سیستم عامل Nothing OS 2.0 بزودی معرفی می شود

سیستم عامل Nothing OS 2.0 بزودی معرفی می شود

Nothing در توییتر یک تیزر 14 ثانیه ای منتشر کرده است که نوید انتشار سیستم عامل Nothing OS 2.0 در سال جاری می دهد. در این پست، Nothing گفت که “OS 2.0 عناصر بیشتری از هویت بصری Nothing ما را به ارمغان می آورد و بر مصرف عمدی گوشی هوشمند تمرکز می کند.”

در مارس 2023، کارل پی از همکاری Nothing با Blloc خبر داد و از Hoyss و تیم طراحی او برای ساختن نسل بعدی Nothing OS استفاده کرد. مدیر خلاق نرم افزار ناتینگ، Mladen M. Hoyss، در مصاحبه ای فاش کرد که این برند می خواهد زمانی که به Nothing OS 2.0 می رسد، از صفر شروع کند. هویس قبلاً روی تلفن Android Zero 18 Blloc و توسعه Ratio Launcher کار کرده بود. Hoyss معتقد است که با Nothing OS 2.0، هماهنگی یکپارچه بین اصول طراحی سخت افزار و نرم افزار که هویت اصلی برند را تشکیل می دهند، وجود خواهد داشت.

Nothing OS 2.0 تایپوگرافی ماتریس نقطه ای را در یک رابط مینیمالیستی برای ارائه بهره وری و شخصی سازی دقیق برای گوشی بعدی ترکیب می کند. این نرم افزار بیشتر بر روی طراحی صفحه اصلی تمرکز خواهد کرد. اطلاعاتی را که برای کاربران شخصی است اولویت بندی می کند. این شرکت در لندن مستقر است و تعدادی سرمایه‌گذار برجسته مانند تونی فادل، مخترع آی‌پاد، کوین لین از بنیان‌گذاران توییچ، استیو هافمن مدیر عامل Reddit و کیسی نیستات، یوتیوبر دارد.

Ear (1) اولین محصول این شرکت بود که با استقبال خوب مشتریان روبرو شد. طراحی شفاف منحصر به فرد این محصول را واقعا از رقبای خود متمایز می کند. گام بعدی پس از این اولین گوشی هوشمند و Nothing Phone (1) در جولای 2022 بود. درست همانطور که افراد پیش بینی می کردند، گوشی هوشمند با طراحی شفاف عرضه شد.

Nothing Phone (1) در بازار هند پاسخ فوق العاده ای دریافت کرده است. امسال Ear (2) توسط این شرکت عرضه شد. ناتینگ درصدد است بزودی گوشی بعدی خود را رونمایی کند. در دیگر خبرها ناتینگ هنوز برای معرفی دستگاه آینده یعنی Nothing Phone (2)، جانشین مورد انتظار گوشی موفق Nothing Phone (1) آماده نیست. این گوشی هوشمند گواهینامه امواج رادیویی را در کره از NRRA (آژانس ملی تحقیقات رادیویی) دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید  هدفون جدید ناتینگ در راه است

بنیانگذار Nothing، کارل پی، قبلاً در مصاحبه ای اظهار داشت که بازار ایالات متحده برای ناتینگ فون 2 در اولویت قرار دارد  و پس از آن در کشورهای دیگر عرضه خواهد شد. این نشانه‌ها زمانی که گوشی هوشمند در وب‌سایت BIS Certification و بعدها در Flipkart رویت شد، خبر را تقویت می سازد و انتظار داریم بزودی از راه برسد.

منبع: thetechoutlook

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سیستم عامل Nothing OS 2.0 بزودی معرفی می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *