آنتی ویروس پادویش

فروش آیفون کم هزینه SE2 در مقابل آیفون XR

فروش آیفون کم هزینه SE2 در مقابل آیفون XR

مرور خبرهای فروش آیفون قدرتمند XR نیاز اپل را به آیفون SE 2 که کم هزینه تر است، نشان می دهد
به طور خلاصه: اگر از مصرف کنندگان در حوزه فناوری در خصوص پر فروش ترین آیفون در چند ماهه گذشته بپرسید احتمالا پاسخ می دهند که آیفون 11 پر فروش ترین بوده است. در حالیکه در ماه های اخیر با کمال تعجب، این پرفروش ترین آیفون در این سه ماه نبود.
مطابق با Pulse Market Counterpoint Research ، iPhone XR در سه ماهه سوم براساس سهم بازار پرفروش ترین مدل در سطح جهان بود زیرا موفق شد سه درصد سهم بازار را به خود اختصاص دهد. با توجه به XR که در اکتبر سال 2018 راه اندازی شد ، چشمگیر است و در آن زمان حتی مدل پرچمدار هم نبود.
بنابراین، در اینجا چه اتفاقی می افتد ؟

فروش آیفون کم هزینه SE2 در مقابل آیفون XR

خوب ، بخشی از آن همین واقعیت است که آیفون XR یک پرچمدار نیست بلکه یک مدل بودجه است. اپل تصمیم گرفت تا XR را حدود یک سال دیگر با معرفی جدیدترین مدلهای آیفون 11 حفظ کند، قیمت آن را کاهش داد (اکنون از 599 دلار شروع می شود) و فروش آن را در مناطق بیشتری از جمله هند آغاز کرد.
داده ها این واقعیت را نشان می دهد که همه به 1000 دلار + تلفن های پرچم دار علاقه ندارند. علاوه بر این، احتمالاً شواهد بیشتری وجود دارد که نشان می دهد آیفون جدید SE 2 می تواند در انتها پایین تر از مقیاس قیمت گذاری واقعاً خوب عمل کند. آخرین چیزی که شنیدیم، این آیفون می تواند در سه ماه اول سال 2020 وارد بازار شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فروش آیفون کم هزینه SE2 در مقابل آیفون XR

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *