آنتی ویروس پادویش

عرضه نسخه ویژه ساعت هوشمند گلکسی Watch6 Classic سامسونگ

عرضه نسخه ویژه ساعت هوشمند گلکسی Watch6 Classic سامسونگ

اطلاع رسانی شده است که شرکت سامسونگ الکترونیکس در منطقه MENA (خاورمیانه و شمال آفریقا) گلکسی واچ 6 کلاسیک نسخه ویژه “Astro Edition” را به عنوان نخستین نسخه ویژه این محصول در این بازار معرفی کرده است.

این نسخه ویژه به عنوان یک احترام نمادین به تاریخچه و میراث علمی و نوآورانه در زمینه زمان، نجوم و ریاضیات در منطقه MENA طراحی شده است. هدف اصلی از عرضه این نسخه ویژه، برقراری ارتباط بین گذشته و آینده، احترام به نقش پیشگامان تاریخی و الهام بخش برای مبتکران امروزی بوده و تأکید بر تأثیر این منطقه در جهان بر علم و نوآوری دارد.

گلکسی واچ 6 کلاسیک نسخه ویژه “Astro Edition” دارای یک قاب چرخشی سیاه با نام “Black Astro” به ابعاد 47 میلی‌متر است و در بازارهای منتخب منطقه MENA در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین این ساعت هوشمند با یک بند پارچه‌‌ای اضافی و محصولات جانبی مجموعه “Astro Edition” در فروشگاه‌های اختصاصی سامسونگ عرضه خواهد شد.

این ساعت هوشمند جدید سامسونگ، ترکیبی از طراحی امروزی و ویژگی‌های نرم‌افزاری منحصربه‌فرد را بازتاب می‌دهد و به طور اشاره‌ای به نوع کارکرد دستگاه‌های باستانی اسطرلاب اشاره دارد. قابلیت تعیین فازهای شمسی و قمری در این ساعت به کاربران امکان می‌دهد حرکات خورشید و ماه را از روی مچ دست خود دنبال کنند.

طراحی صفحه ساعت نیز به نوعی طراحی شده است که ترکیبی از دقت سنتی و زیبایی‌شناسی مدرن را نشان دهد و با الهام از ستارگان و ادغام آن با فناوری پیشرفته سامسونگ، حس و حال یک اسطرلاب باستانی را به مخاطب منتقل می‌کند.

عمر صاحب، مدیر بازاریابی منطقه MENA سامسونگ، درباره نسخه ویژه گلکسی Watch6 Classic بیان می‌کند که هدف اصلی ارائه این نسخه ویژه، تجلیل و احترام به نوآوران خاورمیانه و دستاوردهای تاریخی آنها در زمینه ریاضیات، علوم و نوآوری است. این نوآوران با خلاقیت خود، به عنوان پیشگامان آینده منطقه، مسیر را هموار کرده‌اند. سامسونگ با قدرت به پتانسیل و جایگاه برجسته منطقه به عنوان یک مرکز جهانی نوآوری اعتقاد دارد. این رونمایی هیجان‌انگیز نقطه عطفی دیگر در توسعه فناوری‌های سامسونگ است و بر امکانات بی‌شمار منطقه MENA در زمینه نوآوری تاکید می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول، لطفاً به وبسایت رسمی سامسونگ به آدرس(samsung.com) مراجعه کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : عرضه نسخه ویژه ساعت هوشمند گلکسی Watch6 Classic سامسونگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *