پادویش

سامسونگ خبر از گوشی تاشو اپل در سال 2024 داد

سامسونگ خبر از گوشی تاشو اپل در سال 2024 داد

دیروز سامسونگ اپل را به دلیل عدم ارائه گوشی های هوشمند با صفحه نمایش تاشو مسخره کرد. زمانی که رقبای اپل به دلایل مختلف آن را مسخره می کنند، این یک چیز رایج است. امروز، The Elec گزارش داد که سامسونگ جلسه ای با تامین کنندگان برگزار کرده است. در این نشست، شرکت کره جنوبی گفت که “صفحه نمایش تاشو با نرخ سالانه 80 درصد رشد خواهد کرد.” علاوه بر این، مدیران سامسونگ گفته اند که اپل باید در سال 2024 وارد حوزه گوشی های تاشو شود. این شرکت مستقر در کوپرتینو اولین کسی خواهد بود که صفحه نمایش تاشو را در iPad آزمایش می کند.

پیش از این، مینگ-چی کو، تحلیلگر، فاش کرد که توسعه تلفن های صفحه تاشو اپل در ابتدا بر روی دستگاه های با اندازه متوسط ​​و صفحه نمایش بزرگتر متمرکز بود. بعداً به دستگاه‌های صفحه‌نمایش کوچک مانند آیفون نیز گسترش یافت.

با این حال، تحلیلگر مطمئن است که اپل در این مرحله آیفون با صفحه نمایش تاشو راه اندازی نخواهد کرد. دلیل آن واضح است – صفحه نمایش تاشو آیفون بسیار خطرناک است.

در آگوست امسال، رویترز گزارش داد که سامسونگ در نیمه اول سال 2022، 62 درصد از سهم بازار گوشی‌های هوشمند تاشو را به خود اختصاص داده است. هوآوی با 16 درصد سهم بازار در رتبه دوم قرار دارد، در حالی که اوپو با 3 درصد سهم بازار در رتبه سوم قرار دارد. بر اساس پیش بینی Counterpoint، سهم سامسونگ در نیمه دوم به 80 درصد خواهد رسید.

جن پارک، تحلیلگر ارشد کانترپوینت، گفت: «فولدبل ها به سامسونگ کمک کرده اند تا خود را متمایز کند… اپل رقیب اصلی سامسونگ در آینده خواهد بود و ما انتظار داریم که یک دستگاه تاشو از اپل در سال 2024 یا 2025 عرضه شود.»

اگر پیش‌بینی IDC درست باشد، در سال 2022، بیش از 13.5 میلیون گوشی هوشمند با صفحه نمایش تاشو به فروش می‌رسد. این 1.1 درصد از فروش جهانی گوشی های هوشمند را تشکیل می دهد. در حالی که اعداد قابل توجه نیستند، همان شرکت تحقیقاتی بازار پیش بینی می کند که سهم بازار گوشی تاشو تا سال 2026 به 2.8 درصد خواهد رسید. در عین حال، نرخ رشد برابر با 38.7 درصد خواهد بود. اگر چنین است، اپل نباید فرصت خود را از دست بدهد و باید هر چه زودتر آیفون صفحه‌نمایش تاشو که بسیار صحبت می‌شد را بیاورد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید تا سال 2024 منتظر ماند و مشخص شود برنامه اپل دقیقا چیست. آیا شاهد گوشی تاشویی خواهیم بود یا خیر و بی شک گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

منبع

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *