آنتی ویروس پادویش

قابلیت سنجش گلوکز خون به اپل واچ می آید

قابلیت سنجش گلوکز خون به اپل واچ می آید

اپل با هر تکرار جدید از ساعت هوشمند خود ، ویژگی های بهداشتی را معرفی کرده است که باعث ایجاد مشتری خود می شود. از اواخر ، بنا بر گزارش ها ، غول فناوری پیشرفت چشمگیری در جهت نظارت بر قند خون به ساعت هوشمند خود داشته است. به گفته خودی های استناد شده توسط بلومبرگ ، سیستم نظارت بر نقص اکنون در “مرحله اثبات مفهوم” قرار دارد ، به این معنی که این فناوری اکنون امکان پذیر است و در آینده می تواند به بازار عرضه شود. این فناوری از لیزرها برای تعیین غلظت گلوکز در زیر پوست استفاده می کند و قبلاً به اندازه کافی کوچک نشده بود ، اما طبق گزارش ها به اندازه آیفون کاهش یافته است. این سیستم نه تنها می تواند به افراد مبتلا به دیابت کمک کند تا شرایط خود را کنترل کنند بلکه می توانند به کسانی که پیش دیابتی هستند هشدار دهند تا تغییرات شیوه زندگی را انجام دهند که می تواند از دیابت نوع 2 جلوگیری کند.

این پروژه برای مدت طولانی در حال توسعه است ، از سال 2010 هنگامی که اپل راه اندازی قند خون را به دست آورد RareLight را به دست آورد. از آن زمان ، این پروژه با استفاده از آن به عنوان یک شرکت به ظاهر جدا شده ، Avolonte Health ، قبل از اینکه در یک گروه طراحی اکتشافی قبلاً ناشناخته (XDG) قرار داشته باشد ، تحت پوشش قرار گرفته است. این شرکت از اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی پروژه خودداری کرد.

در حالی که هنوز پیش بینی اینکه این فناوری در دسترس باشد ، خیلی زود است ، انگیزه های ایجاد نظارت بر گلوکز غیر تهاجمی به پوشیدنی ها قوی است. اپل ساعت هوشمند خود را به عنوان یک وسیله بهداشتی ، قادر به تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی ، سطح اکسیژن خون پایین و چرخه تخمک گذاری به بازار عرضه کرده است. نظارت بر گلوکز غیر تهاجمی می تواند یک گام مهم برای افراد مبتلا به دیابت باشد. آنها دیگر نیازی به تکیه بر دستگاه هایی که پوست را سوراخ می کنند ، مانند یک سنسور مداوم گلوکز ، تکیه نمی کنند. با این حال ، این صنعت هنگام ورود مانیتورهای بدون نقص به بازار ، سابقه ضعیفی دارد و هنوز مشخص است که راه حل اپل چقدر دقیق خواهد بود. حتی ممکن است در هنگام بیرون آمدن در اپل واچ بعدی حضور نداشته باشد ، با توجه به اینکه اپل دوست دارد فن آوری های خود را قبل از اینکه آنها را به مصرف کنندگان خود برساند ، کامل کند.

بیشتر بخوانید  زمان انتشار بروزرسانی iOS 12.2 و قابلیت های آن

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قابلیت سنجش گلوکز خون به اپل واچ می آید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *