آنتی ویروس پادویش

عدم استقبال از هوم پاد اپل به دلیل ضعف آن نسبت به رقبا

هوم پاد اپل

بلند گوی ساخت اپل نتوانسته رضایت افراد را نسبت به خود جلب کند. این بلندگو که با نام هوم پاد اپل یا بلندگوی هوشمند شناخته می شود با قیمتی برابر ۳۴۹ دلار در ماه ژانویه همین سال به بازار عرضه شد و از رقیبان اصلی او می توان به اکو آمازون و گوگل هوم از بلندگو های گوگل اشاره کرد. بر اساس گزارشات موجود، خبر از کم شدن تولید این اسپیکر هوشمند و استقبال کم آن وجود دارد.

موضوع قابل توجه سفارشات زیاد در زمانی بود که این شرکت بلندگو را پیش فروش می کرد اما به محض اینکه این بلندگو در مغازه ها به فروش رسید استقبال آن به شدت کاهش یافت. در اوایل ماه ژانویه این بلندگو فروشی برابر با یک سوم فروش در کل آمریکا را داشته اما با گسترش آن فروش آن بسیار کمتر شد. به این صورت که در ۱۰ هفته اول فروشی برابر با ۱۰ درصد داشته اما کمپانی های آمازون و گوگل دارای فروشی ۷۳ و ۱۴ درصدی بودند.

هوم پاد اپل

این اسپیکر قادر بود که مرکز ابزار های هوشمند جای بگیرد و این موضوع نیاز مند وابسته نبودن این اسپیکر به آیفون است ولی دقیقا برعکس این مطلب است.  محدودیت این اسپیکر هوشمند به عنوان یک دستیار بسیار نامناسب و کم است. خریدار انتشار دارد که این محصول همانند اکو و گوگل کارهایی مانند پاسخ به سوالات و سفارش غذا و سایر را انجام دهد. ولی این اسپیکر هوشمند فقط موسیقی و ارسال پیام و کنترل بعضی از وسایل هوشمند خانه را انجام می دهد.

هوم پاد اپل

این مشکل به دلیل دید سازندگان این دستگاه است . سازندگان این دستگاه این بلند گو را به عنوان یک اسپیکر با کیفیت بالا ساخته اند و چشم داشتی به عنوان یک دستگاه هوشمند ندارند. اپل قصد دارد ایرادات پیش آمده را رفع کند ولی این شرکت انتظار بیشتری نسبت به فروش آن داشت. یک کارشناس به اسم جین مانستر می گوید که اپل در این سال به میزان ۷ میلیون هوم پاد را فروخته است و گویا در سال ۲۰۱۹ می تواند ۱۱ میلیون هوم پاد را به فروش برساند . و همین طور آمار آمازون به ۲۹ میلیون و در سال ۲۰۱۹ به میزان ۳۹  میلیون دستگاه خواهد رسید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : عدم استقبال از هوم پاد اپل به دلیل ضعف آن نسبت به رقبا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *