دریافت تندیس محبوب‌ترین برند توسط شاتل برای چهارمین بار در کشور !

شاتل محبوبترین برند سال

به گزراش زوم تک به نقل از روابط عمومی شاتل این شرکت در جدید ترین رویداد انتخاب برند محبوب، محبوبترین برند را برای چهارمین بار از آن خود کرد . در چهارمین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، گروه‌شرکت‌های شاتل موفق به دریافت تندیس محبوب‌ترین برند اینترنتی کشور شد. در مراسم اختتامیه این جشنواره که به همت شرکت فناوران نواندیش ویژن در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، تندیس زرین محبوب‌ترین برند در میان شرکت‌های خدمات اینترنتی به شرکت آریا رسانه تدبیر(شاتل) اعطا شد.
شاتل برای چهارمین سال پیا‌پی توانسته است در رقابت با دیگر شرکت‌های فعال اینترنتی، تندیس زرین و عنوان محبوب‌ترین برند اینترنتی کشور را به خود اختصاص دهد. در این جشنواره، هواداران برندها به عنوان مهم‌ترین داوران انتخاب برندهای برتر حضور دارند. این جشنواره از کلیه مصرف‌کنندگان ایرانی دعوت می‌کند تا ضمن حضور در نظرسنجی جشنواره، ضمن کمک به برندهای محبوب‌شان، زمینه انتخاب برترین برندهای بازار را برای قدردانی از آنها فراهم آورند.
نظرسنجی این دور از جشنواره 25 آذر 95 شروع و 25 بهمن 95 نیز پایان یافت. براساس اعلام سایت irantopbrands، در نظرسنجی چهارمین جشنواره برند محبوب، 1میلیون و275هزار رای مردمی جمع آوری شد تا مبنای انتخاب برندهای محبوب باشد. همچنین بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده باشند به عنوان محبوبترین برند گروه کالایی موردنظر خود معرفی می‌شوند. بدون شک شاتل بدون اعتماد و همراهی آرای مشترکان خود امکان کسب این موفقیت را نداشت.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتخاب شاتل به عنوان بهترین محل کار

نظرات در مورد : دریافت تندیس محبوب‌ترین برند توسط شاتل برای چهارمین بار در کشور !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *