پادویش

قطعات آیفون ، کم پیدا اما ضروری!

قطعات آیفون ، کم پیدا اما ضروری!

یکی از معضلات بسیار بزرگ بازار تعمیرات موبایل در ایران عدم دسترسی تعمیرکاران به قطعات آیفون است. عدم دسترسی به این قطعات باعث شده تا کیفیت خدمات تعمیرات موبایل اپل با چالش های بسیار زیادی روبرو باشد. خیلی از کاربران نیز از این امر شکایت داشته و معتقدند که بعد از اجرای عملیات تعمیرات دیگر موبایل آنها به کیفیت قبلی باز نمی گردد. البته این نکته را نیز نباید فراموش کنیم که برخی از تعمیرکاران از این شرایط سوء استفاده کرده و با استفاده از قطعات تقلبی و. متفرقه آیفون سعی در کسب سود بیشتر دارند. برای اینکه یک بار برای همیشه این معضل را برطرف کرده و خیال خود را از بابت این خدمات راحت کنید، نکاتی را برای شما آماده کرده ایم. این نکات و ترفندها حاصل تلاش تعمیرکاران سایت موبایل سلام است که برای هر چه بهتر شدن این خدمات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

قطعات اورجینال آیفون را بخریم یا خیر؟
خرید قطعات آیفون برای کاربران شخصی امری عادی و معمولی نیست. به صورت معمول کاربران موبایل خود را برای تعمیرات بهتعمیرکار سپرده و این تعمیرکار است که در صورت نیاز به تعویض قطعه ای اعم از برد آیفون و یا ال سی دی آیفون اقدام به تهیه و تعویض آن می نماید. در این روش یک معضل بزرگ پیش روی کاربران قرار می گیرد. اینکه آنها نمی دانند که قطعه خریداری شده توسط تعمیرکار کیفیت اصلی را دارد یا خیر! از این رو ایده خرید قطعات اورجینال آیفون مطرح می شود. زیرا فروشگاه هایی مانند فروشگاه موبایل سلام هستند که این قطعات را با همان کیفیت اصلی و در دسترس کاربران قرار می دهند. برای حل این چالش یک راه حل ساده پیش روی کاربران قرار دارد.

نمایندگی معتبر تعمیرات آیفون
ساده ترین و بهترین راه برای حل این چالش و برطرف کردن معضل عدم استفاده برخی از تعمیرکاران از قطعات آیفون استفاده از خدمات نمایندگی و تعمیرکاری است که به صورت مستقیم به این قطعات دسترسی داشته باشد. شما با مراجعه به این نمایندگی ها مزیت های زیر را در خدمات تعمیرات اپل در دسترس خواهید داشت:
• مطمئن خواهید بود که از قطعات آیفون برای تعمیر و تعویض قطعات موبایل شما استفاده می شود.
• با توجه به اینکه هیچ واسطه گری وجود ندارد، هم هزینه تعمیرات آیفون و هم هزینه خرید قطعات آیفون برای شما بهینه خواهد شد.
• می توانید هم برای خرید قطعات اورجینال آیفون و هم برای خدمات تعمیرات آیفون گارانتی های لازم و مهلت تست دریافت کنید.
بهتری خرید، خرید با کیفیت ترین محصولات با قیمت مناسب است. در نمایندگی معتبر تعمیرات موبایل اپل شما می توانید به بالاترین کیفیت خدمات تعمیرات این موبایل با کمترین هزینه دسترسی داشته باشید. پس این انتخاب کاربران است که می تواند تمام چالش های مربوط به تعمیرات موبایل آیفون را برطرف نماید.

قطعات آیفون ، کم پیدا اما ضروری!

تعویض ال سی دی آیفون

یکی از قطعات بسیار مهم در موبایل های اپل و آیفون ال سی دی این موبایل ها است. ال سی دی آیفون قطعه ای بسیار با کیفیت بوده و یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این مدل از گوشی ها نیز است. در صورت خرابی و شکستن این قطعه دو مشکل پیش روی کاربران قرار دارد. دقت کنید که تعویض این قطعه حساسیت بسیار بالایی داشته و نیاز به بررسی های دقیقی دارد. خیلی از تعمیرکاران حتی در صورت دسترسی به قطعات آیفون نیز نیم توانند از پس تعویض ال سیدی این گوشی به خوبی بر بیایند. مشکل اینجاست که برای اتصال ال سی دی بایستی تمام قطعات موبایل باز شده و دوباره سر هم شود. در این مواقع مشکلات زیر پیش روی تعمیرکار قرار می گیرد:
• ممکن است در حین باز کردن سایر قطعات آیفون صدمهببینند.
• ممکن است در حین بستن گوشی ال سی دی جدید آسیب ببیند.
• درست نبستن این قطعه باعث می شود تا بسیاری از امکانات موجود در این گوشی کیفیت قبلی را نداشته باشند.
از این رو خیلی مهم است که تعمیرکار تجربه، تخصص و تبحر لازم برای ارائه این خدمات را داشته باشد. پس دوباره استفاده از ترفند قبلی به عنوان یک قدم بزرگ در خدمات تعمیرات اپل اهمیت پیدا می نماید. نمایندگی که با استفاده از تعمیرکاران زبده و حرفه ای خدمات خود را ارائه می نماید، می تواند شرایط لازم برای تعویض کامل ال سی دی آیفون را برای کاربر به دنبال داشته باشد.

تعویض برد آیفون

یکی دیگر از قطعات مهم موبایل های اپل برد این گوشی ها است. تعویض برد آیفون نیز به مانند ال سی دی آیفون اهمیت و حساسیت بسیار زیادی دارد. اولا که عدم استفاده از قطعات آیفون برای تعویض و جایگزینی این قطعه می تواند به منزله پایان عمر گوشی شما باشد. از این رو ابتدا باید چالش اول را با انتخاب تعمیرگاه درست حل کنید. از این گذشته دسترسی به تجهیزات مدرن و امروزی برای تعمیرات موبایل اپل نیز برای تعویض این قطعه اهمیت پیدا می نماید. عدم دسترسی به این ابزار آلات مشکلات تعمیرکاران را چند برابر کرده و خدمات با کیفیتی در دسترس کاربر قرار نمی دهد.

موبایل سلام نمایندگی معتبر تعمیرات موبایل آیفون
موبایل سلام به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل اپل در تهران خدمات خود را با مزیت های بسیار زیادی برای کاربران فراهم آورده است. از جمله مهم ترین این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فروشگاه موبایل سلام عرضه کننده مستقیم و بی واسطه قطعات آیفون بوده و این قطعات را با گارانتی های لازم و البته قیمت کاملاً منصفانه در دسترس کاربران قرار می دهد.
• تعمیرگاه موبایل اپل در نمایندگی موبایل سلام یکی از مجهزترین تعمیرگاه های موبایل در کشور است که به روزترین تجهیزات در آن مورد استفاده قرار می گیرد.
• بهترین تعمیرکاران موبایل اپل که خود از معلمان و آموزش دهنده های این خدمات نیز هستند، در این مرکز وظیفه تعمیرات موبایل آیفون شما را به عهده دارند.
با استفاده از خدمات این مرکز می توانید در کمترین زمان ممکن همه چالش های پیش رو در تعمیرات این موبایل را برطرف نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قطعات آیفون ، کم پیدا اما ضروری!

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. قطعات ایفون در موبایل سلام کیفیت بالایی داره چون خود موبایل سلام وارد کننده قطعات اورجینال ایفون هست بنا بر این با خیال راحت میتوان خرید کرد

  2. خرید قطعات ایفون برای گوشی تعمیری خیلی مهم است ، اگر ال سی دی ، برد و سایر قطعات و اورجینال پیدا کنیم باید در سریع ترین حالت خرید کنیم زیرا کیفیت بالا خیلی مهم است .