پادویش

طرح فروش مستقیم از کارخانه فرش کاشان [رپورتاژ آگهی]

فرش کاشان

فرش کاشان از گذشته تا به امروز از شناخته ترین  کارخانه های  تولید کننده فرش در ایران و حتی جهان هست . شهر کاشان   یکی از قطب های تولید فرش دستباف و فرش ماشینی در دنیا است و حجم وسیعی از صادرات غیرنفتی کشورمان را به خود اختصاص داده است.

 

کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان
کارخانه فرش کاشان

تولیدی فرش کاشان با بروز ترین و پیشرفته  ترین دستگاههای بافت فرش ماشینی بیش از 50 سال هست که به صورت تخصصی در تولید فرش ماشینی فعالیت دارد که این تجربه به همراه تکنولوژی روز دنیا باعث تمایز فرش کاشان از دیگر کارخانه های فرش ماشینی در سطح دنیا شده است .

 

دستگاه های بافت فرش  کارخانه فرش کاشان

 

بهترین دستگاه های بافت فرش ماشینی شامل دستگاه های شونهر المان ، وندویل بلژیک میباشد که کارخانه فرش کاشان با در اختیار داشتن این دستگا ه ها قادر به بافت فرش 700 شانه کاشان ،فرش 1000 شانه کاشان ،فرش 1200 شانه کاشان  میباشد .

 

خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان

فرش کوروش
فرش کوروش

کارخانه فرش کاشان جهت رفاه مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاهی در شرق تهران (منطقه تهرانپارس خ 196 شرقی ) و راه اندازی سایت فرش کاشان و اپلیکیشن فرش کوروش کرده است ، که خریداران فرش ماشینی  در تهران و حومه تهران میتوانند با مراجعه  به  نمایشگاه کارخانه در تهران و به  قیمت تولید تهیه کنند .و برای شهر های دیگر که امکان خرید حضوری را در تهران نداردند میتوانند با مراجعه به سایت فرش کوروش  bfarsh.com و یا تماس با مشاوران کارخانه 02177320031  به صورت غیر حضوری با پرداخت حداقل بیعانه و دریافت محصول درب منزل اقدام کنند .

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : طرح فروش مستقیم از کارخانه فرش کاشان [رپورتاژ آگهی]

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *