پادویش

سامسونگ 12 میلیون گوشی تاشو در سال 2022 فروخت

سامسونگ 12 میلیون گوشی تاشو در سال 2022 فروخت

بازار گوشی های هوشمند تاشو به سرعت در حال گسترش است و سامسونگ در حال حاضر با برتری زیاد نسبت به رقبای خود بر این صنعت تسلط دارد. بر اساس گزارش اخیر فایننشال تایمز بر اساس تحقیقات Canalys، سامسونگ در سال 2022 تعداد دستگاه‌های تاشو بیشتری را نسبت به همه OEM‌های دیگر مجموعاً روانه بازار کرد. از مجموع 14.2 میلیون محموله در بازار گوشی‌های تاشو، کمی کمتر از 12 میلیون دستگاه را به خود اختصاص داده است. در مقایسه، هواوی کمتر از 2 میلیون گوشی تاشو فروخته است. در حالی که Oppo، Vivo، Xiaomi و Honor هر کدام کمتر از 1 میلیون دستگاه تاشو در طول سال به فروش رساندند.

اگرچه عرضه جهانی گوشی تاشو Razr در سال 2022 انجام شد، موتورولا کمترین موفقیت را در OEM داشت. ثبت تنها حدود 40000 محموله Razr. این رقم کوچک در مقایسه با نزدیک به 12 میلیون محموله سامسونگ کمرنگ است. با این حال، به نظر می رسد که بازار تاشو در کل وضعیت نسبتا خوبی دارد. با افزایش سالانه محموله تلفن های تاشو سال به سال.

علیرغم این واقعیت که سال 2022 بدترین سال برای گوشی های هوشمند، چه تاشو یا غیر تاشو بود، گزارش فایننشال تایمز تخمین می زند که محموله های گوشی های تاشو در سال 2023 دو برابر خواهد شد و به 30 میلیون خواهد رسید. این تا حدی به دلیل برنامه های بلندپروازانه سامسونگ است. برای ارسال تقریباً 15 میلیون دستگاه Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 در مجموع. اگرچه ممکن است این شرکت تا آگوست تا سپتامبر که انتظار می‌رود Z Fold 5 و Z Flip 5 رونمایی شوند به این هدف نرسد، نسل بعدی تلفن‌های تاشو احتمالاً به سامسونگ کمک می‌کنند تا به هدف 15 میلیونی خود تا پایان سال 2023 دست یابد.

رشد سریع بازار گوشی های تاشو می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. از جمله افزایش تقاضا برای نمایشگرهای بزرگتر و تمایل به فناوری نوآورانه تر. گوشی‌های هوشمند تاشو تجربه‌ای منحصربه‌فرد و آینده‌نگر را به کاربران ارائه می‌دهند که گوشی‌های هوشمند سنتی نمی‌توانند با آن مطابقت کنند. این به ویژه برای مصرف کنندگان طرفداران فناوری که همیشه به دنبال چیز بزرگ بعدی در فناوری تلفن همراه هستند جذاب است.

موفقیت بازار گوشی های هوشمند تاشو همچنین اهمیت نوآوری در صنعت فناوری را برجسته می کند. شرکت هایی که مایل به ریسک هستند و مرزهای ممکن را پشت سر می گذارند، اغلب آنهایی هستند که در صدر قرار می گیرند. تسلط سامسونگ در بازار گوشی های تاشو گواه این واقعیت است. و این احتمال وجود دارد که شرکت های دیگر نیز در سال های آتی از این روند پیروی کنند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ 12 میلیون گوشی تاشو در سال 2022 فروخت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *