معرفی اسباب بازی های هوشمند کودکان

کودکان به اسباب بازی نیاز دارند. اسباب بازی ها نقش موثری در یادگیری کودکان دارند. اما این وسایل مرتبط به فرزندان شما روز به روز از ساده بودن دورتر شده و مطابق با پیشرفت هرروزه تغییر می کنند. بنابراین، اگر قرار است از قافله عقب نمانید این مقاله را از دست ندهید.

  • Finding Dory Zuru Robofish

در محبوبیت فیلم “Finding Dory” تردیدی نیست. پس از پخش فیلم نامبرده Robofish Zuru از اسباب بازی های شکل گرفته بر اساس شخصیت های این فیلم پرده برداری کرد. و قاعدتا اگر محبوبیت این فیلم را در نظر بگیریم کودکان نمی توانند اسباب بازی های مرتبط را دوست نداشته باشند! بنابراین این اسباب بازی ها محبوب شدند.

ربات ماهی ها کمتر از ماهی های واقعی نیاز به نگهداری دارند. بخصوص که دست کودکان باشند. آن ها نیاز به غذا دادن، تمیز کردن مخازن و نوازش شبانه به منظور خوابیدن نیستند. بنابراین، نگهداری آن ها به عنوان یک حیوان خانگی ساده تر است. ربات ماهی ها فقط کافیست آب را احساس کنند تا در آن شروع به شنا کردن کنند. پس کافیست یک کاسه با عمقی از آب قرار دهید تا بدون نیاز به صرف باتری برایتان شنا کنند. شما می توانید هر کدام از شخصیت های محبوب این فیلم را خریداری کنید تا اوقات خوشی را در حمام برای فرزندانتان فراهم کنید.

  • Meccano Meccanoid

احتمالا با خواندن Meccano یک هلیکوپتر را به خاطر خواهید آورد که به همه چیز شباهت داشت جز همان! خب وقت آن است هلیکوپتر را فراموش کنید و Meccanoid را به خاطر بسپارید. یک اسباب بازی پیشرفته شبه ربات به بلندی چهار فوت که به نوبه خود مدرن است. و از خصوصیات آن می توان به تشخیص صدا، ضبط حرکت، برنامه نویسی حرکت و اپلیکیشن همراه اشاره کرد.

این ربات هوشمند از 1223 قطعه ساخته شده است. با دو ابزار ساخته و هشت نوع حرکت انجام خواهد داد. این ربات به شما در آموزش مهارت های عملی و برنامه نویسی کمک می کند.

لازم است بدانید Meccanoid در دو سایز 2 فوت و 4 فوت وجود دارد.

  • Action RocketSkates

قیــــــــــــــــــــــــژ! نه، این ها موشک نیستند! اما صدا و سرعتشان مشابه با موشک است. فقط کافیست موتورهای اسکیتتان را روشن کنید تا شما را در 10 مایل با صدای تند و تیز قیژمانند و آخرین حد سرعت 12mph حمل کند. یک اپلیکیشن مرتبط با این اسکیت ها قادر است تا شما را از سطح شارژ آگاه کند. و شارژ کامل این اسکیت ها 90 دقیقه به طول میانجامد.

راستی هنگامیکه بر روی این اسکیت ها سوار شوید آن ها برایتان روشن خواهند شد.

  • 3D Magic Maker

اگر فکر می کنید چاپ 3 بعدی گران است اشتباه می کنید. این 3D Magic Maker مختص کودکان و بسیار ارزان است. اگرچه این کیت جادوئی چاپ 3 بعدی مطابق با پیشرفته ترین تکنولوژی پرینت 3 بعدی در دنیا نیست. اما این کیت حاوی سه قلم ژل، پنج قالب و طرح برای چاپ 3 بعدی محبوب کودکان است.

 

 

 

 

3/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : معرفی اسباب بازی های هوشمند کودکان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *