رویت شدن دو گوشی A6 و A6 پلاس در GeekBench

A6 و A6 پلاس

چندی پیش بود که شرکت سامسونگ با رونمایی از گوشی های پرچم دار 2018 خود نظر خبرنگاران و کاربران را به خود جلب کرد. پس از پشت سر گذاشتن این هیاهو , حال این شرکت بزرگ اعلام کرده است قصد دارد یک گوشی جدید از خانواده A را برای کاربران میان رده خود تولید کند. در ادامه صحبت هایی از دو گوشی A6 و A6 پلاس شد. گویا شرکت سامسونگ در حال انجام تست آزمون و خطا روی این دو گوشی را در پایگاه داده بنچمارک می باشد.

گوشی های میان رده سامسونگ کاربران زیادی دارد. بسیاری از این کاربران از فاصله و تفاوت های بین دو گوشی A5 و A7 ناراضی بوده و انتظار داشتند شرکت سامسونگ هر چه سریع تر مدل های مناسبی را بین این دو گوشی میان رده قرار دهد چرا که این دو مدل تفاوت های زیادی با هم داشتند. شواهد حاکی از آن است که مدیران شرکت سامسونگ نیز به امر پی برده و دو گوشی SM-A600FN و SM-A605G کاملا گزینه های مناسبی برای پر کردن جایگاه های موجود بین دو مدل A5 و A7 می باشند.

A6 و A6 پلاس

بر اساس آن چه که شرکت سامسونگ در سایت خود منتشر کرده است پردازنده مورد استفاده در مدل A6 هشت هسته ای گزینوس 7870 است همچنین این گوشی به یک پردازنده قوی گرافیکی به نام Mali _ T830 مجهز می باشد. رم در نظر گرفته شده برای این گوشی 3 گیگا بایت است. چیپ مورد استفاده در A6 پلاس نیز  کوالکام ۶۲۵ اعلام شده و شرکت سامسونگ از پردازشگر گرافیکی آدرنو ۵۰۶ در این گوشی استفاده کرده است. رم مدل پلاس ۴ گیگا بایت بوده و بیشتر از مدل A6 می باشد. شرکت سامسونگ اعلام کرده رم A6 پلاس توانایی اجرای انواع اپلیکیشن ها را دارد.

شرکت سامسونگ تاریخ دقیقی از زمان عرضه این گوشی ها اعلام نکرده است. همچنین هنوز قیمتی برای این دو مدل در نظر گرفته نشده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : رویت شدن دو گوشی A6 و A6 پلاس در GeekBench

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *