آنتی ویروس پادویش

رونمایی آنلاین از گلکسی سامسونگ بصورت آنلاین

رونمایی آنلاین از گلکسی سامسونگ بصورت آنلاین

به گزارش زوم تک محصولات جدید سامسونگ روز چهارشنبه حوالی ساعت 6.30 رسما رونمایی خواهد شد ، سامسونگ این مراسم را در وب سایت خود مخصوصا کاربران ایران و اینستاگرام اش بصورت اختصاصی  برگزار خواهد کرد.

سامسونگ قصد دارد اولین مراسم کاملا مجازی رونمایی از محصولات جدید خود را به زودی برگزار کند. در این مراسم محصولات جدیدی معرفی خواهند شد که به منظور افزایش بهره وری کاربران در دنیای پرتغییر امروز طراحی شده‌اند.
این مراسم بصورت رسمی در ساعت 6:30 دقیقه عصر روز چهارشنبه 15 مردادماه برابر با 5 آگوست آغاز شده و از کانال‌های رسمی شرکت سامسونگ برای عموم پخش خواهد شد. با مراجعه به یکی از کانال‌های زیر می‌توانید مراسم را بصورت زنده و کامل مشاهده کنید.
وبسایت‌ رسمی شرکت سامسونگ با آدرس‌ https://news.samsung.com و صفحه رسمی موبایل سامسونگ ایران روی اینستاگرام با آیدی samsungmobileir این مراسم را بصورت زنده پوشش خواهند داد. البته در صفحه اینستاگرام موبایل سامسونگ این مراسم به همراه ترجمه فارسی برای علاقه مندان پخش خواهد شد.
علاقه‌مندان به تماشای برنامه می‎توانند با مراجعه به آدرس https://www.samsung.com/iran/unpacked و ثبت مشخصات خود، پیغام شروع مراسم را دریافت کنند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار اولین تصاویر رندر گلکسی واچ 4 سامسونگ

نظرات در مورد : رونمایی آنلاین از گلکسی سامسونگ بصورت آنلاین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *