قابلیت استوری کردن آهنگ های شازم در اینستاگرام

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام | و باز هم اینستاگرام قابلیت جدیدی را ارائه نمود تا بتواند کاربران سایر اپلیکیشن ها را نیز به پلتفرم خود جذب نماید. فیسبوک اکنون تصمیم گرفته است تا شرایط خود را به طور کامل تغییر دهد و گویا برای محقق کردن هدف خود بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام دست گذاشته است.

استوری اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی اعلام نموده است که به کاربران خود اجازه داده تا آهنگ‌ های مورد نظر خود را در اپلیکیشن شازم به طور مستقیم در اینستاگرام استوری نمایند. بر اساس گسترش میزان محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام و ویژگی های جدید آن نظیر استوری، تعدا زیادی از اپلیکیشن‌ های متنوع با این شبکه اجتماعی همگام‌ سازی شده اند و به کاربران خود اجازه می‌ دهند تا ویژگی های یکدیگر را هم‌ پوشانی نمایند. وب سایت های خبری خارجی اخیرا در طی یک گزارش اعلام نموده اند که اکنون اپلیکیشن شازم که به کاربران این اجازه را می‌ دهد تا آهنگ‌ های مورد علاقه ی خود را شناسایی کرده و پیدا نمایند، اخیرا اعلام نموده است که به کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام از این پس اجازه خواهد داد تا تمامی آهنگ ها و موسیقی‌ های مورد نظر خود را به شکل استوری برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارند.

قابلیت جدید اینستاگرام

البته این ویژگی در حال حاضر نیز فقط بر روی دستگاه‌ های دارای سیستم عامل iOS قابل اجرا می باشد و هنوز مشخص نیست که آیا در آینده برای کاربران دستگاه های اندرویدی هم قابل اجرا خواهد شد یا نه؟

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: The Verge

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قابلیت استوری کردن آهنگ های شازم در اینستاگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *