آنتی ویروس پادویش

فیسبوک پشتیبانی از چند کاربر و اشتراک برنامه را در Oculus Quest به ارمغان می آورد

فیس بوک با چند ویژگی جدید که از امروز ارائه می شود ، هدست های Oculus Quest را برای به اشتراک گذاشتن با دیگران آسان تر می کند. پشتیبانی از چندین حساب کاربری و همچنین اشتراک برنامه ابتدا به جدیدترین Quest 2 رسیده است و هر دو به عنوان ویژگی های آزمایشی برچسب گذاری شده اند ، اما این شرکت می گوید “در نهایت” آنها را برای همه کاربران Quest به ارمغان می آورد.

پشتیبانی از چند کاربر و اشتراک برنامه به این معنی است که می توان چندین حساب را در یک هدست ایجاد کرد و خریدها از یک حساب را می توان با بقیه کاربران در همان دستگاه به اشتراک گذاشت. البته برخی محدودیت ها نیز وجود دارد ، اما فیس بوک می گوید با پیشرفت آزمایشات هنوز هم ممکن است این تغییرات اصلاح شود.

در حال حاضر ، حساب سرپرست – که برای تنظیم اولیه هدست استفاده می شود، می تواند حداکثر سه حساب اضافه کند و خریدها فقط در آن دستگاه به اشتراک گذاشته می شوند. اگر یکی از کاربران اضافی دارای هدست جداگانه باشد ، آنها نمی توانند به برنامه های خریداری شده مدیر دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، فقط حساب سرپرست می تواند خریدهای خود را به اشتراک بگذارد ، بنابراین اگر هر یک از کاربران دیگر چیزی را در حساب خود بخرند ، هیچ کس دیگر نمی تواند از آن استفاده کند.

همچنین لازم به ذکر است که هر کاربر روی یک هدست باید حساب کاربری شخصی خود را در فیس بوک داشته باشد و از آن برای ورود به سیستم استفاده کند ، این عمل را دو برابر می کند که برخی قبلاً آن را انتقاد کرده اند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که اشتراک برنامه به طور خودکار برای برنامه های جدید موجود در فروشگاه Oculus Quest اعمال می شود ، اما نه به برنامه های موجود. بعلاوه ، بعضی از بازیها در حال حاضر امکان اشتراک برنامه را ندارند ، اگرچه باید در آینده به آنها توجه شود.

اگر Quest 2 دارید، می توانید این ویژگی های آزمایشی را در تنظیمات فعال کنید ، که بخش حساب ها را به نوار کناری برنامه تنظیمات اضافه می کند. از آنجا می توانید حساب های اضافی تنظیم کنید. همانطور که ویژگی شروع به کار می کند ، فیس بوک کاربران را تشویق می کند تا نظرات خود را در صفحه Oculus UserVoice به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوانید  فیسبوک News Feed شما را بر اساس علایقتان مرتب خواهد کرد

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فیسبوک پشتیبانی از چند کاربر و اشتراک برنامه را در Oculus Quest به ارمغان می آورد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *