آنتی ویروس پادویش

قیمت تور 28 روزه دور اروپا یوتوپین؛ سفری هیجان‌انگیز به جای‌جای اروپا

قیمت تور 28 روزه دور اروپا یوتوپین؛ سفری هیجان‌انگیز به جای‌جای اروپا

سفر به دور اروپا می‌تواند رویای هر کسی باشد، مخصوصاً اگر به فرهنگ اروپایی علاقه‌مند باشید. تورهای اروپایی از لحاظ زمانی و هزینه نسبت به تورهای تکی اروپا مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند چرا که می‌توانید در مدت زمان کوتاه از کشورهای مختلف اروپا دیدن کنید. از آن‌جایی که می‌دانید ویزای شینگن برای سفر به اروپا ضروری است برای همین به جای اینکه هر بار، مجبور به اخذ ویزا شوید، می‌توانید تنها با یک بار ویزای شینگن تور دور اروپا به کشورهای گردشگر پذیر اروپا سفر کنید. تور ۲۸ روزه اروپا یوتوپین با ارائه تور مناسب، سفر بی‌نظیری را برای شما برنامه‌ریزی و فراهم کرده است.

کشورهای مقصد تور دور اروپا ۲۸ روزه یوتوپین

یوتوپین در تور ۲۸ روزه اروپا بهترین کشورهای اروپا را برای شما در نظر گرفته‌ است. یونان، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، بلژیک، هلند، آلمان، چک، اتریش و مجارستان در لیست کشورهای قابل بازدید تور اروپا یوتوپین قرار دارند. هر کدام از این کشورها ویژگی‌های بی‌نظیر و مخصوص به خود را دارند که قطعاً گردش در آن‌ها تجربه به یادماندنی برای شما به ارمغان خواهند آورد.

برنامه‌ریزی یوتوپین برای تور ۲۸ روز دور اروپا

در شروع سفر دور اروپا یوتوپین، قرار است ابتدا از مقصد (تهران) به سمت استانبول پرواز کنید. پس از رسیدن به استانبول، توسط اتوبوس به سمت کشور یونان حرکت خواهید کرد. این مسیر کوتاه حدود ۸ ساعت طول می‌کشد که با دیدن مناظر ترکیه، نمی‌تواند چندان هم کسل‌کننده باشد. بعد از گذشتن از مرز به شهر تسالونیکی یونان رفته و در آنجا اقامت خواهید کرد.

قیمت تور 28 روزه دور اروپا یوتوپین؛ سفری هیجان‌انگیز به جای‌جای اروپا

●       شروع سفر با کشور زیبای یونان

روز دوم سفر با دیدن تنگه ترموپیل آغاز می‌شود. ترموپیل یکی از مناطق مشهور یونان در شهر آتن است. نام ترموپیل به معنای بندرها گرم بوده و به دلیل وجود آبگرم‌های متعدد در این منطقه، به این نام شناخته می‌شود. ترموپیل از نظر تاریخ ایران و یونان بسیار نقش درخشانی دارد چرا که حدود ۴۹۰ سال قبل از میلاد، یک جنگ بین ایران و یونان به این نام شهرت یافته بود‌. پس در اولین روز تور دور اروپا سفری به گذشته‌ها خواهید داشت و از دیدن روابط تاریخی ایران و یونان شگفت‌زده خواهید شد. مناطق تاریخی و سنتی یونان کم نیستند برای همین یوتوپین بهترین‌ها را برای این سفر ۲۸ روزه در نظر گرفته است. علاوه بر تنگه ترموپیل می‌توانید از دیدن تپه و سایت تاریخی آکروپلیس، محله پلاکا، میدان سینداقما، ساختمان پارلمان، شب گذرانی و وقت آزاد در شهر آتن تا حد توان خود لذت ببرید.

●       ایتالیا، دومین مقصد تور دور اروپا یوتوپین

پس از دیدن مناطق مختلف یونان، نوبت به ایتالیا می‌رسد. مسافرانی که قرار است با دور ۲۸ روزه دور اروپا همراه باشند، از طریق بندر یونان به سمت بندر ایتالیا حرکت خواهند کرد. این مسیر حدود یک روز طول می‌کشد اما با دیدن مناظر مختلف رم، می‌توانید بفهمید که ارزش بسیار زیادی دارد. روز پنجم و ششم سفر با اقامت در ایتالیا همراه خواهد بود و قرار است از بافت تاریخی رم، بازدید از آمفی تئاتر کلوسئوم، چشمه عشاق، میدان وفواره نوونا، معبد پانتئون و غیره دیدن کنید. در روز هفتم حدود ۵ ساعت بعد از رم به شهر پادووا می‌رسید. این شهر به ونیز، شهر رویا‌ها نزدیک است. برای همین به راحتی می‌توانید از مناطق فوق‌العاده رمانتیک ونیز بهره ببرید.

●       سوئیس، سومین کشور سفر به دور اروپا

قطعاً هر گردشگری برای یک بار هم که شده دوست دارد تا به شهر زیبایی‌ها یعنی سوئیس سفر کند. خوشبختانه نیاز به گرفتن تور جداگانه نیست و می‌توانید تنها با شرکت در تور ۲۸ روزه اروپا یوتوپین به خواسته خود برسید. در سوئیس می‌توانید از دریاچه ویر والد و شهر لوکارنو در مسیر اقامت در حومه لوسرن دیدن کنید. البته هر چقدر هم از زیبایی‌های سوئیس بگوییم باز هم کم است. اقامت در سوئیس حدود پنج روز طول می‌کشد. به خاطر همین، تا فرصت دارید می‌توانید از سایر مناطق طبیعی و تاریخی سوئیس دیدن کنید.

●       فرانسه

پاریس، رمانتیک‌ترین شهر دنیاست برای همین باید در بین کشورهای پربازدید تور دور اروپا قرار گیرد. در روز نهم سفر قرار است به سمت برج ایفل پاریس حرکت کنید. علاوه بر آن دیدار موزه لوور، کلیسای نوتردام و محله سوربن، بام پاریس، مونتمارتر، کلیسای سکروکر، دیدار باغ سلطنتی ورسای، خیابان شانزلیزه، میدان کنکوره، میدان اتوال، طاق نصرت پیروزی یا تریومف جزء لیست مکان‌هایی است که قرار است از آن‌ها دیدن کنید.

قیمت تور 28 روزه دور اروپا یوتوپین؛ سفری هیجان‌انگیز به جای‌جای اروپا

●       بلژیک

از فرانسه به سمت بلژیک راهی خواهید شد و از اتمیوم، میدان گراند پالاس، دیدن می‌کنید. اقامت ما در این کشور در پایتخت بلژیک یعنی بروکسل خواهد بود.

●       هلند

روز هجدهم سفر به هلند اختصاص یافته است. ابتدا به آمستردام حرکت خواهید کرد و از میدان دام و مرکز شهر آمستردام، دیدن می‌کنید. هر کدام از این مکان‌ها حال و هوای دیگری دارند. همچنین بازدید از دهکده گردشگری زندام و کشتی سواری در کانال‌های آبی آمستردام را در ادامه سفرتان تجربه خواهید کرد.

●       آلمان

بعد از دو روز اقامت در آمستردام به سمت برلین، پایتخت آلمان حرکت می‌کنید. در برلین از دیوار برلین، ستون پیروزی یا زیگه سویله، دروازه براندنبورگ نماد اتحاد آلمان شرقی و غربی و برج مخابراتی برلین دیدن می‌کنید. همچنین یک برنامه‌ریزی کامل برای امکان گردش در مراکز خرید آن‌هم برایتان فراهم است. روز بیست و دوم سفر هم به بازدید از موزه تکنولوژی آلمان و کلیسای دندان شکسته، اختصاص یافته است.

●       کشور چک

روز بیست و سوم‌ سفر از برلین به سمت پراگ (پایتخت چک) حرکت خواهید کرد. این مسیر حدوداً ۵ ساعت طول می‌کشد. در این کشور می‌توانید از بافت قدیمی شهر لذت ببرید. همچنین قلعه پراگ که بزرگ‌ترین قلعه اروپاست در این شهر واقع شده است. همچنین پیاده‌روی روی پل چارلز بسیار لذت‌بخش خواهد بود‌.

●       اتریش

روز بیست و پنجم سفر به وین پایتخت اتریش خواهید رسید. دیدن باغ شون برون، موزه تاریخ طبیعی وین، کلیسای سنت استفان محل عروسی موتزارت و گشت در خیابان اشتفان پلازا همگی جزء برنامه‌های تور ۲۸ روزه اروپا یوتوپین برای گردش در اتریش هستند.

●       مجارستان

مجارستان آخرین مقصد ما در تور خارجی یوتوپین است. ابتدا از اتریش به طرف بوداپست حرکت می‌کنید (۴ ساعت راه). سپس از مرکز شهر و کرانه‌های رود دانوب و کشتی سواری در دانوب بازدید خواهید کرد. روز آخر سفر قرار است از محوطه قلعه ماهیگیران و میدان قهرمانان دیدن کنید و پس از آن از فرودگاه به سمت ایران حرکت خواهید کرد.

قیمت تور ۲۸ روزه دور اروپا یوتوپین

یوتوپین این امکان را به وجود آورده تا گردشگران بتوانند با کمترین هزینه، به دور اروپا سفر کنند. ارزان‌ترین تورها را می‌توانید در سایت یوتوپین پیدا کنید. این هزینه تور ۲۸ روزه دور اروپا یوتوپین شامل اقامت، مسیرهای رفت‌وآمد بین کشورها و خورد و خوراک است. علاوه بر آن‌ها هزینه تپه و سایت آکروپلیس، موزه واتیکان، موزه لوور، موزه پرگامون، موزه تکنولوژی، موزه تاریخ طبیعی، قایق سواری ترانسفر به ونیز، قایق سواری آمستردام، کشتی سواری دانوب بر عهده تور است.

  • ۴۸۰۰ یورو + هزینه پرواز (برای هر نفر بزرگ‌سال در اتاق دبل)
  • ۶۶۰۰ یورو + هزینه پرواز (برای هر نفر بزرگ‌سال در اتاق سینگل)
  • ۲۴۰۰ یورو + هزینه پرواز (برای هر نفر کودک ۶ -۱۲ سال در صورت نخواستن تخت)
  • ۱۰۰۰ یورو + هزینه پرواز (برای هر نفر کودک ۲-۶ سال بدون صندلی اتوبوس و تخت و غذا)
  • ۵۰۰ یورو + هزینه پرواز (برای هر نفر کودک زیر دوسال بدون صندلی اتوبوس و تخت و غذا)

چرا یوتوپین را برای تور دور اروپا انتخاب کنیم؟

سفر به یک کشور خارجی بسیار هیجان‌آور و لذت‌بخش است اما این اتفاق هیجان‌انگیز دردسرهای خودش را خواهد داشت. از انتخاب مقصد گرفته تا رزرو هتل و نحوه‌ی دیدن مناظر تاریخی و لوکس در سرتاسر اروپا به یک برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد. تورهای ۲۸ روزه دور اروپا یوتوپین این امکان را برای شما فراهم کرده است. تنها کافی است مدارک خود را برداشته و چمدان را برای سفر آماده کنید. همچنین یوتوپین سعی می‌کند با کمترین هزینه بهترین امکانات هر کشور را برای مسافران عزیز فراهم آورد. از این امکانات می‌توان به انتخاب هتل‌های تمیز، امکان حمل‌ونقل هوایی و زمینی و … اشاره کرد. اگر دوست دارید رویای سفر به دور اروپا برای شما هم محقق شود کافی است در تور ۲۸ روزه دور اروپا یوتوپین شرکت کنید.

سخن آخر

سفر به اروپا و گردش در کشورهای مختلف آن خواسته هر گردشگری است. اروپا یک قاره کوچک سرسبز با تمام زیبایی‌هاست. بافت قدیمی شهرها همراه با آب‌وهوای دل‌انگیز قطعاً شما را هیجان‌زده می‌کند. سایت یوتوپین در خدمت شماست تا با ارائه ارزان‌ترین تورها بتواند در انتخاب تور به شما کمک کند. اگر به دنبال یک سفر طولانی مدت با هزینه مقرون‌به‌صرفه می‌گردید می‌توانید در تور ۲۸ روزه دور اروپا یوتوپین شرکت کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قیمت تور 28 روزه دور اروپا یوتوپین؛ سفری هیجان‌انگیز به جای‌جای اروپا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *