پادویش

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود با همکاری پاکشوما در ایران تولید می شود

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود

روز سه شنبه طی مراسمی که در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد ، قائم مقام شرکت پاکشوما اعلام کرد که محصولات شرکت کنوود با همکاری این شرکت در ایران تولید خواهد شد .

وی در رویداد معرفی محصولات جدید کنوود که توسط پاکشوما در ایران تولید خواهد شد افزود :‌در دنیای حاضر برند ها با همکاری یکدیگر در حال گسترش بازار خود هستند که این امر در محصولات کنوود در ایران خواهد افتاد.

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود

حسین اسحقی در ادامه گفت :  به کمک واحد تحقیق و توسعه ، واحد بازرگانی و البته خدمات پس از فروش مناسب باعث شده است  شرکت پاکشوما دربهترین جایگاه ممکن در عصر حاضر قرار گیرد.

وی افزود : تحریم ها باعث بسته شدن درهای کشور به روی ورود محصولات خارجی به ایران شد، اما برند پاکشوما با همکاری برند های مختلف جهانی همچون کنوود توانست فعالیت های خود در تولید محصولات لوازم خانگی را با قدرت ادامه دهد.

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود

قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما ادامه داد : در سال 2020 قرارداد همکاری با برند کنوود بسته شد و در فاز اول تولید کولرگازی ۱۸۰۰۰و ۲۴۰۰۰ در دستور کار قرار گرفت. در فاز دوم تولید ماشین ظرفشویی، لباسشویی و جاروبرقی کنوود نیز در دستور کار قرار دارد و بهزودی این محصولات نیز در کشور تولید خواهد شد.

وی در پایان گفت : قرارداد کنوود با برند پاکشوما بلند مدت است و اهداف خوبی برای توسعه محصولات مشترک کنوود و پاکشوما برنامهریزی شده است. هدف ما این است که محصولات با کیفیت را تولید و به دست مشتری برسانیم.

در ادامه مراسم مدیر بازاریابی برند کنوود در این رویداد اعلام کرد : به زودی 4 محصول ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و جاروبرقی کنوود به کمک گروه صنعتی پاکشوما در ایران به تولید خواهد رسید.

رضا منجزی در ادامه افزود : کنوود یک برند جهانی موفق در عرصه تولید انواع محصولات لوازم خانگی است،‌ وی گفت: کنوود همواره به حفظ محیط زیست اهمیت ویژه ای دارد از این رو محصولات خودرا سازگار با محیط زیست تولید کند.

در بخشی از مراسم هم یکی از مدیران کنوود بصورت تصویری با حاضرین در این رویداد در مورد همکاری مشترک شرکت پاکشوما و کنوود صحبت کرد و از این همکاری مشترک با یکی از قدرتمند ترین شرکت های ایرانی اعلام خرسندی کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود با همکاری پاکشوما در ایران تولید می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *