سال آینده مودم 5G مدیاتک رونمایی خواهد شد

مودم 5G مدیاتک

مودم 5G مدیاتک | با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفته تر شدن کمپانی های سازنده ی دستگاه های هوشمند، مودم های اینترنتی نیز باید قدرتمند تر شوند تا تقاضای کاربران را پاسخ بدهند. کمپانی مدیاتک نیز یکی از کمپانی های بسیار قدرتمند در زمینه ی تولید پردازنده، چیپ ست و مودم های موبایلی می باشد که در دنیای تکنولوزی به عنوان برترین کمپانی ها در این زمینه به شمار می رود.

مودم 5G مدیاتک

نخستین مودم 5G کمپانی مدیاتک یعنی مودم Helio M70 تا اواسط سال 2019 میلادی به طور گسترده مورد استفاده قرار خواهند گرفت. علاوه بر مودم ها، این کمپانی بر روی یک چیپ ست 5G نیز درحال فعالیت است که به احتمال در سال 2020 میلادی عرضه خواهد شد. M70 یک مودم مستقل می باشد. مستقل به این معناست که قسمتی از یک چیپ ست نمی باشد. هم اکنون گوشی های آیفون‌ از مودم‌ های خارجی کمپانی اینتل استفاده می نمایند و مودم‌ های 5G کمپانی های دیگری نظیر کوالکام نیز خارجی بوده و به همین علت M70 با ساختار جدید خود اهمیت می یابد.

مودم 5G مدیاتک

استفاده از یک مودم با چیپ ست 5G سراسری خیلی گزینه ی بهتری نسبت به مودم‌ های خارجی به شمار می رود زیرا شدیدا به کاهش هزینه‌ های افراد کمک می نماید. اساسا تمامی سازندگان گوشی های موبایل در تلاش هستند تا از هزینه‌ های خود کاسته و به همین علت مودم‌ جدید کمپانی مدیاتک گزینه ی خوبی برای آن‌ ها می باشد. البته متخصصان در صنعت موبایل پیش بینی نموده اند که استفاده از فناوری 5G کمی دیرتر و از سال 2022 میلادی به شکل فراگیر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سال آینده مودم 5G مدیاتک رونمایی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *