پادویش

سناتورها به اینستاگرام اخطار دادند

سناتورها به اینستاگرام اخطار دادند

یک گروه دو حزبی از سناتورهای ایالات متحده در نامه‌ای به مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا پلتفرمز، خواستار اسنادی در مورد تحقیقات خود در مورد آسیب به کودکان از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود شده است.

انتشار اسناد یک افشاگر در سال 2021 نشان داد متا می‌دانست که اینستاگرام، که به عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس شروع شد، اعتیادآور بود و مشکلات تصویر بدن را برای برخی از دختران نوجوان بدتر می‌کرد.

سناتورها در نامه‌ای نوشتند:

اعضای کنگره مکرراً از متا درخواست کرده‌اند که اطلاعاتی درباره آگاهی‌اش از تهدیدات علیه جوانان در پلتفرم‌هایش و اقداماتی که انجام داده است، فقط برای سنگ‌اندازی و ارائه اطلاعات غیر پاسخ‌گو یا گمراه‌کننده به متا ارائه کند.

سناتورها گفتند که این نامه پس از جلسه استماع با یک افشاگر جدید هفته گذشته و پس از شکایتی که به تازگی توسط دادستان کل ماساچوست ارائه شده، منتشر شده است. به گفته سناتورها، افشاگری‌های تازه افشا نشده حاکی از آگاهی مستقیم مدیران متا از آسیب‌های مربوط به محصولات آن و پنهان‌کاری از کنگره و مردم است، و به گفته سناتورها، از شهادت آرتورو بجار، مدیر اجرایی سابق، به کمیته فرعی قضایی سنا حمایت می‌کند.

باید دید آیا متا می‌تواند درباره این موضوع به دفاع از خود بپردازد یا خیر. متا در حال حاضر دارای چندین پلتفرم شبکه اجتماعی بوده که باید به واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک اشاره کرد. متا در چند سال گذشته با مشکلات حریم خصوصی رو به رو شد و حال سناتورها بر آن شدند تا پیرامون آسیب رسیدن کودکان متا را تحت فشار قرار داده تا به محافظت از کودکان بپردازند.

این روزها شبکه‌های اجتماعی مختلفی وجود داشته که هر یک ویژگی‌های خاص خود را ارائه داده و باید منتظر ماند تا مشخص شود این درخواست به کجا خواهید رسید. در حال حاضر متا تردز را به عنوان رقیب توییتر نیز دارد و باید دید این مسئله چه خواهد شد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بهترین راه حل برای کار نکردن سرچ موسیقی اینستاگرام در آیفون

نظرات در مورد : سناتورها به اینستاگرام اخطار دادند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *