آنتی ویروس پادویش

رکوردشکنی بیس؛ محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه لایه دو اتریوم

رکوردشکنی بیس؛ محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه لایه دو اتریوم

بیس از رقیب خود پیشی گرفت: جهش تراکنش‌ها و محبوبیت میم‌کوین‌ها

شبکه لایه دو بیس (Base) در یک اتفاق غافلگیرکننده، از رقیب اصلی خود، آربیتروم (Arbitrum)، در زمینه تعداد تراکنش‌ها پیشی گرفته است.

بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای، طی 30 روز گذشته، تراکنش‌های پردازش‌شده در شبکه بیس بیش از 60 درصد افزایش یافته، در حالی که تراکنش‌های پردازش‌شده در آربیتروم با افت 22 درصدی روبرو بوده است.

در حال حاضر، تعداد تراکنش‌های روزانه بیس به 3.5 میلیون و تعداد تراکنش‌های روزانه آربیتروم به 2 میلیون رسیده است.

یکی از دلایل احتمالی این جهش در تراکنش‌های شبکه بیس، محبوبیت اخیر میم‌کوین‌ها است. قیمت برخی از این میم‌کوین‌ها در شبکه بیس به شدت افزایش یافته و باعث جلب توجه و پذیرش بیشتر آنها شده است.

حتی برخی از صندوق‌های پوشش ریسک نیز شروع به استفاده از این توکن‌ها کرده‌اند. در حال حاضر، ارزش کل بازار میم‌کوین‌ها حدود 54.7 میلیارد دلار است.

رکوردشکنی بیس؛ محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه لایه دو اتریوم

به عنوان مثال، داگ‌ویف‌هت (WIF)، یک میم‌کوین مبتنی بر سولانا، پس از کسب شهرت در دسامبر 2023، مورد توجه شرکت‌های تجاری بزرگ قرار گرفت و در صرافی‌های رابین‌هود و بایننس لیست شد.

داگ‌ویف‌هت در 7 روز گذشته بیش از 15 درصد افزایش قیمت داشته و در حال حاضر در محدوده 2 دلاری معامله می‌شود.

به طور مشابه، شیبا اینو (SHIB) دیگر میم‌کوین محبوب نیز روند صعودی جزئی داشته است. دو روز پیش، قیمت شیبا حدود 2 درصد افزایش یافت.

همچنین، نرخ سوزاندن توکن‌های شیبا در حال افزایش است. طی 24 ساعت گذشته، نرخ شیباسوزی 1100 درصد افزایش یافته و حدود 19.76 میلیون توکن SHIB سوزانده شده است.

به این ترتیب، کل توکن‌های سوزانده شده شیبا به 410.72 تریلیون رسیده و عرضه در گردش فعلی آن، 583.33 میلیون توکن است.

این اتفاقات نشان‌دهنده پویایی و نوسانات بازار ارزهای دیجیتال است. در حالی که برخی از پروژه‌ها مانند آربیتروم با افت روبرو می‌شوند، پروژه‌های دیگر مانند بیس به واسطه عوامل مختلف از جمله محبوبیت میم‌کوین‌ها، رشد چشمگیری را تجربه می‌کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رکوردشکنی بیس؛ محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه لایه دو اتریوم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *