آنتی ویروس پادویش

معایب رنو کپچر

کپچر

یکی از خودروهایی که به عنوان خودروهای لوکس به حساب می آید رنو کپچر نام دارد که ایران خودرو تصمیم داشت که بازار خودروهای 100 میلیون تومانی را با عرضه ی کپچر به تسخیر خود در آورد ولی با وجود اروپایی بودن ای خودرو نقص هایی متعدد در آن دیده می شود که در ادامه به این نقص ها می پردازیم.

کابین متحرک!

یکی از انتظاراتی که افراد از خودروهای اروپایی دارند این است که بسیار نرم و بی صدا باشند به طوری که هرگز دست اندازهای جاده و خیابان ها را در سرعت های پایین احساس نکنند ولی در خصوص کپچر باید بگوییم که این خودرو اصلا آن طور که فکر می کنید نیست و ناهمواری های خیابان و جاده را به خصوص به کابین عقب و سرنشینان عقب منتقل می نماید و به شدت لرزش را به داخل اتاق منتقل می نماید.

کپچر

جنس پلاستیکی کابین داخل!

بسیاری از افراد از جنس پلاستیکی کابین خودروهای چینی بسیار ناراضی هستند و دلیل فروش پایین این خودروها همین بی کیفیتی جنس کابین می باشد. در مورد رنو کپچر نیز باید بگوییم که این خودرو نیز از کابینی پلاستیکی و سخت بهره می برد و واقعا حس یک خودرو اروپایی را برای افراد القا نمی نماید. اگر قصد خرید این خودرو را دارید به دور آن یک خط بزرگ قرمز بکشید.

کپچر

حجم موتور پایین

بسیاری از افراد و به خصوص ایرانی ها به هنگام خرید یک خودرو اول حجم موتور آن را از فروشنده سوال می پرسند و پول خود را برای خرید یک خودرو با قدرت موتور بالا صرف می کنند. اگر شما نیز چنین تصوری دارید، قطعا بی خیال رنو کپچر شوید زیرا این خودرو دارای یک موتور 1.2 لیتری با توربو می باشد که نسبت به جک اس 5 با موتور 2.0 لیتری توربو واقعا ضعیف می باشد!

کپچر

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

4.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : معایب رنو کپچر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *