عملکرد ضعیف کمپانی ال جی در زمینه گوشی های هوشمند و سود 20 درصدی!

کمپانی ال جی

با اینکه در بخش فروش گوشی های هوشمند وضعیت خوب نبوده اما کمپانی ال جی سود ۲۰ درصدی را داشته است. این سود در بیشترین میزان خود در ۹ سال قبل بوده است. این شرکت که دومین تولید کننده بهترین تلویزیون ها در جهان است توانسته با فروش تلویزیون های OLED و همچنین سایر لوازم خانگی که تولید می کند ، جای خالی فروش گوشی های هوشمند را پر کند. اکنون ما جزئیات زیادی از این شرکت در اختیار نداریم.

بر اساس گزارشات این شرکت در ماه های ژانویه تا مارس سودی بالغ بر ۱.۱ میلیارد دلار داشته که برای این شرکت کره بسیار مناسب است این شرکت از ۲۰۰۹ تا به قبل از این موضوع به این مقدار سود نداشته است. این سود باور نکردنی با فروش تلویزیون های OLED و سایر ال سی دی ها قیمت مناسب بدست آمده است. هر دو قسمت فروش تلویزیون و لوازم خانگی از حوظه هایی هستند که فروش در آن ها کم است ولی ضاهرا در این دوبخش ال جی فعالیت خوبی داشته و به همین دلیل توانسته فروش خوبی داشته باشد.

کمپانی ال جی

با نگاه کردن به آماری که تحلیل گران آن را تهیه کرده آند فروش ال جی در وسایلی مانند کمد هوشمند یا سایر توانسته این سود را برای آن ها داشته باشد. اما در قسمت گوشی های هوشمند که قسمت ضعیف این شرکت است زیاد تعریفی نداشته است. این شرکت در قسمت موبایل های خود دچار ضرر شده و قصد دارد که آمار خود را به نمایش بگذارد ولی با این وجود ضررها نسبت به سه ماه گذشته کمتر شده است.

این شرکت افزایش ۳ درصدی را در درآمد خود داشته است و در روز جمعه این شرکت سهامی به میزان ۵.۷ درصد را تجربه نموده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : عملکرد ضعیف کمپانی ال جی در زمینه گوشی های هوشمند و سود 20 درصدی!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *