آنتی ویروس پادویش

شاتل موبایل با رونمایی از رنج جدید شماره‌های سیم‌کارت هوشمند، خدمات خود را به بازار گسترش داد.

شاتل موبایل رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند خود را به بازار عرضه کرد

شرکت شاتل موبایل، در راستای ارتقای خدمات خود، رنج جدیدی از شماره‌های سیم‌کارت هوشمند را با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۲۳ به بازار ارتباطات کشور عرضه کرده است. این شبکه اپراتوری، با پوشش سراسری 4G/LTE و با استفاده از تکنولوژی نوآورانه و منحصر به فرد “سیم‌کارت هوشمند”، به‌طور هوشمند و بر اساس تحلیل مداوم شبکه‌های موجود در محل زندگی مشترکین، بهترین شبکه رادیویی را در هر منطقه انتخاب می‌کند. این اپراتور همچنین قابلیت اتصال خودکار به شبکه سه اپراتور دیگر را برای مشترکینش فراهم می‌کند.

با ارائه رنج جدیدی از شماره‌های سیم‌کارت هوشمند، شاتل موبایل به عنوان تنها اپراتور دانش‌بنیان تلفن همراه در ایران، خدمات متنوعی را برای مشترکینش ارائه می‌دهد. این خدمات شامل انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، اشتراک رایگان سرویس فیلم و سریال نماوا، تعرفه ویژه مصرف آزاد و بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه اینترنت همراه می‌باشند.

مشتریان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شماره‌های رند و عادی رنج جدید، به بیش از ۴۰۰۰ مرکز فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنند یا از طریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل یا با تماس به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با شاتل موبایل تماس بگیرند.

شاتل موبایل، با دریافت پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه، به عنوان اپراتور نسل جدید تلفن همراه در ایران فعالیت می‌کند. با راه‌اندازی نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” و با پوشش سراسری LTE/4G، این اپراتور توانسته است با ارائه سیم‌کارت‌های هوشمند به مشتریان خود، سطح پوشش و کیفیت خدمات را بهبود بخشد. سیم‌کارت هوشمنمتأسفانه، اطلاعات کافی در مورد موضوع شما در محدوده دانش من نیست. من در تاریخ برش‌زده‌شده‌ام و اطلاعات جدیدی در مورد شرکت شاتل موبایل و رنج جدید شماره‌های سیم‌کارت آن ندارم. لطفاً به منظور کسب اطلاعات دقیق‌تر، به منابع جدیدتر مراجعه کنید یا از منبع رسمی شرکت شاتل موبایل استعلام کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شاتل موبایل با رونمایی از رنج جدید شماره‌های سیم‌کارت هوشمند، خدمات خود را به بازار گسترش داد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *