سرگرمی های جدید با تلویزیون‌های QLED سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ

عصری نوین در سرگرمی‌های خانگی با تلویزیون‌های QLED سامسونگ : شرکت سامسونگ الکترونیکس ابتدای امسال سری جدید تلویزیون‌های QLED خود را با نام Q9, Q8 و Q7 در مراسمی ویژه در شهر لاس‌وگاس رونمایی کرد.
مدیر بخش نمایشگرهای شرکت سامسونگ الکترونیکس می‌گوید «سال ۲۰۱۷ شاهد تغییری بزرگ در صنعت نمایشگر، یعنی آغاز عصر QLED خواهیم بود. تلویزیون‌های QLED واقعی‌ترین تصاویر را روی صفحه خود به نمایش خواهند گذاشت. در این سری ما توانسته‌ایم مشکلات معمول کاربران و مسایل مربوط به تجربه دیداری آنها را با ارائه بازتعریفی از ارزش بنیادین تلویزیون، حل کنیم».
بهترین کیفیت تصویر تاریخ در تلویزیون‌های سامسونگ
از آنجا که کیفیت تصویر از اولویت‌های مهم کاربران در سراسر جهان است (به ویژه با توجه به آنکه میانگین اندازه تلویزیون‌ها رو به افزایش است) تلویزیون‌های سری ۲۰۱۷ QLED سامسونگ را می‌توان قدم رو به جلو دیگری دانست.
عملکرد این سری از تلویزیون‌های سامسونگ در حوزه رنگ بهبود قابل توجهی داشته و می‌توانند فضای رنگ DCI-P3 را به صورت دقیق نمایش دهند. به عبارت دیگر تلویزیون‌های سامسونگ برای اولین بار در جهان می‌توانند ۱۰۰ درصد حجم رنگ را نمایش دهند. یعنی می‌توانند همه رنگ‌ها را در هر سطحی از روشنایی نشان دهند. این تلویزیون‌ها حتی در بالاترین سطح روشنایی، بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت نیز کوچکترین جزئیات رنگ را به صورت واضح نمایش می‌دهند.
دلیل این پیشرفت استفاده از یک ماده جدید کوانتوم‌دات در تلویزیون‌های سامسونگ است که می‌تواند رنگ مشکی را با عمق بالا و جزئیات دقیق، بدون توجه به میزان روشنایی محل تصویربرداری یا روشن و تاریک بودن محل تماشا، نمایش دهند.
تعهد به رفع مشکلات معمول کاربران
شرکت سامسونگ در مراسم رونمایی از این تلویزیون‌ها همچنین از حل برخی از معمول‌ترین مشکلات کاربران خبر داد.
معاون ارشد مدیر بخش بازاریابی محصولات الکترونیکی سامسونگ می‌گوید «ما در تلویزیون‌های QLED خود مشکلاتی را حل کرده‌ایم که همه و هر خانه‌ای با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند. مثل گره خوردن کابل‌ها، فاصله زیاد تلویزیون از دیوار در حالت نصب دیواری و دشواری کنترل نمودن دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون. ما در سری ۲۰۱۷ محصولات‌مان نشان داده‌ایم که تمرکز بیننده باید روی برنامه در حال نمایش باشد نه روی بهم‌ریختگی‌های اطراف تلویزیون».
پیشرفت‌ها در حوزه طراحی و کاربری تلویزیون‌های QLED شامل یک «کابل اتصال نامریی» می‌شود که همه دستگاه‌های جانبی از طریق همان یک کابل که ضخامتی کمتر از ۲ میلی‌متر دارد به تلویزیون وصل خواهند شد. به علاوه «نصب دیواری بدون فاصله» نیز امکان اتصال سریع و آسان تلویزیون را روی دیوار فراهم می‌کند. به طوری که می‌توان تلویزیون را همچون یک قاب عکس یا ساعت دیواری مماس بر دیوار نصب کرد.
تلویزیون های QLED سال ۲۰۱۷ سامسونگ به زودی در ماه آینده در ایران نیز رونمایی خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سرگرمی های جدید با تلویزیون‌های QLED سامسونگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *