مدل‌های ساختگی آیفون 16-همه چیز درباره آیفون 16

آیفون 16

اگر برای دیدن گوشی هوشمند جدید اپل لحظه شماری می کنید، این مدل های نمایشی آیفون 16 ممکن است تا به حال بهترین نگاه را به ما بدهند. شایعات در انتظار معرفی گوشی‌های هوشمند اپل در ماه سپتامبر داغ است. این بار، نگاهی به مدل‌های نمایشی کل سری آیفون 16 می‌اندازیم و به نظر می‌رسد آن‌ها شایعات دیرینه‌ای را درباره ورود یک دکمه اضافی به مجموعه تأیید می‌کنند.

اولین شایعه دکمه عکسبرداری (Capture) را در سپتامبر 2023، درست پس از عرضه سری آیفون 15 توسط اپل شنیدیم. در آن زمان، MacRumors گزارش داد که یک دکمه خازنی جدید در همان سمت دکمه پاور قرار خواهد گرفت و بازخورد لمسی واقعی برای احساس شبیه یک دکمه مکانیکی ارائه می‌دهد.

اکنون، اولین مدل‌های نمایشی سری آیفون 16 از طریق X، سانی دیکسون، به دست ما رسیده‌اند و همانطور که می‌بینید، یک دکمه عکسبرداری روی همه مدل‌ها وجود دارد که در زیر دکمه پاور قرار گرفته است. با این حال، به نظر می‌رسد که دکمه Action نیز روی همه مدل‌های آینده وجود دارد، در حالی که در حال حاضر فقط مدل‌های Pro و Pro Max دارای این ویژگی هستند.

آیفون 16

وبسایت GSMArena پیش‌بینی می‌کند که دکمه عکسبرداری یک دکمه مکانیکی با سطح بالایی لمسی خازنی است که امکان حرکت انگشت به بالا و پایین (برای زوم) را فراهم می‌کند. این برخلاف شایعات اولیه است که معتقد بودند دکمه عکسبرداری فقط لمسی-خازنی خواهد بود. هنوز در مورد این موضوع تصمیم نهایی گرفته نشده است، اما قطعاً هیجان‌انگیز است.

مدل‌های نمایشی لو رفته همچنین به نظر می‌رسد از شایعات مربوط به تغییرات اندازه صفحه نمایش پشتیبانی می‌کنند. گفته می‌شود iPhone 16 Pro و Pro Max اندازه صفحه نمایش خود را به 6.27 اینچ و 6.85 اینچ افزایش می‌دهند، اما در عین حال، اندازه حاشیه خود را برای به حداقل رساندن افزایش کلی اندازه کاهش می‌دهند. در همین حال، انتظار داریم iPhone 16 و 16 Plus همان ابعاد صفحه نمایش را حفظ کنند. تشخیص آن از روی عکس ها سخت است، اما به نظر می رسد iPhone 16 Pro کمی بزرگتر از مدل استاندارد iPhone 16 است.

 

 

به این پست امتیاز بدید

https://www.pockettactics.com/best-mobile-games

نظرات در مورد : مدل‌های ساختگی آیفون 16-همه چیز درباره آیفون 16

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *