آنتی ویروس پادویش

قرار نیست تا سال 2025 برای برخی از ارتقاهای سیری منتظر باشید

قرار نیست تا سال 2025 برای برخی از ارتقاهای سیری منتظر باشید

شرکت اپل پیشتر سیستم عامل iOS 18 را با ویژگی های بزرگ در بخش هوش مصنوعی رونمایی کرد. سیستم عاملی که ویژگی های جدیدی ارائه می دهد.

در جریان WWDC، اپل از پیشرفت‌های زیادی در آینده نزدیک برای سیری خبر داد. در حالی که اکثر این ارتقاها در سال 2025 انجام می‌شود، کاربران حداقل چند بروزرسانی را هنگام انتشار iOS 18 مشاهده خواهند کرد.

به گفته مارک گورمن در خبرنامه Power On خود برای بلومبرگ، سیری قرار است تا قبل از پایان سال 2024 چند پیشرفت داشته باشد. یکی از ارتقاءها رابط کاربری حلقه درخشان جدیدی است که اپل در طول WWDC به نمایش گذاشته است. همچنین می‌توانید از دستیار مجازی به‌روزرسانی زبان طبیعی خود را انتظار داشته باشید که به آن اجازه می‌دهد حتی وقتی کاربران را اشتباه صحبت می‌کنند درک بهتری داشته باشد.

علاوه بر این، سیری باید دانش بیشتری از محصولات اپل کسب کند. در نهایت، اپل به کاربران این امکان را می‌دهد که به جای اینکه مجبور باشند درخواست‌ها را با صدای بلند بیان کنند، در سیری تایپ کنند.

درست مانند سیری، اکثر کاربران تا سال آینده نمی توانند از بسیاری از ویژگی های دیگر اپل Intelligence استفاده کنند. گورمن خاطرنشان می‌کند که اپل عمداً رویکرد کندی را برای عرضه محصولات هوش مصنوعی خود در پیش می‌گیرد، بنابراین احتمال کمتری دارد که مشکلاتی را که شرکت‌های دیگر با LLM خود داشته‌اند، تجربه کند.

با این حال، هنوز چند ویژگی هوش مصنوعی دیگر وجود دارد که باید منتظر آن باشیم. طبق گزارش ها، انتشار اولیه خلاصه های اعلان های هوش مصنوعی را به همراه خواهد داشت. خلاصه صفحات وب، یادداشت های صوتی، یادداشت های جلسه و ایمیل ها؛ و Genmoji. مدتی پس از معرفی، اما هنوز در سال 2024، این گزارش اشاره می کند که برنامه Mail بازطراحی شده و همراه برنامه نویسی Xcode به نام Swift Assist را دریافت خواهیم کرد.

این که آیا این ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی به اپل کمک می‌کند تا رقبای خود را حفظ کند یا نه، باید دید. گوگل، سامسونگ و دیگران قبلاً خود را در این فضا تثبیت کرده‌اند و با اتخاذ رویکرد آهسته اما پیوسته اپل، این شکاف ممکن است کمی بیشتر شود.

بیشتر بخوانید  سامسونگ خبر از گوشی تاشو اپل در سال 2024 داد

سیری ویژگی های جذابی پیدا می کند

در دیگر خبرها اپل پیشتر آماری از میزان کاربران دو سیستم عامل IOS 17 و IPADOS 17 را منتشر کرد که نشان می دهد نرخ پذیرش آنها چقدر است و آیا قابل توجه می باشد یا خیر.

در حالی که اپل معمولاً نرخ پذیرش کاربر را برای به‌روزرسانی‌های iOS و iPadOS خود مخفی نگه می‌دارد، افشای اخیر در WWDC 2024 نگاهی نادر به این ارقام ارائه کرد. این مقاله به بررسی داده ها، محدودیت های آن و تفاسیر بالقوه می پردازد.

 این داده ها بر اساس تراکنش های اپ استور در 9 ژوئن 2024، درصد آیفون ها و آیپدهایی که از سیستم عامل های خاصی استفاده می‌کنند را نشان می دهد. مهم است که اذعان کنیم که این عکس فوری ممکن است به طور کامل نمایانگر کل پایگاه کاربر نباشد. با این حال، بینش های ارزشمندی در مورد رفتار کاربر و روند به روز رسانی ارائه می دهد.

داده های محدود نقطه شروعی را برای درک رفتار کاربر فراهم می کند. بینش‌های آینده اپل یا شرکت‌های تحقیقاتی می‌تواند اطلاعات بیشتری را در مورد دلایل تصمیم‌های به‌روزرسانی و ترجیحات کاربر نشان دهد. این اطلاعات برای اپل ارزشمند خواهد بود تا استراتژی‌های به‌روزرسانی خود را تنظیم کند و به پذیرش گسترده‌تر ویژگی‌های جدید و بهبودهای امنیتی کمک کند.

در حالی که داده ها ممکن است از نظر آماری قابل توجه نباشند، تصویری ارزشمند از نرخ پذیرش iOS و iPadOS بر اساس فعالیت فروشگاه App ارائه می دهد. یافته‌ها حاکی از روند مثبتی برای پذیرش کاربران از آخرین نسخه iOS در آیفون‌ها، به‌ویژه برای مدل‌های جدیدتر است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قرار نیست تا سال 2025 برای برخی از ارتقاهای سیری منتظر باشید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *