آنتی ویروس پادویش

قطعی صدا در خطوط همراه اول

همراه اول

همراه اولی یکی از اپراتور های قدیمی در حوزه تلفن همراه در ایران می باشد ، همراه اول با توجه به پیشینه خود در حوزه خطوط ارتباطی تلفن همراه بسیاری از کاربران خطوط تلفن همراه را به سمت خود جلب کرده است.

مشکل قطعی صدا در خطوط همراه اول

در ماه های اخیر مشکلاتی در مکالمه های همراه اول اتفاق افتاده است، مشکل قطعی صدا در خطوط همراه اول بگونه ای اتفاق می افتد که با اولین تماس صدای فرد بخودش باز میگردد ، یعنی در اولین تماس تلفنی شما با مخاطب تان با خطوط همراه اول هیچ صدایی از آنطرف و مخاطب به شما نمی رسد ، با این اوصاف کاربر مجبور می شود پس از گذشت چند ثانیه از تماس ناموفق اش و پرداخت هزینه چند ثانیه قطعی صدا در خط همراه اولش ، دوباره مخاطب را شماره گیری نماید.

با بررسی های انجام شده ، در برخی از تماس های خروجی در خطوط همراه اول شما با این مشکل روبرو می شوید. اما اگر یک محاسبه ساده در تعداد ثانیه های هدر رفته از تماس های مشکل دار داشته باشیم متوجه می شویم در بین 28 میلیون نفر کاربر فعال (براساس آمار سال گذشته)در خطوط همراه اول ، اگر کاربر پس از برقراری ارتباط حداقل 3 ثانیه دچار مشکل شود اگر 3 ثانیه را بر 28 میلیون ضرب کنیم تقریبا 84 میلیون ثانیه در این بین از حساب کاربر به حساب شرکت همراه اول واریز میگردد. اگر 84 میلیون را ضربدر هزینه 0.95 تومان که تقریبا هزینه هر ثانیه مکالمه همراه اول است بکنیم ، اگر تمامی کاربران فقط یک بار به مدت 3 ثانیه با این مشکل همراه اول روبرو شوند همان یک بار تماس ناموفق 80 میلیون تومان از حساب کاربران همراه اول کسر می شود. اگر تعداد تماس های کاربران را که بیش از یک بار باشد و به این رقم ضرب کنیم ، هزینه هنگفتی از مردم بدون دریافت هیچ گونه خدماتی به همراه اول پرداخت می گردد.

این مقاله براساس نظرات کاربران همراه اول در سایت تحلیلی زوم تک منتشر شده است ، منتظر نظرات کارشناسان همراه اول در مورد انتقادات کاربران همراه اول هستیم.

بیشتر بخوانید  تقسیط بدهی همراه اول

آیا شما هم این مشکل را در تلفن همراه اول خود داشته اید ؟ منتظر نظرات سازنده شما مخاطبان عزیز سایت زوم تک در مورد این موضوع هستیم .

4.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : قطعی صدا در خطوط همراه اول

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. برادر موفعیت جغرافیایی کجا بوده. کل تهران اینطوریه. من الان ۲۰ روزه که درگیر این موضوع هستم و اعتبار کاریم زیر سوال رفته. به نظر من دزدی واضح و بی‌مسئولیتیه

  2. سلام بنده از متخصصین همراه اول هستم. لطفا اگر موردی هست دوستان با ارایه اطلاعات دقیق‌تری مانند محله و حتی کوچه ذکر کنند رسیدگی میشه. بنظر میرسه مشکل از وارد شدن و استفاده از برخی دستگاه‌های غیر مجاز در شبکه هاست که به زعم خود تقویت می‌کنند ولی در واقع شبکه را مختل مینمایند.ولی خواهشمندم اعلام موقعیت جغرافیایی بشه تا بررسی بیشتر انجام شود.