آنتی ویروس پادویش

شرکت ال‌جی الکترونیکس موفق به کسب دومین بالاترین درآمد تلفیقی در سه ماهه اول 2023 شد

شرکت ال‌جی الکترونیکس موفق به کسب دومین بالاترین درآمد تلفیقی در سه ماهه اول 2023 شد

در سه ماهه اول سال 2023، شرکت ال‌جی الکترونیکس موفق به کسب دومین بالاترین درآمد تلفیقی خود شده است که نشان دهنده سوددهی بالایی است که این شرکت برای به روزرسانی سبد تجاری و بهبود بهره‌وری عملیاتی خود انجام داده است. این شرکت در این دوره 4/20 تریلیون وون درآمد تلفیقی و 5/1 تریلیون KRW سود عملیاتی داشته است که به ترتیب دومین بالاترین درآمد فصلی و سومین بالاترین سود عملیاتی فصلی تا کنون بوده است.

با وجود شرایط چالش برانگیز اقتصاد جهانی، ال‌جی با بهره‌گیری از مدیریت موثر ساختار تجاری، تلاش برای توسعه بخش‌های تجاری غیر سخت‌افزاری و فروش محصولات با مصرف بهینه انرژی مثل پمپ‌های حرارتی و سیستم‌های ذخیره انرژی، بهبود قابل توجهی را در فعالیت خود داشته است. شرکت به منظور افزایش سوددهی، تمرکز خود را بر روی حفظ رقابت‌پذیری محصولات پریمیوم و افزایش تولید محصولات انبوه خود و مدیریت بهینه هزینه‌ها قرار داده است. از جمله برتری‌های این شرکت در زمینه HVAC می‌توان به عملکرد قدرتمند و بهره‌وری بالای انرژی این محصولات برای مصارف خانگی و صنعتی اشاره کرد، که با رعایت محیط زیست و مقررات سخت‌گیرانه در بازار اروپا، توانسته است به بازار منطقه خود پاسخ دهد. ال‌ جی برای حفظ رشد خود، روند توسعه بخش B2B و شتاب بخشیدن به بخش خدمات را نیز در برنامه ریزی خود دارد.

 

در سه ماهه اول سال 2023، شرکت ال‌جی الکترونیکس در بخش سرگرمی‌های خانگی موفق به ثبت رکورد فروش با درآمد تلفیقی 3/36 تریلیون وون کره جنوبی و سود عملیاتی 3/200 میلیارد وون کره جنوبی شده است. این شرکت با بهره‌گیری از مدیریت هوشمند هزینه‌های عملیاتی و پیش‌بینی افزایش تقاضا، موفق به بهبود سوددهی خود بوده است. در حالی که تقاضای جهانی برای تلویزیون به دلیل شرایط چالش برانگیز اقتصاد جهانی در اروپا کاهش یافته است، با رشد در بخش تجارت‌های محتوا و خدمات بر مبنای پلتفرم تلویزیون هوشمند webOS ال‌جی و تقویت رقابت‌پذیری عملیاتی، فروش این شرکت رو به افزایش بوده است. امیدواریم با معرفی محصولات پریمیوم جدید سال 2023 با سردمداری محصولات نوآورانه‌ای نظیر تلویزیون‌های LG OLED evo، ال‌جی بتواند مزایای رقابتی خود را حفظ کرده و با فروش جهانی “نمایشگرهای Lifestyle” با طرح‌ها و ویژگی‌های متفاوت، بازار تلویزیون‌های پریمیوم را هدایت کند.

همچنین، در بخش تجهیزات اتومبیل، واحد تجاری شرکت ال‌جی الکترونیکس در سه ماهه اول سال 2023 با فروشی معادل 39/2 تریلیون وون کره جنوبی و سود عملیاتی 54 میلیارد وون کره جنوبی به رکورد بالاترین درآمد تلفیقی در تاریخ فعالیت خود دست یافته است. با حفظ تکانه سوددهی در سه ماهه چهارم سال گذشته و تلاش‌های مستمر برای تقویت زنجیره تأمین جهانی، به رسیدن ارزش سفارشات جمع شده برای تولید قطعات اتومبیل به 80 تریلیون وون رسیده است. رغم تاثیرات بی ثباتی بازار بر صنعت جهانی اتومبیل، پیش‌بینی می‌شود که تقاضای قطعات الکترونیک اتومبیل افزایش یابد. ال‌جی با حفظ مزیت رقابتی خود بر مبنای یک سبد تجاری پایدار و تمرکز خود بر سیستم‌های اطلاعات سرگرمی داخل خودرویی، e-Powertrain، چراغ‌های جلو و محصولات متمایز، انتظار می‌رود که در بازار جهانی اتومبیل پا به عرصه گذارد.

در سه ماهه اول سال 2023، شرکت ال‌جی راه‌کارهای تجاری با بهره‌گیری از بهبود رقابت‌پذیری محصولات و بهره‌وری عملیاتی، موفق به ثبت رکورد فروش با درآمد تلفیقی 48/1 تریلیون وون کره جنوبی و سود عملیاتی 7/65 میلیارد وون کره جنوبی شده است. این رشد پایدار به دلیل پاسخ فعالانه به تقاضای فصل تحصیلی با معرفی لپ‌تاپ‌های جدید Ultraslim LG gram و بهبود رقابت‌پذیری محصولات بوده است. ال‌جی برای گسترش تجارت نمایشگرهای اطلاعات سرگرمی، تمرکز خود را بر توسعه محصولات شخصی‌سازی شده و کشف تقاضاهای احتمالی کاربران گذاشته است. همچنین، این شرکت به توسعه بخش‌های تجاری جدید و ادغام ربات‌ها و شارژرهای خودروهای برقی در سیستم‌های تولید ال‌جی در Pyeongtaek، کره جنوبی، توجه دارد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرکت ال‌جی الکترونیکس موفق به کسب دومین بالاترین درآمد تلفیقی در سه ماهه اول 2023 شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *