آنتی ویروس پادویش

سوزن بیوپسی مغز استخوان ایرانی برای تشخیص سرطان مغز استخوان

ساخت سوزن بیوپسی مغز استخوان

در گذشته برای واردات سوزن بیوپسی مغز استخوان در حوزه سرطان‌شناسی، مشکلاتی نظیر تأمین و خدمات پس از فروش وجود داشت. امروزه یک شرکت دانش‌بنیان، به توانایی تولید سوزن بیوپسی مغز استخوان در حوزه سرطان‌شناسی دست یافته اند.

علل ساخت سوزن بیوپسی مغز استخوان

در واقع دلیل ساخت این محصول دانش‌بنیان یعنی سوزن بیوپسی مغز استخوان بخلطر واردات این محصول از کشورهای ایتالیا، آلمان و ژاپن بود و همچنین تقضا بالایی که در کشور وجود داشت و در ضمن مشکلات تأمین و خدمات پس از فروش وجود داشت. بهمین دلیل نیاز به تولید این محصول به شدت احساس می شد و با تولید داخلی این محصول بخشی از نیاز های بازار تا حد زیادی بر طرف شد.

حوزه فعالیت شرکت دانش بنیان تولید سوزن بیوپسی مغز استخوان

در واقع حوزه فعالیت این شرکت دانش بنیان در زمینه های مختلف درمانی مانند تولیدکردن کاتترها (لوله نازک با مصرف پزشکی که در بدن بیمار برای یک هدف مشخص کاربرد دارد) و سوزن‌های تخصصی است و همچنین یکی از حوزه‌های فعالیت این شرکت در رابطه با سرطان شناسی و درمان ناباروری می باشد.

سوزن بیوپسی مغز استخوان چیست؟

در رابطه با این سوزن های می توان گفت که از این سوزن های بیوپسی مغز استخوان در سرطان‌شناسی استفاده می شود و همچنین برای نمونه گیری و شناسایی نمونه های  سرطان مغز استخوان کاربرد دارند.در ارتباط با ارزآوری محصولات این شرکت تولید کننده می توان اشاره کرد که برای محصولات غیر دانش‌بنیان به خصوص درمان ناباروری توانستند ارزآوری داشتند. البته با توجه به چالش‌هایی در رابطه با ارز های دولتی، صادرات راحت‌تر از فروش در بازار داخل می باشد و قیمت این محصول دانش بنیان با وجود اینکه حمایت ارزی نداشتند، پنجاه درصد کمتر از برندهای وارداتی با کیفیت قابل قبول و مشابه می باشند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سوزن بیوپسی مغز استخوان ایرانی برای تشخیص سرطان مغز استخوان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *