رندر رسمی گلکسی نوت 9 به اشتباه منتشر شد

گلکسی نوت 9

رندر رسمی گلکسی نوت 9 | کمتر از یک هفته ی دیگر به رونمایی از فبلت پرچمدار کمپانی سامسونگ باقی مانده است و بسیاری از طرفداران این کمپانی منتظر رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند هستند. نوت 9 تا به امروز به یکی از حساس ترین گوشی های کمپانی سامسونگ تبدیل شده است و جدیدترین قابلیت های این کمپانی قرار است بر روی این فبلت پرچمدار پیاده سازی شوند.

رندر گلکسی نوت 9

امروز با افشای یک تصویر اشتباهی، اگر تا به امروز در خصوص اطلاعات انتشار یافته در مورد گلکسی نوت 9 مشکوک بودید، تصاویر رسمی انتشار یافته تمامی شک و تردید ها را در مورد نام و طراحی و محل قرارگیری سنسورهای دوربین دوگانه در این فبلت محبوب از بین می‌ برد. این رندر که به‌ صورت اشتباهی پیش از موعد در سایت سامسونگ کشور نیوزلند انتشار یافته است، قلم S Pen را هم به‌ تصویر می‌ کشد.

رندر گلکسی نوت 9 کمپانی سامسونگ هم اکنون فقط در سایت سامسونگ کشور نیوزلند همراه با یک دکمه‌ ی غیرفعال مورد پیش خرید قرار گرفته است. از جایی که این گوشی هوشمند قرار است هفته‌ی آینده رونمایی شود، احتمالا این انتشار این رندر به اشتباه صورت گرفته است و قطعا به زودی حذف می شود تا دوباره پس از 18 مرداد در سایت این کشور قرار بگیرد.

گلکسی نوت 9

دستگاه به نمایش درآمده در این رندر، نسخه‌ ی آبی‌ رنگ نوت 9 همراه با یک قلم زرد رنگ به نمایش درآمده است. تصاویری که قبلا منتشر شده اند نشان می دهد این تنها نسخه‌ ی نوت ۹ می باشد که رنگ قلم آن متفاوت از رنگ گوشی دارد و قلم S Pen در سایر مدل ها شامل رنگ های قهوه‌ ای و مشکی، همرنگ با دستگاه طراحی شده است. کمپانی سامسونگ در ایالات متحده، قابلیت رزرو را برای کاربران فراهم نموده است؛ این موضوع در حالی است که هیچکدام از اطلاعاتی را در خصوص شکل و شمایل و حتی نام آن از سوی کمپانی سامسونگ افشا نشده است.

باید بگوییم که رزرو کردن با پیش‌ سفارش تفاوت دارد؛ بدان معنا که درصورت رزرو نمودن، دوباره باید بعد از شروع پیش‌ سفارش در تاریخ 18 مرداد، به سایت کمپانی سامسونگ مراجعه نمایید و گلکسی نوت ۹ را که گفته شده به عنوان قدرتمندترین گوشی سامسونگ تا به امروز است، خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید  Galaxy S24 Ultra با عمرباتری بیشتر همراست

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رندر رسمی گلکسی نوت 9 به اشتباه منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *