قتل هولناک ناموسی در خزانه به خاطر تلگرام

قتل بخاطر تلگرام

شبکه های اجتماعی هم اکنون یکی از پر طرفدارترین ابزار های اینترنتی در بین کاربران است. اما این موضوع هم اکنون به عنوان یک معطل اجتماعی تبدیل شده است. به تازگی معظلاتی که بخاطر تلگرام انجام گرفته است از جمله مشکلات خانوادگی و طلاق می باشد. براساس گزارشی که در خبرگزاری های منتشر شد چندی پیش در خزانه تلگرام باعث قتلی هولناک شده است که در ادامه به بررسی آن خواهید پرداخت با ما همراه باشید.

پسر 18 ساله در خزانه دست به جنايت زد  : اهالی محل وقتی فریاد دلخراش سعید را شنیدند شتابزده خود را به سوپرمارکت او رساندند اما با بدن بیجان اون روبرو شدند در حالیکه امیرِ 18 ساله با چاقویی خونین در دست بالای سر جسد ایستاده بود و میگفت من سعید را کشتم.  پسر جواني که جنايتي هولناک را در خزانه رقم زده بود.

در ساعت 15:00 مورخه 22 آذر ماه، از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 وقوع يک فقره جنايت به کلانتري 160 خزانه اعلام شد ؛ با حضور مأمورين در محل و انجام بررسي هاي اوليه مشخص که جواني 25 ساله بنام سعيد که در يک سوپرمارکت کار مي کرد، در محل کار خود و با يک ضربه چاقو به قتل رسيده است.

من قاتل هستم:

همزمان با حضور مأمورين کلانتري جواني 18 ساله بنام امير در حاليکه چاقويي خون آلود در دست داشت، خود را به مأمورين تسليم و عنوان نمود که قتل را وي انجام داده است.
قتل هولناک در خزانه به خاطر تلگرام + عکس

پرونده در اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ:

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسراي ناحيه 27 تهران ، پرونده جهت رسيدگي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقيقات اوليه:

در تحقيقات ميداني به عمل آمده از محل جنايت مشخص شد که قاتل و مقتول هر دو از اهالي منطقه خزانه – خيابان شهيد همداني هستند که از مدت ها پيش با يکديگر دوست بودند؛ بنا بر اظهارات شاهدين صحنه جنايت، قاتل در حاليکه يک قبضه چاقو در دست داشته به محل کار مقتول ( سوپر مارکت ) مراجعه و پس از ارتکاب جنايت به اهالي محل اعلام نموده که او سعيد را به قتل رسانده و پس از آن نيز محل جنايت را ترک نکرده است؛ در ادامه اهالي محل با 110 تماس گرفته و موضوع را به پليس اطلاع مي دهند.

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: متهم در تحقيقات اوليه در خصوص انگيزه اصلي جنايت همچنان سکوت کرده و تحقيقات جهت شناسايي انگيزه جنايت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است؛ متهم نيز با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اين اداره (اداره دهم) قرار گرفته است.

تکمیلی :
شک فرزند به مادر منجر به قتل پسر جوان شد

شک پسر جواني به مادر به واسطه پيام‌هاي تلگرامي پسر جوان صاحب سوپر مارکت محل به مادرش، منجر به قتل پسر جوان شد. ساعت 15 ديروز وقوع يک فقره قتل در خيابان شهيد همداني خزانه به مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 اعلام شد که با اعلام اين خبر تيمي از مأموران کلانتري 160 خزانه به محل وقوع اين قتل اعزام شدند.

بیشتر بخوانید  تلگرام فارسی

با حضور مأموران در محل وقوع قتل و بررسي‌هاي اوليه، مشخص شد مقتول جوان 25 ساله‌اي بنام سعيد است که در يک سوپرمارکت کار مي‌کرده و با يک ضربه چاقو به قتل رسيده است؛ همزمان با حضور مأموران کلانتري جواني 18 ساله بنام امير در حالي‌که چاقويي خون آلود در دست داشت، خود را به مأموران تسليم و اعتراف کرد که قتل اين جوان توسط وي انجام شده است.

پس از تشکيل پرونده قتل عمد، با اعلام خبر به بازپرس کشيک قتل، سعيد احمدبيگي؛ بازپرس هفتم دادسراي جنايي تهران در محل وقوع حاضر شد و پسر جوان درباره نحوه وقوع قتل به بازپرس جنايي تهران گفت: مقتول در سوپر مارکت محلمان مشغول به کار بود و خيلي وقت است که وي را مي‌شناختم تا اينکه چندي پيش متوجه شدم وي در تلگرام با مادرم در ارتباط است، زماني‌ که از مادرم درباره علت ارتباط با اين مرد را سوال کردم، مادرم به من گفت که اين جوان چندوقتي است که مزاحمش شده و در تلگرام برايش پيام مي‌فرستد اما من با اين توضيحات مادرم قانع نشدم.

اين پسر جوان، اظهارات خود به بازپرس جنايي تهران را اينگونه ادامه داد: ظهر امروز من و مادرم در خانه بوديم که از شدت عصبانيت چاقويي را برداشتم و درخانه را به روي مادرم قفل کردم و به سمت مغازه مقتول رفتم؛ زماني‌ که به آنجا رسيدم با وي درگير شدم و با چاقو ضربه‌اي به پهلو او زدم البته قصد نداشتم او را بکشم، فقط قصد ترساندن مقتول را داشتم.

همچنين مادر اين پسر جوان درباره قتل سعيد به بازپرس جنايي تهران گفت: زماني‌ که پسرم تلگرام من را هک کرد، گمان کرد مقتول با من در ارتباط است، اما من هر چه به او توضيح دادم که سعيد مزاحم من شده است باور نکرد و حوالي ساعت 14:30 با چاقو از خانه خارج شد و درب خانه را روي من قفل کرد، من هم دقايقي بعد موفق شدم از خانه خارج شوم اما کار از کار گذشته بود و پسرم با چاقو به مقتول ضربه زده بود.

مادر اين پسر جوان درباره علت ارتباط با مقتول نيز به بازپرس جنايي تهران گفت: چندي پيش که براي خريد به سوپر مارکت رفتم، مقتول به من گفت که پسرم مشکلات روحي پيدا کرده است و براي اينکه حرفش را اثبات کند، از من شماره تلفنم را خواست که پيام‌ها و درد ودل‌هاي‌ پسرم را برايم درون تلگرام بفرستد اما بعد از اين ماجرا، مزاحمت‌هاي مقتول شروع شد تا اينکه کار به اينجا ختم شد.

پس از اظهارات اين دو نفر، سعيد احمدبيگي؛ بازپرس هفتم دادسراي جنايي تهران دستور تحقيقات بيشتر از متهم را صادر کرد و متهم اين پرونده در اختيار پليس آگاهي تهران قرار گرفت.

منبع

3/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : قتل هولناک ناموسی در خزانه به خاطر تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *