صفحه نمایش تخت یا خمیده؟کدام یک بهتر است؟

صفحه نمایش تخت یا خمیده؟کدام یک بهتر است؟

صفحه نمایش تخت یا خمیده؟کدام یک بهتر است؟: یک صفحه نمایش عالی یکی از خصلت های گوشی های پرچمدار است. اما تفسیرات متفاوتی نسبت به این که کدام صفحه نمایش تخت یا خمیده بهتر است وجود دارد. همچنین ما نمیتوانیم بگوییم که کدام صفحه بهتر است.
دلایل خوبی برای تخت ماندن صفحه نمایش گوشی ها وجود دارند برای مثال در گوشی های با صفحه نمایش تخت میتوان از محافظ صفحه نمایش(گلس) استفاده کرد، مقاومت Gorilla Glass در هر ورژن افزایش می یابد و استفاده از محافظ صفحه برای گوشیتان امری ضروری است. برای مثال گوشی LG G6 یکی از گوشی های جدید است که صفحه تخت دارد.
در مقابل کمپانی سامسونگ نظر متفاوتی را دارد، گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus حتی یک مدل با صفحه نمایش تخت را ندارند.لبه خمیده کنار گوشی به بی حاشیه بودن کناره ها کمک زیادی کرده است، اما برخی مردم این گوشی ها را خوش دست نمی دانند. صفحه های خمیده گرفتن گوشی در دست را سخت تر می کنند(به دلیل این که نوک انگشتان با صفحه برخورد می کنند.)
مطمئنا شما به یک صفحه نمایش مناسب احتیاج دارید. بسیاری از کمپانی ها به سادگی یک محافظ صفحه نمایش خمیده برای گوشی قرار می دهند که با این کار لبه های تیز جلوی گوشی را از بین می برند.
انتخاب هر کدام از صفحه نمایش ها جنبه های مثبت و منفی خود را دارد. اما اگر میخواهید مراقبت بیشتراز صفحه نمایش و خوش دستی گوشی برایتان مهم است پیشنهاد ما به شما صفحه نمایش تخت است، گرچه برخی صفحه نمایش خمیده را به دلیل زیبایی بیشتر انتخاب می کنند. انتخاب با شماست.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : صفحه نمایش تخت یا خمیده؟کدام یک بهتر است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *