شرکت سامسونگ از افزایش تولید سنسورهای دوربین برای گوشی های تلفن هوشمندش خبر داد

سامسونگ

کارخانه Hwasung , با ارائه 13 خط تولید برای تولید سنسور های دوربین های سامسونگ همکاری خود را با این شرکت علنی کرد. با توجه به این که در سال گذشته شرکت سامسونگ توانست عنوان بزرگ ترین تولید کننده چیپ در سطح جهان را از آن خود کرده و شرکت آمریکایی اینتل را از این جایگاه بر کنار کند , انتظار می رود هر خط تولید حداقل هر ماه ۲۰ هزار سنسور تولید کند. با این روند احتمالا جایگاه سونی نیز در این میان به عنوان برترین تولید کننده سنسور های دوربین تغییر کند.

این حقیقت بر همه واضح است که شرکت سونی توانسته در زمینه سخت افزاری فعالیت بسیار خوبی داشته باشد و در حال حاضر حسگر های بسیاری از شرکت ها را تولید می کنند. در حال حاضر , کمپانی سونی ۱۰۰ هزار واحد سخت افزاری را در طول هر ماه تولید می کند , مدیران این شرکت گفته اند ظرفیت تولید این شرکت افزایش خواهد یافت , این در حالی است که شرکت سامسونگ با همکاری کارخانه Hwasung , صد و پانزده هزار قطعه در ماه تولید خواهد کرد و این آمار رو به افزایش است.

سامسونگ

نکته بسیار جالب درباره گوشی های شرکت سامسونگ این است که سنسور های دوربینی که توسط این شرکت تولید می شوند , در این گوشی ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما با توجه به این خبر و ایجاد خط تولیدی به این عظمت , قطعا این جریان تغییر خواهد کرد. در آزمایشات و بررسی های اولیه مشخص شد که بعضی از گوشی ها به خصوص پرچم داران سامسونگ , عملکرد بهتری با سنسور های تولید شده این شرکت دارند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرکت سامسونگ از افزایش تولید سنسورهای دوربین برای گوشی های تلفن هوشمندش خبر داد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *