آنتی ویروس پادویش

سامانه یکپارچه فروش خودرو از شنبه بازگشایی می‌شود؛ منتظر محصولات جدید باشید!

سامانه یکپارچه فروش خودرو از شنبه بازگشایی می‌شود؛ منتظر محصولات جدید باشید!

قرعه‌کشی خودروهای برقی تمام شد؛ منتظران تا شنبه منتظر بمانند!

در این رابطه، مهدی تقدسی- مدیر سامانه یکپارچه خودروها- در گفت‌وگویی از اعلام کامل نتایج از روز شنبه خبر داده و اظهار کرد: از عصر روز گذشته (پنجشنبه)، نتایج برای برخی از متقاضیان قابل رویت شده است اما نتایج کامل (برای همه ی شرکت‌کنندگان) مشخص نشده و سایت به حالت به روزرسانی بازگشت. این فرآیند اعلام نتایج تا روز شنبه تکمیل خواهد شد و نتایج نهایی اولویت‌دهی، تا پایان روز ۱۹ خرداد ماه مشخص خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان در سه دسته تقسیم، خواهند شد. دسته اول متقاضیانی هستند که خودرو به آن ها تخصیص داده شده است. دسته دوم متقاضیانی‌اند که در صف انتظار موقتیِ خرید خودروی مورد نظر قرار می‌گیرند تا در صورت عدم تکمیل وجهِ دسته اول یا افزایش ظرفیت فروش، خودرو به آن ها تخصیص داده شود. در نهایت دسته سوم، متقاضیانی هستند که در وضعیت عدم تخصیص قرار خواهند گرفت و مشمول تخصیص در این دوره، نخواهند بود.

همانطور که پیش‌تر، رئیس سازمان توسعه تجارت نیز تاکید کرده بود که باتوجه به تعداد درخواست بالا، این امکان وجود ندارد که برای خرید خودروهای برقی در این سامانه، صف تشکیل شود، شاین ذکر است که پس از اینکه متناسب با تعداد خودروهای موجود، افراد مشخص شوند و در اصطلاح رزرو (تا زمان واریز وجه) صورت گیرد، عملاً الباقی مشمول«عدم تخصص» یا «ابطال» خواهند بود و از این نوبت حذف خواهند شد و همچون مدل عرضه‌ خودروهای بنزینی اینگونه نخواهد بود که مجدد در همین گروه امکان ثبت‌نام‌ داشته باشند؛ مگر آنکه فردی از منتخبان (افرادی که به شرکت‌ها معرفی می‌شوند) از واریز وجه منصرف شود و وجه خودروها را واریز نکنند.

در این صورت تخصیص به افرادی صورت خواهد گرفت که حذف شده‌اند. بنابراین افرادی که عدم تخصیص داشته باشند، ابطال صورت می‌گیرد و این افراد برای ثبت‌نام در طرح عرضه خودروهای برقی، بایستی از اول ثبت‌نام‌ کنند.

براین اساس، متقاضیانی که در وضعیت عدم تخصیص قرار می گیرند، اولویتی نخواهند داشت و باید در عرضه‌های بعدی، مجدد برای تعریف حساب وکالتی، واریز وجه در حساب وکالتی و ثبت‌نام اقدام کنند.

نتایج نهایی قرعه‌کشی خودروهای برقی تا پایان روز شنبه 19 خرداد ماه منتشر می‌شود.

متقاضیان به سه دسته تقسیم می‌شوند:

برندگان: به آنها خودرو تخصیص داده می‌شود.
در صف انتظار: در صورت انصراف برندگان یا افزایش ظرفیت، خودرو به آنها تعلق می‌گیرد.
عدم تخصیص: در این مرحله از قرعه‌کشی سهمی نخواهند داشت.

برخلاف قرعه‌کشی‌های قبلی، در این طرح “صف انتظار” به معنای واقعی وجود ندارد و فقط به تعداد خودروهای موجود، به برندگان خودرو تخصیص داده می‌شود.

افراد در دسته عدم تخصیص می‌توانند در قرعه‌کشی‌های بعدی شرکت کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامانه یکپارچه فروش خودرو از شنبه بازگشایی می‌شود؛ منتظر محصولات جدید باشید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *