آنتی ویروس پادویش

معرفی بهترین استارتاپ های هوش مصنوعی

بهترین استارتاپ های هوش مصنوعی

استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی نماینده نسل بعدی هوش مصنوعی هستند. این شرکت‌های جوان در زمینه‌ای نوآور هستند که خود شاهد نوآوری‌ها در هر سطحی هستند. استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی در اشکال مختلف، سخت‌افزار و نرم‌افزار وجود دارند. در حالی که بیشتر تاکید بر نرم افزار هوش مصنوعی است.

استارتاپ های هوش مصنوعی

تعداد زیادی استارت آپ تراشه و سایر فروشندگان سخت افزار وجود دارند که برای بازار هوش مصنوعی رقابت می کنند. همچنین بسیاری از شرکت‌های هوش مصنوعی وجود دارند که فقط به یک صنعت خدمات می‌دهند، زیرا هوش مصنوعی برای تولید دقیقاً برای مثلاً مراقبت‌های بهداشتی قابل حمل نیست.

در زیر لیستی از استارت آپ های قابل توجه هوش مصنوعی در تعدادی از بخش ها آمده است. آن ها در هیچ ترتیب خاصی فراتر از حروف الفبا نیستند.

Abnormal Security

Abnormal Security یک شرکت امنیتی ایمیل است که از هوش مصنوعی برای محافظت از شرکت ها در برابر حملات ایمیلی هدفمند استفاده می کند، که به عنوان حملات فیشینگ/spearphishing شناخته می شود. Abnormal Behavior Technology (ABX) ، رفتار  کارمندان و فرستندگان خارجی را مدل می کند و از طریق استفاده از پروفایل رفتاری، نرم افزار می تواند به طور موثر ایمیل های مشکوک را پیش بینی و شناسایی کند.

Accubits

Accubits راه حل های هوش مصنوعی و بلاک چین را برای انواع صنایع مختلف توسعه می دهد و مشاوره وب و اپلیکیشن را برای تحول دیجیتال ارائه می دهد. مشاوران Accubits می‌توانند به سازمان‌ها کمک کنند تا هوش مصنوعی را در عملیات موجود خود تعبیه کنند یا برنامه‌های کاملاً جدیدی را از ابتدا توسعه دهند.

 

Akasa

Akasa از یک رویکرد مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارائه خدمات اتوماسیون یکپارچه خود به بیمارستان ها برای رسیدگی به ضایعات اداری استفاده می کند که منجر به هزینه بیماران، ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان می شود. آکاسا از هوش مصنوعی برای خودکارسازی وظایف عملیاتی پیچیده مانند مدیریت چرخه درآمد استفاده می کند. این شرکت می گوید که کل فرآیند اتوماسیون را با قضاوت انسانی و تخصص موضوع ارائه می کند.

Argo

Argo  در حال کار بر روی یک سیستم کاملاً یکپارچه و خودران برای وسایل نقلیه خودران است. این شرکت یک سیستم کامل خودران شامل پلتفرم‌های محاسباتی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، حسگرها، دوربین‌ها، رادار و رادار تشخیص نور و برد (LIDAR) ) را توسعه داده است. سیستم LIDAR به سیستم اجازه می دهد تا مدل های بلادرنگ موانع و جاده ها را توسعه دهد.

Crowd AI

CrowdAI به غیر برنامه نویسان امکان ایجاد مدل های یادگیری ماشینی با کیفیت بالا و سفارشی را برای تجزیه و تحلیل تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به دانستن نحوه برنامه نویسی می دهد. مدل‌های تولید شده را می‌توان در یک گزارش تهیه کرد، در یک محیط تولید و با داده‌های بلادرنگ استفاده کرد. راه حل به تصمیم گیری های عملیاتی کمک می کند.

GoodVision

GoodVision به نقشه‌برداران و مدل‌سازان ترافیک کمک می‌کند تا تصویر دقیق‌تری از جریان ترافیک دریافت کنند تا ایمنی را بهبود بخشد و ازدحام را کاهش دهد و همچنین ترافیک را به‌طور هوشمندانه‌تر برای جلوگیری از تجمع مسیریابی کند. با استفاده از الگوهای ترافیکی شناخته شده، مدل‌سازان می‌توانند کارآمدترین راه‌های مسیریابی ترافیک در شبیه‌سازی‌ها را قبل از اجرای واقعی آن‌ها پیش‌بینی کنند.

 

KorrAI

KorrAI استخراج یک فرآیند گران قیمت آزمون و خطا است، اما با وجود مواد معدنی کمیاب که به سختی به دست می آیند، KorrAI یک پلت فرم داده های جغرافیایی و ماهواره ای برای عملیات معدن است که چندین منبع را گرد هم می آورد تا راه کارآمدتری برای مکان یابی و سازماندهی مجموعه مواد معدنی ارائه دهد. این شرکت می گوید که می تواند ذخایر را در یک منطقه بزرگ در عرض چند ثانیه تعیین کند.

Linguix

متن‌های ضعیف در تابلوهای پیام و وب‌سایت‌ها بسیار رایج است، اما Linguix امیدوار است با ارائه یک افزونه مرورگر برای ارائه پیشنهادهای بلادرنگ برای بهبود وضوح و سبک نوشتن در ایمیل‌ها، این مشکل را برطرف کند. این فقط کلمات جداگانه را بررسی نمی کند، بلکه می تواند جملات پیچیده را بازنویسی کند تا آنها را منسجم تر کند. نه تنها این، بلکه همراه با یک مربی نوشتن شخصی برای بهبود مهارت ها با استفاده از موضوعات مورد نیاز در نوشتن روزمره است.

Moveworks

بیشتر چت ربات ها با مشتری در ارتباط هستند، اما Moveworks به صورت داخلی هدایت می شود و برای کمک به کارمندان یک شرکت طراحی شده است. این دو بخش پشتیبانی فنی و منابع انسانی را پوشش می‌دهد، دو بخش متداول. عیب‌یابی خودکار برای سؤالات رایج ارائه می‌کند و راه بهتری برای کمک به کارمندان از طریق بلیط‌های پشتیبانی فنی ارائه می‌کند.

Neatsy

Neatsy یک بازار بسیار تخصصی را ارائه می دهد: تجارت الکترونیکی کفش. هدف آن کمک به مردم برای شخصی سازی بیشتر فروش آنلاین کفش با استفاده از گوشی هوشمند خود برای اندازه گیری و تناسب پای خود است. این دستگاه از یک دوربین آیفون به عنوان یک اسکنر سه بعدی پا استفاده می کند تا با اندازه گیری بسیار دقیق، تناسب کفش شخصی را ارائه دهد.

Netra

Netra یک پلتفرم تجزیه و تحلیل ویدئویی جامع است که از هوش مصنوعی برای ارائه توصیه‌هایی در حین پرواز یا جمع‌آوری داده‌های ویدئویی استفاده می‌کند. با ارائه ابزارهایی مانند تجزیه و تحلیل ایمنی، تجزیه و تحلیل ابرداده، و تشخیص اشیا، کاربران می توانند به سرعت و به راحتی محتوای ویدیو را تجزیه کنند یا جریان های زنده را در همان لحظه تجزیه و تحلیل کنند.

Ocrolus

Ocrolus یک پلت فرم اتوماسیون اسناد است که از هوش مصنوعی برای خودکار کردن فرآیند پذیره نویسی برای وام ها با خودکارسازی تصمیمات اعتباری در سراسر فین تک، وام مسکن و بانکداری استفاده می کند. تمرکز نسبتاً محدودی بر روی اکوسیستم وام‌دهی دیجیتال، خودکارسازی تصمیم‌های اعتباری در سراسر کسب‌وکارهای کوچک، وام‌های مسکن و وام‌های مصرف‌کننده دارد، بنابراین برای آن بازار تخصصی است. این اسناد و داده ها را تجزیه و تحلیل می کند تا به موسسات مالی کمک کند تا در مورد یک متقاضی وام تصمیم بگیرند.

بیشتر بخوانید  بهترین ربات های هوش مصنوعی برای تولید عکس و تصویر در سال 2023

Observe.ai

Observe.ai یک پلت فرم محل کار هوشمند است که با تعبیه هوش مصنوعی در مکالمات مشتری، بهینه سازی عملکرد نماینده و خودکارسازی فرآیندهای تکراری، در مراکز تماس شرکت ها عمل می کند. پس از هر نقطه تماس مشتری، بازخورد و گردش کار ارزیابی عملی را برای کارکنان مرکز تماس فراهم می کند.

Osaro

Osaro با حفظ کیفیت و ایمنی، اتوماسیون هوش مصنوعی هوشمند را در محیط های صنعتی در مقیاس بزرگ به ارمغان می آورد. این بر روی راه حل های انتخاب قطعه برای تجارت الکترونیک در عملکرد کالا به ربات (G2R) تمرکز دارد. این جایی است که بیشترین دستاوردها در کارایی و دقت را می توان در حین حل چالش های کارگری به دست آورد.

Powerhouse AI

این یک راه حل خودکار موجودی برای انبارها است که به کارگران اجازه می دهد در انبار قدم بزنند و از موجودی عکس بگیرند. سپس جعبه ها و محصولات فردی را تشخیص می دهد و لیست موجودی را بسیار سریعتر از کارکنان انسانی ایجاد می کند. کارهای پیش پا افتاده ای مانند شمارش پالت ها و جعبه ها، پشتیبانی از شمارش چرخه، خواندن بارکدها و کدهای qr، بررسی محل صحیح، پشتیبانی از انبارها و ممیزی ها، و ارائه گزارش های حسابرسی را انجام می دهد.

Reality Defender

محتوای Deepfake بیش از یک مشکل برای یک سلبریتی در یک تصویر یا ویدیوی جعلی است. می تواند منجر به اطلاعات نادرست بالقوه مخرب شود. Reality Defender ابزاری است که با آن شرکت‌ها می‌توانند رسانه‌ها را برای محتوای جعلی اسکن کنند، هشدارها، کارت‌های گزارش و راه‌های دیگر را برای تجسم و اقدام علیه محتوای جعلی دریافت کنند. از طریق شناسایی کاربران و مطالب کلاهبرداری، تعدیل محتوا و تشخیص اطلاعات نادرست، محافظت ارائه می‌کند.

Riskified

با استفاده از یک پلت فرم پیشگیری از کلاهبرداری مبتنی بر هوش مصنوعی، Riskified به سایت‌های تجارت الکترونیک کمک می‌کند فرآیند پرداخت را ساده‌تر کنند و خریداران جعلی را از واقعی شناسایی کنند. مدل‌های یادگیری ماشینی دارد که از بیش از یک میلیارد تراکنش برای شناسایی افراد پشت هر تعامل آنلاین، جلوگیری از حملات کلاهبرداری و کمک به تجار کمک می‌کند تا ریسک و عدم اطمینان را از تجارت خود حذف کنند.

Starling

بیشتر و بیشتر، آزمایش های پزشکی که برای مطب یا آزمایشگاه اختصاص داده شده است، در خانه قابل انجام هستند. اکنون Starling وجود دارد، یک آزمایش ادرار خانگی با هوش مصنوعی با استفاده از یک طیف سنج داخل حمام. هدف Starling این است که مشکلاتی مانند عفونت مثانه و سایر مشکلات اورولوژی را زودتر تشخیص دهد.

Strong Compute

بخش آموزشی یادگیری ماشینی، محاسباتی فشرده ترین و زمان برترین بخش فرآیند است. به گفته این شرکت، Strong Compute در مورد از بین بردن این تنگناها در فرآیند آموزش و سرعت بخشیدن به فرآیند تا 1000 برابر یا بیشتر است. از هوش مصنوعی برای افزایش سرعت هوش مصنوعی با انجام بهینه سازی بر اساس یک مدل استفاده می کند.

Tempus

Tempus از هوش مصنوعی و داده های تحقیقاتی عمیق برای انجام پزشکی دقیق، به ویژه در زمینه تحقیقات سرطان استفاده می کند. پزشکی دقیق، دارویی است که برای بیمار سفارشی شده است تا روش معمول یک اندازه و مناسب برای همه. هدف آن استفاده از داده ها برای ارائه تصمیمات درمانی بهتر، پیشرفت های دارویی و درمان بیمار است.

Toggle AI

پیش بینی بازار سهام هرگز آسان نیست، نه به دلیل عدم تلاش. Toggle یک استارت‌آپ هوش مصنوعی است که از داده‌ها و یادگیری ماشینی برای پیش‌بینی استارت‌آپ‌هایی که احتمالاً موفق هستند استفاده می‌کند و دسترسی بهتری به مسائل مالی و بینش‌های بازار را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

Uizard

Uizard یک ابزار نمونه سازی و طراحی سریع برای ساخت یک مدل از یک برنامه یا صفحه وب بدون نیاز به کدنویسی یا توسعه است. در عرض چند دقیقه، طراحان می توانند یک نمونه اولیه از نحوه ظاهر و کارکرد برنامه را جمع آوری کنند.

Virtual Sapiens

Virtual Sapiens یک استارت آپ هوش مصنوعی است که برای کمک به حرفه ای ها در بهبود مهارت های ارتباط مجازی خود طراحی شده است. به آن به عنوان یک Toastmasters هوش مصنوعی فکر کنید. به منظور کمک به بهبود عملکرد خود در تماس‌های ویدیویی، پس از تماس ویدیو کنفرانس یا جلسه، آموزش‌های درون تماس و بینش‌هایی را ارائه می‌دهد.

Viz.AI

یکی دیگر از شرکت‌های پزشکی که به دنبال سرعت بخشیدن به کارها است، Viz.AI به‌محض آماده شدن اطلاعات مربوط به بیمار، به تیم‌های مراقبت‌های بهداشتی هشدار می‌دهد، نه اینکه تیم پزشکی را مجبور به بررسی مکرر دستی کند. با Viz، ارائه دهندگان 22.5 دقیقه برای هر بیمار در طول انتقال مراقبت صرفه جویی کردند و بیماران به طور متوسط ​​2.5 روز کمتر را در بیمارستان سپری کردند.

Voize

Voize یک دستیار صوتی دیجیتال برای کارگران است، مانند پرسنل پزشکی و کارگران میدانی که باید کار خود را مستند کنند. کاربر یادداشت های خود را به گوشی هوشمند دیکته می کند و Voize AI به طور خودکار سوابق اسناد ساخت یافته را تولید می کند. سپس اسناد به سیستم های نرم افزاری سازمانی موجود سازمان منتقل می شود.

سخن پایانی: استارت آپ های هوش مصنوعی

در حالی که استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی بلندپروازانه و آینده‌نگر هستند، مانند استارت‌آپ‌های هر بخش فناوری، نرخ شکست بالایی دارند. علاوه بر این، هوش مصنوعی یک بخش رقابتی ویژه است، با سطح گسترده ای از سرمایه گذاری توسط شرکت های با جیب عمیق.

با این حال، استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی در این فهرست، مسیرهای آینده در هوش مصنوعی، و همچنین یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و اتوماسیون را منعکس می‌کنند. به اندازه هر لیستی از شرکت های امیدوار کننده، این لیست از استارت آپ های هوش مصنوعی آینده بخش فناوری را در سال های آینده نشان می دهد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی بهترین استارتاپ های هوش مصنوعی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *