ساخت گوشی های هوشمند Huawei در هند آغاز شد

ساخت گوشی های هوشمند Huawei در هند آغاز شد

شرکت هواوی با همکاری بزرگ ترین سازنده تجهیزات الکترونیک در هند یعنی کمپانی فلکس، تولید گوشی هوشمند خود را در این کشور آغاز کرد.
بر اساس این گزارش، در اولین هفته اکتبر کارخانه فلکس در منطقه چنای هند، یکی از گوشی های مدل هانر را تولید می کند. گفتنی است، ظرفیت تولید این کارخانه در ابتدا 3 میلیون گوشی خواهد بود. همچنین هواوی با 200 مرکز ارایه سرویس و 30 مرکز اختصاصی خدمات قوی ترین دفاتر خدمات پس از فروش خود را در هند خواهد داشت.
در کنار توسعه خدمات ، شرکت هواوی شبکه توزیع خود را نیز تا پایان سال 2016 به بیش از 50 هزار خرده فروش خواهد رساند. شبکه خرده فروشی در هند 350 توزیع کننده را برای ایجاد سیستم توزیع کشوری و جامع به کشور هند اضافه خواهد کرد.
شری راوی شانکار پراساد، وزیر فناوری اطلاعات، قوانین و عدالت کشور هند نیز در مراسم تحلیف در دهلی نو ، رسما از هواوی Made in India خبر داد.
وی افزود: من به هواوی بابت تولید محصولات ساخت هند تبریک می گویم. دولت هند به خاطر این اتفاق بسیار خوشحال است. بازار گوشی هوشمند در هند هر روز در حال رشد است و از آنجایی که هند به زودی تبدیل به دومین بازار بزرگ گوشی هوشمند در جهان می شود، دولت ما از کسب و کارهای بیشتری برای فعالیت در هند دعوت به عمل می آورد.
جای چن، مدیر اجرایی هواوی در هند نیز با بیان اینکه هواوی 16 سال است که در هند فعالیت دارد گفت: ما همواره در حال توسعه  بازار هواوی در هند بوده ایم و امسال سال پراهمیتی را در هند خواهیم گذاشت.
همچنین پیتر زای، مدیر لوازم الکترونیک مصرفی هواوی در هند در این باره گفت: ما عملکرد قابل قبولی را در چند سال اخیر در بازار گوشی های هوشمند هند داشتیم و همواره پتانسیل تولید گوشی در هند را ارزیابی می کردیم و در نهایت کمپانی فلکس را برای تولید گوشی هایمان انتخاب کردیم.
بر اساس این گزارش، بازار هند برای هواوی بسیار ارزشمند است و این کمپانی در حال بازنگری وضعیت خود در هند است، زیرا هواوی از مشتریان وفاداری برای محصولات هر دو برند خود یعنی Huawei و Honor در هند برخوردار است .

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قیمت موبایل هواوی

نظرات در مورد : ساخت گوشی های هوشمند Huawei در هند آغاز شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *