آنتی ویروس پادویش

سرشماره پیامک چیست؟ چگونه استعلام سرشماره پیامک بگیریم؟

سرشماره پیامک چیست؟ چگونه استعلام سرشماره پیامک بگیریم؟

استفاده از سرشماره پیامکی معتبر و شناخته شده باعث افزایش اعتماد کاربران و جلوگیری از سوء استفاده هکرها خواهد شد. ارسال پیامک، خبرنامه، اطلاع‌رسانی و ارسال لینک با استفاده از سرشماره مشخص برای جلوگیری از فیشینگ کاربرد دارد. فیشینگ به معنای سوء‌استفاده دیجیتالی از اعتماد کاربران نسبت به یک برند مشخص است. سرشماره‌های متنوعی برای استفاده در تبلیغات انبوه کسب‌وکارها وجود دارد. در این مقاله به معرفی سرشماره پیامکی و روش‌های استعلام آن می‌پردازیم. فقط چند دقیقه از وقتتان را به مطالعه این مطلب و آشنایی کامل با نحوه استفاده و استعلام سرشماره پیامک اختصاص دهید.

سرشماره پیامک؛ شماره‌ای منحصربه‌فرد برای تعامل کسب‌وکار با مخاطبان

بسیاری از کسب‌وکارها از سرشماره‌های خاص برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنند. سرشماره‌های ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ از پرکاربردترین سرشماره‌های پیامکی برای ارسال اس‌ام‌اس انبوه به شمار می‌روند. استفاده از سرشماره‌ها علاوه‌بر ایجاد امکان استفاده از ویژگی‌های سامانه پیامکی ، باعث شناخته شدن شماره کسب‌وکار و افزایش اعتماد مخاطبان خواهد شد.

سرشماره پیامک چیست؟ چگونه استعلام سرشماره پیامک بگیریم؟

خط سفارشی و خط غیرسفارشی برای سرشماره پیامکی چیست؟

سرشماره ارسال پیامک‌های انبوه به دو روش انتخابی و رندوم از میان شماره‌های موجود تعیین می‌شود. برای انتخاب شماره قابل استفاده برای ارسال پیامک انبوه، می‌توانید یکی از سرشماره‌ها را انتخاب و ده رقم بعدی را به انتخاب خود تعیین کنید. در این حالت خط سرشماره، سفارشی نامیده می‌شود. بدیهی است که هر چه تعداد ارقام انتخاب شده کمتر باشد، قیمت سرشماره پیامکی نیز تغییر می‌کند. این نکته تعداد ارقام کمتر شماره در هنگام خرید تلفن اینترنتی نیز لحاظ می‌شود. زیرا هر چه شماره کوتاه‌تر باشد، به خاطر سپردن راه تماس با کسب‌وکار برای مخاطبان ساده‌تر خواهد شد.

نقطه مقابل سرشماره سفارشی، شماره غیرسفارشی قرار دارد. در این حالت کسب‌وکار فقط برای استفاده از امکانات پنل پیامکی درخواست ثبت می‌کند. اپراتور به صورت رندوم یکی از شماره‌های پیامکی موجود را برای ارسال پیامک انتخاب خواهد کرد. استفاده از سرشماره غیرسفارشی نسبت به انتخاب شماره‌های سفارشی ارزان‌تر است.

استعلام سرشماره پیامکی؛ اقدامی مهم برای خرید خط اختصاصی کسب‌وکار

اگر قصد خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را با سرشماره دلخواهتان دارید، اولین کار استعلام سرشماره پیامک است. قبل از اقدام به خرید پنل، سرشماره‌های اختصاصی موجود را بررسی کنید تا بهترین سرشماره پیامکی را داشته باشید. در ادامه به بررسی روش‌های استعلام سرشماره پیامکی می‌پردازیم.

مراجعه به سامانه رهیاب؛ روشی برای استعلام سرشماره پیامکی

اولین روش برای استعلام سرشماره پیامکی، مراجعه به اپراتور ایران رهیاب گستر است. این اپراتور ارائه‌دهنده سرشماره‌های پیامکی ۱۰۰۰ است که این سرشماره برای ارسال پیامک وب سرویس استفاده نمی‌شود. برای استفاده از این روش باید به آدرس/crm.rahyab.ir مراجعه کنید. بعد از ورود به این آدرس از منوی سمت راست گزینه «استعلام خط آزاد پیامکی» را برگزینید. شماره موردنظر را در کادر مشخص شده برای استعلام وارد و در صورت آزاد بودن خط، برای خرید اقدام کنید.

استعلام سرشماره پیامک ۲۰۰۰؛ خطی با امکان تمدید سالیانه

هر یک از سرشماره‌های پیامکی ویژگی مخصوص به خود را دارند. برای مثال سرشماره پیامکی ۲۰۰۰ در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، امکان تمدید سالیانه دارد؛ علاوه‌بر این، گزارش دقیقی از هزینه‌های ارسال‌های انجام نشده ارائه می‌دهد. برای استعلام سرشماره پیامکی ۲۰۰۰ فقط کافی است به سایت فراز اس‌ام‌اس مراجعه و شماره دلخواه را بعد از ۲۰۰۰ وارد کنید. در صورت آزاد بودن خط، برای خرید و ایجاد بستری مناسب برای استفاده از مزایای پنل پیامکی اقدام کنید.

استعلام سرشماره پیامکی ۳۰۰۰؛ برای استعلام آزاد بودن خط به سایت فراز اس‌ام‌اس مراجعه کنید

اگر قصد خرید پنل پیامکی با سرشماره ۳۰۰۰ را دارید، باید بدانید که امکان قرار دادن ارقام دلخواه بلافاصله بعد از ۳۰۰۰ وجود ندارد. برای قرار دادن رقم‌های دلخواه بلافاصله بعد از ۳۰۰۰ باید خط E1 بخرید. ارقام دوازده و چهارده رقمی سرشماره پیامکی ۳۰۰۰ برای استفاده کسب‌وکارها در دسترس قرار دارند. این سرشماره‌های پیامکی قیمت اقتصادی نیز دارند که برای استعلام می‌توانید به سایت فراز اس‌ام‌اس مراجعه کنید.

استعلام سرشماره ۵۰۰۰؛ شماره‌های ۱۴ و ۱۵ رقمی این سرشماره رایگان هستند

استعلام سرشماره پیامک ۵۰۰۰ نیز در سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی انجام می‌شود. خطوط ۱۴ و ۱۵ رقمی سرشماره پیامکی ۵۰۰۰ رایگان هستند و فقط هزینه ارسال پیامک از کسب‌وکار کسر خواهد شد. برای استفاده از کیفیت و امکانات ویژه این سرشماره، بهتر است به سراغ استعلام سرشماره‌های پیامکی ۵۰۰۰۱ بروید. علاوه بر این، سرشماره پیامکی ۵۰۰۰۱ تا ۵۰۰۰۹ قابلیت ویژه‌ای به نام تبدیل به خط پیامکی دلیور بیس دارند. به عبارتی دیگر با استفاده از این سرشماره پیامکی، فقط زمانی هزینه‌ای پرداخت می‌شود که پیامک توسط گیرنده دریافت شده باشد. هزینه پیامک‌های ارسال‌شده به گوشی‌های خاموش یا بدون آنتن که پیام نرسیده است، کسر نخواهد شد.

سرشماره پیامک چیست؟ چگونه استعلام سرشماره پیامک بگیریم؟

استعلام سرشماره پیامکی ۰۲۱؛ خطی برای ارتباط دوطرفه کسب‌وکار با مشتری

با استفاده از سرشماره ۰۲۱ امکان ایجاد ارتباط دوطرفه بین کسب‌وکار و مشتری فراهم می‌شود. در هنگام استعلام سرشماره پیامکی ۰۲۱، می‌توانید بلافاصله بعد از سرشماره، شماره دلخواهتان را وارد کنید. برای ارسال پیامک لینک‌دار با سرشماره ۰۲۱ باید از قبل هماهنگی‌های لازم را با اپراتور انجام دهید.

تماس با فراز اس‌ام‌اس؛ بهترین راهکار برای استعلام و خرید سرشماره پیامک اختصاصی

خرید سرشماره پیامکی اختصاصی باعث افزایش اعتماد مخاطب نسبت به کسب‌وکار و شناخت بهتر برند خواهد شد. در این مقاله به بررسی مفهوم سرشماره پیامکی و روش‌های استعلام این شماره پرداختیم. سرشماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ برای خرید توسط کسب‌وکارها موجود هستند. این سرشماره‌ها به صورت سفارشی و غیرسفارشی برای ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی استفاده می‌شوند.

اگر مایل به خرید سرشماره با رقم‌های دلخواه هستید، باید از طرح سفارشی سرشماره استفاده کنید. همچنین سرشماره پیامکی سفارشی قیمت بالاتری نسبت به خط‌های دیگر دارد. برای استعلام سرشماره پیامک به سامانه فراز اس‌ام‌اس مراجعه کنید. فراز اس‌ام‌اس یکی از سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی با سرشماره‌های اختصاصی و غیرسفارشی است. برای تماس با این سایت و بهره‌مندی از امکانات متعدد پنل پیامکی باید آدرس farazsms.com را در موتورهای جست‌وجو وارد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : سرشماره پیامک چیست؟ چگونه استعلام سرشماره پیامک بگیریم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *