پادویش

فهمیدن چک کردن عکس پروفایل تلگرام + دانلود نرم افزار چک پروفایل تلگرام

فهمیدن چک کردن عکس پروفایل تلگرام

تلگرام جز برنامه های است که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و دیگر نیازی به مقدمه برای معرفی آن وجود ندارد. معمولا افراد کنجکاو هستند که چه کسی پروفایلشان را چک می کنند و دوست دارند از نرم افزارهای استفاده کنند که اسامی افراد را برایشان نشان دهد.

فرادرس

در این رابطه شما با تیترهای زیادی در اینترنت روبرو می شوند که مانند :

1) چطور بفهمیم کیا عکس پروفایل تلگراممون رو چک یا ذخیره میکنن

2)چگونه بفهمیم چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را چک میکنند

3)بازدید کنندگان پروفایل تلگرام

و….

البته که در مورد این موضوع ، نرم افزار و ربات های را به شما معرفی کنند که ادعا می کنند می توانید بفهمید چه کسانی عکس پروفایل شما را چک کرده اند.

ربات چک پروفایل تلگرام

اول از هر چیزی باید گفت که ربات های که بر مبنای فهمیدن چک کردن عکس پروفایل تلگرام  هستند کاملا دروغین می باشند و ادعاهایشان صحیح نیست.البته  این ربات ها لینک یا متنی را برای شما ارسال می کنند و از شما می خواهند که  برای بیست یا سی نفر ارسال نمایید تا گزینه ی نمایش چک کردن عکس پروفایل برایتان نشان داده شود ولی بعد از اینکه شما برای این تعداد مخاطبان هم متن را ارسال کردید خبری از فعال سازی گزینه نیست و  با پیامی مبنی بر اینکه اصلا چنین برنامه ی وجود ندارد ، روبرو می شوید.این ربات ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند.

دانلود برنامه بازدیدکنندگان پروفایل تلگرام

در صورتی که شما با عنوان دانلود برنامه بازدیدکنندگان پروفایل تلگرام روبرو شدید باید بدانید که این برنامه ها جز سواستفاده از کاربران هدفی دیگری نداشته اند و نباید اقدام به دانلود آنها نمایید.

معمولا کسانی که مسنجرها و شبکه اجتماعی را تولید می کنند به هکرهای که بتوانند برای نفوذ به آنها راهی پیدا کنند پاداشی را مشخص می کنند تا اگر در حفره امنیتی مشکلی وجود داشته باشد بتوانند نرم افزار را اصلاح کنند. همانطور که پیش تر بیان کرده ایم ربات ها و برنامه جنبه های تبلیغاتی دارند و هیچ کدام جنبه ی هک و نفوذ ندارند.

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

3.3/5 - (74 امتیاز)

نظرات در مورد : فهمیدن چک کردن عکس پروفایل تلگرام + دانلود نرم افزار چک پروفایل تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *