شیائومی 14 اولترا به حسگر اثرانگشت اولتراسونیک مجهز است

شیائومی 14 اولترا به حسگر اثرانگشت اولتراسونیک مجهز است

پرچمدار آتی اولترا شیائومی یعنی 14 اولترا، ممکن است در نهایت از سنسور اثر انگشت اولتراسونیک استفاده کند. با این حال، ممکن است با راه‌حل‌های فراصوت وسیعی که ویوو در برخی از پرچم‌داران اخیر خود استفاده می‌کند، همتراز نباشد.

با حسگر اثر انگشت نوری در حالی که این دستگاه ها دارای عملکرد کلی چشمگیر هستند، بازخورد کاربر نشان می دهد که فضایی برای بهبود در تجربه تشخیص اثر انگشت وجود دارد. طبق گزارش‌ها، شیائومی آزمایش‌هایی را روی حسگر اثر انگشت اولتراسونیک تک نقطه‌ای آغاز کرده است. اگرچه استفاده از آن در یک دستگاه آینده شیائومی نامشخص بوده و در حال حاضر تحت آزمایش فعال است، احتمال استفاده از آن برای پرچمدار فوق العاده آینده آن که برای سال بعد برنامه‌ریزی شده، وجود دارد.

این دومین اقدام شیائومی در استفاده از حسگر اثر انگشت اولتراسونیک خواهد بود. تاریخچه شیائومی با فناوری اثر انگشت اولتراسونیک به سال 2016 بازمی‌گردد، زمانی که آنها اولین تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک بدون متخلخل را در شیائومی 5s معرفی کردند. علی‌رغم اینکه این فناوری یک نقطه فروش عمده بوده، به دلیل مراحل اولیه توسعه با چالش هایی مواجه شد که منجر به برخی مشکلات گشت. شیائومی از آن زمان از فناوری اثر انگشت نوری زیر نمایشگر در دستگاه های خود از جمله پرچمداران رده بالا استفاده کرده است.

با این حال، با پیشرفت‌های فناوری، راه‌حل‌های تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک در طول زمان بهبود یافته‌اند و از سرعت و قابلیت اطمینان جایگزین نوری خود پیشی گرفته‌اند. همچنین شایان ذکر است که شکافی بین التراسونیک تک نقطه‌ای پیشنهادی شیائومی و اولتراسونیک وسیعی که توسط vivo در مدل‌های قبلی خود استفاده شده بود، وجود دارد. انتظار می‌رود Vivo X100 Pro+ آینده میراث اثرانگشت اولتراسونیک وسیع را ادامه دهد.

شیائومی 14 اولترا با قابلیتی ویژه

در دیگر خبرها شیائومی با معرفی HyperOS تاثیر زیادی در رسانه های فناوری گذاشت. اگرچه معرفی HyperOS همه کاربران را شگفت زده کرد، اما این یک موضوع کنجکاوی بود که رابط کاربری جدید چه چیزی را به همراه خواهد داشت.

نسخه پایدار HyperOS شروع به انتشار کرد که سوالاتی را به ذهن متبادر نمود. بسیاری از کاربران می خواهند این بروزرسانی جدید را دریافت کنند. امروز با یک خبر ناراحت کننده به سراغ شما می آییم. شیائومی 11 لایت 5G گوشی هوشمندی است که شیائومی در سال 2021 معرفی کرد. این گوشی هوشمند که دارای طراحی باریک، شیک و زیبایی است، مجهز به کوالکام اسنپدراگون 780G بود.

بیشتر بخوانید  انتشار آپدیت MIUI 14 برای گوشی Xiaomi 11T

به‌روزرسانی هایپراو اس گوشی شیائومی 11 Lite 5G NE برای مدت طولانی مورد آزمایش قرار گرفته است، اما اوضاع برای شیائومی 11 Lite 5G خوب پیش نمی‌رود. از آنجایی که آزمایش‌های هایپراو اس Xiaomi 11 Lite 5G هنوز شروع نشده است، به این معنی که دستگاه بروزرسانی HyperOS را دریافت نخواهد کرد. اگرچه کاربران ناراحت خواهند شد، اما ما فکر می کنیم که منطقی تر است که اکنون این موضوع را اعلام کنیم.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شیائومی 14 اولترا به حسگر اثرانگشت اولتراسونیک مجهز است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *