آنتی ویروس پادویش

سیستم بایگانی ریل صنعت بایگان

سیستم بایگانی ریل صنعت بایگان

محصولاتی که درمجموعه صنعت بایگان تولید میگردد شامل بایگانی ثابت، بایگانی فلزی، بایگانی کتابخانه، فایل و کمد نقشه، قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی برقی – الکترونیک، قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک، قفسه بایگانی ریلی ترکیبی، قفسه بایگانی ریلی کتابخانه، قفسه متحرک چندمنظوره، قفسه ریلی انبار و فایل باکس و ملزومات اداری و غیره می‌باشد.

مجموعه صنعت بایگان با بیش از چندین سال سابقه در حوزه تولید محصولات بایگانی ریلی توانسته است با توجه به برآورد نیاز افراد و دغدغه شرکت ها و نهاد ها و ارگان های متفاوت دولتی و خصوصی و با کمبود فضای نگهداری اسناد و مدارک، محصولی را تولید نماید که علاوه بر امنیت و بهینه سازی فضای مربوطه، با حذف نمودن فضاهای خالی راهروها، افراد بتوانند اسناد و مدارک خود را به راحتی بایگانی نمایند. محصولات بایگانی ریلی که در مجموعه صنعت بایگان تولید میشوند، با توجه به ریل هایی که در زیر بدنه های محصول قرار گرفته اند سبب جابه جایی انواع بایگانی ریلی از جمله بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی اتوماتیک (هوشمند)، بایگانی ریلی برقی-الکترونیک، بایگانی ریلی ترکیبی، بایگانی ریلی کتابخانه، بایگانی ریلی متحرک چندمنظوره، قفسه متحرک انبار میگردند، بدون آنکه آسیبی به اسناد و محتویات داخل کابین شما وارد گردد. سیستم بایگانی ریلی با توجه به قرار گرفتن بر روی ریل ها به یکدیگر چسبیده شده اند و به کمک نیروهای وارد شده بر روی ریل ها میتوانند جابه جا گردند، بدین منظور که راهروها به راهروهای متغیر در بین کابین ها تبدیل می‌شوند. محصولاتی که درمجموعه صنعت بایگان تولید میگردد شامل بایگانی ثابت، بایگانی فلزی، بایگانی کتابخانه، فایل و کمد نقشه، قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی برقی – الکترونیک، قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک، قفسه بایگانی ریلی ترکیبی، قفسه بایگانی ریلی کتابخانه، قفسه متحرک چندمنظوره، قفسه ریلی انبار و فایل باکس و ملزومات اداری و غیره می‌باشد.

شرکت صنعت بایگان با گرد آوری تجهیزات پیشرفته و متخصصین صنعت تولید تجهیزات بایگانی ریلی و ملزومات اداری مفتخر به تولید انواع قفسه بایگانی و بایگانی ریلی از قبیل :

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی ، قفسه بایگانی ریلی برقی ، قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی ، قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک ، قفسه بایگانی ریلی فوق سبک ، قفسه ریلی کتابخانه اسناد و تولید انواع سیستم های قفسه بایگانی و  کمد بایگانی اسناد ثابت ، انواع سیستم های قفسه انبار (قفسه ثابت و قفسه ریلی متحرک) فایل نقشه ریلی و ملزومات اداری از قبیل پوشه ، زونکن و…

قفسه بایگانی ریلی

قفسه ریلی یا کمد بایگانی ریلی یک سیستم نظم دهی برای حجم بالای اسناد است،  در دهه چهل هجری شمسی برای اولین بار قفسه بایگانی ریلی (کمد بایگانی ریلی) وارد ایران گردید و تولید کنندگان به صورت مهندسی معکوس اقدام به تولید آن نمودند. تا پیش از ورود اولین قفسه بایگانی ریلی به کشور و حتی سال ها پس از آن ارگان ها و نهاد های گوناگون ازقفسه ثابتبرای بایگانی اسناد خود استفاده می‌نمودند، لذا پس از گذشت سال ها از تولید اولین قفسه بایگانی ریلی و نفوذ فرهنگ استفاده ی بهینه از حداکثر فضا در سازمان ها و نهادها، رفته رفته قفسه بایگانی ریلی (کمد بایگانی ریلی) بهترین انتخاب جهت نگهداری اسناد و کالا گشت.   سیستم های ذخیره سازی و بایگانی ریلی یک راه حل برای ذخیره حجم زیادی از موارد بایگانی در فضای محدود است، این قفسه ریلی تنها در دفترهای اسناد و یا در دانشگاه ها و کتابخانه ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بلکه در بسیاری از انبارهای قطعات و خرده فروشی های لوازم یدکی و غیره نیز کاربرد زیادی در بهینه سازی فضا دارد.

انواع سیستم های قفسه های ریلی

به طور کلی قفسه های ریلی با توجه به کاربردشان سه نوع هستند:

  1. قفسه ریلی الکترونیکی
  2. قفسه ریلی دستی
  3. سیستم قفسه بندی دو طبقه

سیستم بایگانیاز مهمترین بخش های بایگانی هر سازمانی است که به فضای موجود و حجم بایگانی ، دسترسی به اسناد و… همیشه مورد توجه بوده است. سیستم های بایگانی در ابتدا به صورت قفسه بایگانی ثابت بودند که با پیشرفت این صنعت به قفسه بایگانی ریلی مبدل گردیدند. در قفسه بایگانی ریلی فضای خالی راهروهای قفسه بایگانی ثابت حذف گردیده و به فضای بایگانی افزوده می شود. کابین های قفسه بایگانی به واسطه قرار گرفتن ریل در ذیل آن ها به یکدیگر چسبیده و با کمک نیروی محرکه انواع قفسه بایگانی از قبیل : قفسه بایگانی ریلی مکانیکی ، قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک (هوشمند) بر روی ریل ها جا به جا میگردند و در واقه راهروها تبدیل به یک راهرو متغیر در بین کابین ها می شود.

شرکت صنعت بایگان به عنوان برترین تولیدکننده و پرفروش ترین شرکت در زمینه سیستم های مدیریت اسناد شامل قفسه ریلی مکانیکی ، قفسه ریلی اتوماتیک ، قفسه ریلی برقی یا الکترونیکی ، قفسه ریلی کشویی ، قفسه ریلی کتابخانه ای ، کمد بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت و همچنین سیستم های مدیریت انیار شامل قفسه ریلی انبار همواره در تلاش بوده تا با بهترین کیفیت موجود حال حاضر در سطح کشور و سریع ترین زمان ممکن برای تولید قفسه بایگانی ریلی ، کمد بایگانی ثابت و … و تحویل و نصب آن به مشتریان عزیز خود، میزان رضایتمندی آنان را روز به روز بیشتر کرده و با تماس ها و مراجعات حضوری دوره ای از سیستم های قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت (اعم از قفسه بایگانی اسناد و انبار) این مهم را به منصه ظهور برساند. .

مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت صنعت بایگان جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند.

خدمات رایگان جهت بازدید و اجرای پروژه های قفسه بایگانی در صنعت بایگان به شرح ذیل می‌باشد:

  1. بازدید کارشناسان از فضا و ارائه طرح کارشناسی جهت قفسه بایگانی و قفسه ریلی بایگانی
  2. ارائه نقشه طرح به صورت دوبعدی و سه بعدی از سیستم قفسه بایگانی
  3. یک سال گارانتی و ارائه خدمات متنوع شش ماه گارانتی ویژه صنعت بایگان برای محصولات قفسه بایگانی ریلی و کمد بایگانی ثابت
  4. آموزش کارکرد با سیستم اجرا شده (اعم از قفسه ریلی و کمد بایگانی ثابت
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سیستم بایگانی ریل صنعت بایگان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *