پادویش

شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکس

شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکس

آئودی خودور های بسیار خوبی در رده ی SUV ها دارد. خودوریی مثل Q5 که در بازار داخل کشور هم یافت میشود. آئودی به تازگی خودوریی جدید را در همین رده یعنی شاسی بلند ها ارائه کرده است. این خودرو از نسل Q5 است. در واقع با نسخه ای بهبود یافته از آن خودرو رو به هستیم که در از نسل Q7 است. نام کامل این خوردو جدید آئودی Q7 E-Tron Quattro میباشد.

خودرو جدید آئودیQ7 E-Tron Quattro ، توانایی های بسیار خوبی برای یک شاسی بلند دارد. این خودور میتواند صر تا صد را در زمان 6 ثانیه به ثبت برساند و تنها با استفاده از 1.7 لیتر سوخت 100 کیلومتر را طی کند. گفتنی است که این خودرو جدید یک شاسی بلند هیبریدی میباشد و به همین دلیل به چنین آماری در مصرف سوخت مواجه هستیم.

شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکساین شاسی بلند هیبریدی جدید، حالت های مختلفی برای رانندگی دارد که هر کدام از آنها برای مسیر های مختلف و برای عملکرد های گوناگونی طراحی شده اند. در واقع در آئودیQ7 E-Tron Quattro شاهد چهار حالت مختلف ترکیبی برای رانندگی هستیم. یکی از این حالت ها EV است که در آن اولویت رانندگی روی الکتریسیته تنظیم میشود. یکی دیگر از حالت های موجود، ترکیب قدرت الکتریکی و بنزینی است که در این حالت نهایت عملکرد خودرو به نمایش در میاید.

شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکسدو حالت دیگر هم وجود دارد که برای فعالیت با الکتریسیته طراحی شده اند. یکی از آنها حالت ذخیره سازی انرژی است و برای مواقعی کاربرد دارد که در نزدیکی خود به محلی برای شارژکردن باتری خودرو دسترسی ندارید.

SUV هیبریدی جدید آئودی، نهایتا میتواند به سرعت 139.8 مایل در ساعت، تقیربا برابر با 225 کیلومتر در ساعت دست یابد. باتری این خودرو ظرفیت 17.3 کیلووات ساعت دارد و میتواند تا 34.8 ساعت خودرو را به حرکت در آورد.

شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکسهمچنین با طیف وسیعی از عملکرد های چشمگیر در آئودی Q7 E-Tron Quattro رو به هستیم. این خودرو با تکنولوژی های زیادی در زمینه سیستم های کمک راننده همراه شده است و همچنین فناوری های جدید که برای صرفه جویی بیشتر در مصرف سوخت طراحی شده؛ مانند تولید انرژی هنگام ترمز و چیز های از این نوع.

منبع: geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شاسی بلند جدید آئودی Q7 E-Tron کواترو معرفی شد + عکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *