پادویش

معرفی افلیت مارکتینگ | مرجع بانک اطلاعاتی

معرفی افلیت مارکتینگ | مرجع بانک اطلاعاتی

امروزه همه ی افراد  برای رونق اکثر کسب و کار ها نیازمند اطلاعات کاملی از مشتریان می باشند تا بتوانند محصولات و تبلیغات خود را برای آنها ارسال نمایند و بازاریابی را به صورت مناسب انجام دهند.

افلیت مارکتینگ از جمله مراجع کاملی است که می تواند در این زمینه اطلاعات کاملی از مشتریان و شماره ایمیل، تماس آن ها را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم با ارسال تبلیغات به این نوع مشتریان محصولات خود را به فروش برسانیم.

این نوع بانک اطلاعاتی علاوه بر کامل بودن به طور مستمر در حال بروز رسانی می باشد و می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار ما قرار دهد، همچنین استفاده نکردن از این مرجع می تواند ضرر بسیاری به شرکت ها و مشاغل وارد سازد.

اگر شما هم قصد استفاده از افلیت مارکتینگ را برای رونق کسب و کار خود دارید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه گردید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید.

افلیت مارکتینگ چیست؟

افلیت مارکتینگ در واقع با در دست داشتن اطلاعات کافی در رابطه با مشتریان و در اختیار قرار دادن آن به شما می تواند کمک زیادی به فروش محصولات و ارائه خدمات نیز کند.

برای استفاده از آن کافی است در قسمت جستجو محصول و خدمات خود را وارد و جستجو کرده و از آن بهره ببرید.

شما می توانید با به کار گیری روش مناسبی از بازاریابی خدمات و محصولات خود را به دیگران ارائه کرده و به کار خود رونق بخشید.

 

افلیت مارکتینگ شامل چه چیزهایی می باشد؟

افلیت مارکتینگ شامل لیستی کامل و بروز از مشتریان اعم از شماره تلفن و ایمیل آن ها می باشد که می تواند به شما ارائه دهد.

همچنین علاوه بر لیست مشتریان می توانید اسامی بازاریابان و صاحبان مشاغل را در اختیار شما قرار دهد تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایید.

ای نوع خدمات تنها شامل داخل کشور نبوده و مشتریان خارج از کشور را نیز در بر میگیرد.

بانک اطلاعاتی خارج از کشور می تواند لیست و آدرس ایمیل افراد در شبکه های مجازی و اجتماعی در وسعت اروپا و آسیا را در اختیار شما قرار داد تا بتوانید تبلیغات هوشمندانه خود را از طریق ارسال پیام به ایمیل آن ها انجام دهید.

 • این بانک می تواند شماره تلفن تمامی افرادی که در شبکه های مجازی مشغول به فعالیت و کسب درآمد هستند را به صورت بروز شده در اختیار شما قرار دهد.
 • یکی دیگر از خدماتی که بانک اطلاعاتی انجام داده است ارائه لیستی از کارمندان و افرادی دولتی می باشد تا شما در صورت تمایل به ارائه محصولات به افراد کارمند، آن را به راحتی شناسایی نمایید.
 • افلیت مارکتینگ لیستی از افرادی که همکاری در فروش را انجام می دهند در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت تمایل بتوانید از آن استفاده نمایید، این افراد عموما سابقه ی خوبی در زمینه همکاری داشته و از فروش بالایی برخوردار می باشند.
 • افرادی که دارای کسب و کار نوپا و تازه تاسیس می باشند می توانند با استفاده از این بانک اطلاعاتی، لیست مشتریان خود را دریافت کنند.

چه افرادی در افلیت مارکتینگ مشغول به فعالیت هستند؟

 • یکی از گروه هایی در افلیت مشغول به فعالیت هستند صاحبان مشاغل می باشند، این افراد عموما محصولی برای فروش داشته و یا خدماتی ارائه می دهند، صاحبان مشاغل اگر از این طریق مشتری موفقی داشته باشند موظف می باشند تا به افلیت دستمزدی پرداخت نمایند.
 • دومین گروه صاحبان وب سایت می باشند که در اقلیت مشارکت داشته و درصدد این می باشند تا از این محصولات مورد نظر خود را به مخاطبان وب معرفی نمایند‌.
 • سومین گروه متعلق به مشتریان می باشند ، این افراد محصولات و خدمات را شناسایی و در صورت نیاز آن را خریداری می کنند، افلیت اسامی تمامی افرادی که از این طریق خرید داشته اند تا ثبت می کند.

هدف افلیت مارکتینگ

امروزه تمامی مشاغل نیازمند بازاریابی برای رونق کار خود می باشند افلیت مارکتینگ با راه اندازی این مجموعه توانسته میزان هزینه بازاریابی را کاهش دهد و تمامی صاحبان مشاغل و همکاران فروش را تحت پوشش خود قرار دهد.

مزایا و معایب افلیت مارکتینگ

 • یکی از مزایای این برنامه این است که شما زمانی که نیازت برطرف شد و کالای مورد نظرتان خریداری شده هزینه را پرداخت می نمایید.
 • هر نوع مشاغلی می تواند بدون هیچ گونه محدودیت می تواند از این ابزار برای بازاریابی خود استفاده نماید.
 • این روش افزایش اعتبار شما را در پی دارد زیرا شرکت های مختلف می توانند با تحسین محصول شما باعث افزایش اعتبار کسب و کارتان شوند.
 • همکاری در فروش یکی از ارزان ترین راه های ممکن برای کسب درآمد می باشد که از این طریق امکان پذیر شده است.
 • در افلیت مارکتینگ سایت های مختلف محصولات شما را منتشر می سازند و از این طریق ترافیک وب سایت شما بالا رفته و مشتریانتان افزایش پیدا می کند.

معایب افلیت مارکتینگ

هر برنامه ای علاوه بر مزایا دارای معایبی می باشد، از جمله معایب افلیت مارکتینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اگر در هنگام استفاده از افلیت مارکتینگ گزینه های غیرواقعی دیدید ممکن است مورد حمله اسپمر ها قرار گرفته باشید.
 • این روشی هیچ تضمینی برای کسب درآمد و افزایش مشتریان شما نداشته، بسیاری از افراد از این طریق باعث رونق کار خود شده اند و تعدادی دیگر هیچ گونه درآمدی کسب نکرده اند.
 • ناشران این برنامه می بایست به طور مداوم دنبال مشتریان حقیقی باشند زیرا تمامی افراد می توانند با کلیک روی لینک و وارد شدن به سایت حتی اگر خریدی انجام ندهند به عنوان مشتری ثبت می شوند.
 • در افلیت مارکتینگ شما نمی توانید هیچ گونه کنترلی به روی رقیب کاری خود داشته باشید و اگر افرادی محصولی با قیمت کمتر و روشی بهتر ارائه دهند مسلما مشتری بیشتری جذب می کنند.
 • ناشران می بایست قانون هایی که تبلیغ دهنده ها تعیین می کنند را اجرا کرده و غالبا نمی توانند آن را تغییر دهند و کنترل نمایند حتی اگر آن برنامه مفید نباشد.

راه هایی برای موفقیت در افلیت مارکتینگ

 • شما می بایست برای موفقیت در این زمینه علایق مشتریان خود را شناسایی کرده تا بتوانید با استفاده از آن تولید محتوا کرده و به درآمد برسید.
 • رو راست بودن و صداقت می تواند بسیار کارآمد باشد زیرا مشتری بسیار باهوش بوده و می تواند نیت شما را تشخیص دهد.
 • منتشر کردن محتوایی با کیفیت می تواند در جذب مشتری بسیار موثر واقع شود.
 • منتشر کردن ویدئو از محصول مورد نظر می تواند نظر مخاطب را برانگیزد، زیرا افراد با دیدن ویدئو می توانند راحت تر تصمیم به خرید بگیرند.
 • استفاده از مدل های مختلف لینک می تواند افلیت مارکتینگ شما را قوی سازد برای این کار کافی است تا با توجه به محصول خود از مدل های کد تخفیف، بنز، تصویر محصول و غیره استفاده نمایید.

معرفی افلیت مارکتینگ | مرجع بانک اطلاعاتی

سیستم همکاری در فروش دیجی فالوور

امروزه همکاری در فروش یکی از شغل های با درآمد زیاد محسوب می شود که سایت ها و مجموعه های بسیاری هم در این حوضه مشغول به فعالیت شده اند. دیجی فالوور یکی از همین سایت ها می باشد.

این سایت معتبر که در خصوص فروش انواع فالوور و ارائه خدمات دیگری مثل فروش  ممبر و… فعالیت دارد، با اضافه کردن گزینه همکاری در فروش در سایت، باعث شده تا افراد زیادی به سایت جذب شوند و درآمد عالی از این طریق به دست آورند.

البته شرایط و مواردی وجود دارد که برای پیوستن به دیجی فالوور باید از آن ها مطلع باشید.

سیستم همکاری در فروش دیجی فالوور چگونه عمل می کند؟

دیجی فالوور با درست کردن فضایی برای افراد، به آن ها حق انتخاب داده تا در زمینه های همکاری در فروش، درآمد کسب کنند. همچنین این شغل کاملا به صورت مجازی و آنلاین صورت می گیرد و نیازی به رفتن به محیط کار ندارد.

در کل همکاری در فروش دیجی فالوور، به قدری ساده و راحت است که تمام افراد در تمام شرایط می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. البته توجه داشته باشید برای شروع فعالیت خود در دیجی فالوور، باید اول در سایت ثبت نام کنید و سپس در حوزه مد نظر، فروش و جذب مشتری را آغاز نمایید.

همکاری در فروش سایت دیجی فالوور چیست؟

همکاری در فروش سایت دیجی فالوور، مزایای بسیاری دارند که افراد با ثبت نام و عضو شدن در این سایت می توانند از آنها بهره مند شوند. حال برخی از این مزایا عبارت اند از:

 •       بدون هیچ سرمایه اولیه، می توان در دیجی فالوور درآمد کسب نمود
 •       نیازی به تخصص یا حتی تولید هیچ گونه کالا و اجناسی نیست
 •       روش های متعددی برای افراد وجود دارد که می توانند از طریق آنها درآمد کسب کنند.
 •       امکان استفاده از سایت و کسب درآمد در تمامی شرایط
 •       مشاهده کردن پرداخت ها، حساب ها و…
 •       تسویه حساب سریع پس از هر فعالیت با کمیسیون بالا

کسب درآمد اینترنتی برای چه افرادی مناسب است؟

همکاری در فروش امروزه به صورت آنلاین و اینترنت صورت می گیرد. از همین رو نیازی نیست که افراد هر روز در محل کار حاضر باشند یا حتی بخواهند ساعت های بسیاری را در محیط کار بگذراند. با توجه به این ویژگی های مثبت، می توان گفت که همکاری در فروش محدودیت سنی ندارد و تمام افراد می توانند در آن مشغول به کار شوند.

روش های کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی فالوور

در مطالبی که بالا ذکر شد، اشاره کردیم که در دیجی فالوور روش های متفاوتی برای فعالیت و کسب درآمد وجود دارد که برخی از آنها عبارت اند از:

Url اختصاصی هر فرد:

Url ها به لینک های اختصاصی گفته می شوند. لینک های اختصاصی افراد با یکدیگر متفاوت است و هر کس بتواند از طریق آن ها افراد را به سایت دیجی فالوور منتقل کند تا خریدی انجام دهد، سودی از خرید به او تعلق می گیرد.

بنرها:

بنرهای تبلیغاتی هم روش های مدرن دیگری برای جذب مشتری هستند که امروزه افراد بسیاری از آنها استفاده می کنند. عکس ها در قالب یک بنر در سایت قرار داده می شوند که به لینک متصل هستند.

با کلیک به سایت مربوطه متصل شده و  هرچه روزانه تعداد افرادی که از طریق یک بنر به سایت وارد می شوند زیادتر باشد، فرد بنر دهنده نیز درآمد بیشتری دارد. در دیجی فالوور امکان استفاده از بنرهای متنوع و گوناگون وجود دارد که طبق سلیقه میتوان از آنها استفاده کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی افلیت مارکتینگ | مرجع بانک اطلاعاتی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *