آنتی ویروس پادویش

سامانه سجاد : برای ورود به سامانه کلیک کنید

سامانه سجاد

اگر شما نیز دانشجوی دانشگاه های علمی کاربردی باشید، قطعا نام سامانه سجاد را شنیده اید. سجاد در اصل مخفف سامانه ی جامع آموزش دانشگاه علمی کاربردی می باشد که به صورت همزمان برای دانشجویان این دانشگاه و هم اساتید دانشگاه علمی کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی دانشجویان و استاتید دانشگاه علمی کاربردی به راحتی می توانند با دریافت نام کاربری و رمز ورود به این سامانه تمامی کارهای آموزشی خود را انجام بدهند.

دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی که در این سامانه دارای نام کاربری و رمز عبور می باشند، می توانند خدماتی از قبیل، ثبت نام، انتخاب واحد، حذف و اضافه در دانشگاه علمی کاربردی، اعتراض نمرات پایانی دروس، پیگیری نامه های آموزشی و اداری و دریافت اطلاعیه های آموزشی را دریافت نمایند. اما خدماتی که این سامانه به اساتید ارائه می دهد به این صورت است، افرادی که با مدارک علمی بالای تحصیلی قصد تدریس در این دانشگاه ها را دارند می توانند تمامی اطلاعات مربوط به خود را در این سامانه ثبت نمایند و فرم درخواست تدریس را پر کنند تا بتوانند در خصوص تدریس در هریک از دانشگاه های علمی کاربردی اقدام نمایند.

نحوه ی ورود به سامانه سجاد

  • در ابتدا باید آدرس edu.uast.ac.ir در آدرس بار مرورگر خود وارد نمایید. در کادر وسط صفحه ای که برایتان باز شده است عدد نمایش داده شده را تایپ کرده و بر روی گزینه ی ورود کلیک نمایید.

سامانه سجاد

  • اکنون در صفحه ای که مشاهده می کنید باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید ولی حتما به این موضوع دقت کنید که نام کاربری شما کدملی تان می باشد و رمز عبور کد ملی + شماره شناسنامه ی شماست (اول کد ملی و سپس شماره شناسنامه)

سامانه سجاد

  • اکنون در این بخش شما با موفقیت در سامانه ثبت نام نموده اید. پس از اولین ورود خود بر روی منوی تکمیل مشخصات کلیک کنید و به طور کامل تمامی مشخصات دقیق خود را در تمامی زیر مجموعه ها وارد نمایید.

سامانه سجاد

  • با توجه به اینکه برای صدور کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه ی آزمون ها نیاز به تصویر دانشجو می باشد، حتما در بخش ویرایش تصویر، تصویر خود را آپلود نمایید.

سامانه سجاد

ورود به سامانه سجاد

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

2.2/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : سامانه سجاد : برای ورود به سامانه کلیک کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *