آنتی ویروس پادویش

فایرفون 4 نیو لایف ادیشن معرفی شد

فایرفون 4 نیو لایف ادیشن معرفی شد

Fairphone از نسخه New Life Edition برای تلفن هوشمند FairPhone 4 رونمایی کرد. مدل جدید یک نسخه بازسازی شده از Fairphone 4 است و با چند قاب رایگان ارائه می شود. به همراه یک محافظ صفحه نمایش رایگان و یک قاب محافظ.

Fairphone 4 New Life Edition نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Fairphone 4 پایدارتر است. Fairphone 5 اوایل امسال رونمایی شد و هنوز در قفسه ها (Amazon) است. Fairphone قبلاً یک هویت مبتنی بر پایداری برای خود ایجاد کرده است. این شرکت به استفاده از مواد بازیافتی در تولید گوشی های هوشمند خود ادامه داده است. مدل New Life Edition یک Fairphone 4 بازسازی شده است. این به معنای قیمت پایین تر برای تلفن هوشمند می باشد.

لوازم جانبی رایگان تحت بسته Longevity ارائه شده و تا 30 نوامبر باز است. قاب محافظ در سه رنگ موجود است و از TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) بازیافت شده قبل از مصرف ساخته شده است. لوازم جانبی رایگان دیگر محافظ صفحه نمایش شیشه ای 9H است. محافظ صفحه نمایش از ماده Corning به نام Accessory Glass ساخته شده و در دو نسخه فیلتر موجود است.

Fairphone ضمانت پنج ساله Fairphone 4 New Life Edition را ارائه می دهد. این گوشی هوشمند باید حداقل 80 درصد ظرفیت باتری تضمین شده داشته باشد و در شرایط دیگر عرضه خواهد شد. بروزرسانی نرم افزار نیز حداقل تا سال 2026 تضمین می شود، Fairphone 4 New Life Edition با 6GB/128GB قیمت اصلی در اتحادیه اروپا 469 یورو و در بریتانیا 429 پوند است. نسخه 8 گیگابایتی/256 گیگابایتی این گوشی هوشمند به ترتیب در اتحادیه اروپا و بریتانیا 529 یورو و 479 پوند قیمت دارد. قیمت مدل جدید نسبت به مدل جدید Fairphone 4 بسیار ارزان تر است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی Fairphone 5 با پردازنده کوالکام عرضه می شود

نظرات در مورد : فایرفون 4 نیو لایف ادیشن معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *