پادویش

فروش فوق العاده گوشی های تاشو اوپو در چین

طبق گزارش منتشر شده توسط CINNO Research، فروش گوشی‌های صفحه‌نمایش تاشو در چین در ژانویه 2023 شاهد رشد قابل توجه سالانه 54 درصدی با روند رشد

طبق گزارش منتشر شده توسط CINNO Research، فروش گوشی‌های صفحه‌نمایش تاشو در چین در ژانویه 2023 شاهد رشد قابل توجه سالانه 54 درصدی با روند رشد دو رقمی بود. این امر پس از آن صورت می گیرد که فروش گوشی های صفحه نمایش تاشو در چین به 2.83 میلیون دستگاه در سال 2022 رسیده است که نشان دهنده افزایش قابل توجه 144.4 درصدی نسبت به سال گذشته است.

OPPO به عنوان رهبر بازار در بازار گوشی های صفحه تاشو چین ظاهر شده است و 30 درصد از سهم بازار را در ژانویه 2023 به خود اختصاص داده است که 22.1 درصد افزایش یافته است. این رشد به عملکرد قوی مدل‌های Find N2 و Find N2 Flip OPPO نسبت داده می‌شود که ضریب نفوذ تلفن تاشو آن‌ها به نزدیک به 4 درصد افزایش یافته است.

در همین حال، سهم بازار هوآوی با 33.2 درصد کاهش سالانه به 25.7 درصد رسید و تسلط این شرکت در بازار گوشی های تاشو با ظهور بازیگران جدید و عرضه محصولات جدید بیشتر به چالش کشیده شد. این امر منجر به شکل‌گیری تدریجی الگوی بازار «سه‌پایه» شده است و OPPO، سامسونگ و هوآوی سه جایگاه اول را از نظر سهم بازار به خود اختصاص داده‌اند.

سهم بازار سامسونگ در 23.2 درصد ثابت ماند و استراتژی آن برای پر کردن بازار چین با تعداد زیادی دستگاه به حفظ موقعیت آن کمک کرد. آنر به لطف موفقیت نسل جدید مدل‌های تاشو، Magic V، با افزایش 9.8 درصدی سهم بازار نسبت به سال قبل به 12.8 درصد، بیشترین رشد را تجربه کرد.

از نظر فرم های صفحه نمایش تاشو، فرم تاشو عمودی 42 درصد از فروش تلفن های تاشو چین در ژانویه 2023 را به خود اختصاص داده است که نسبت به سال گذشته 2 درصد افزایش داشته است. از نظر قیمت، فروش گوشی های تاشو با صفحه نمایش بالای 15000 یوان 12 درصد از بازار را به خود اختصاص داده است که کاهش شدید 26 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

به طور کلی، این گزارش رشد مداوم و رقابت‌پذیری بازار تلفن‌های صفحه‌نمایش تاشو چین را نشان می‌دهد که OPPO پیشتاز این بسته است و سلطه هواوی را به چالش می‌کشد. همچنین تغییر جالبی را در قیمت گوشی‌های صفحه‌نمایش تاشو نشان می‌دهد، با فروش بیشتر در گروه قیمت‌های میان‌رده.

بیشتر بخوانید  آپدیت ColorOS 14 برای چهار دستگاه منتشر شد

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فروش فوق العاده گوشی های تاشو اوپو در چین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *