آنتی ویروس پادویش

رمزنگاری در جولای: نهنگ‌ها چه سکه‌هایی را برای سود بیشتر می‌خرند؟

رمزنگاری در جولای: نهنگ‌ها چه سکه‌هایی را برای سود بیشتر می‌خرند؟

نهنگ‌های ارز دیجیتال در آستانه راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم، LDO، AAVE و TON را می‌خرند

با نزدیک شدن به ماه جولای و افزایش شوق و اشتیاق برای راه‌اندازی ETFهای اسپات اتریوم، غول‌های دنیای ارز دیجیتال بار دیگر در حال خرید و انباشت برخی از ارزهای خاص هستند.

چه ارزهایی مورد توجه نهنگ‌ها هستند؟

لیدو (LDO): تعداد نهنگ‌هایی که بین ۱ تا ۱۰۰ میلیون توکن LDO را در کیف پول خود ذخیره می‌کنند، در هفته گذشته 2 درصد افزایش یافته و به 114 سرمایه‌گذار رسیده است. این در حالی است که این تعداد در 15 ژوئن به پایین‌ترین سطح خود در سال گذشته یعنی 111 آدرس رسیده بود.
آوه (AAVE): طی ماه گذشته، تعداد تراکنش‌های روزانه AAVE بین 10 تا 100 هزار دلار 128 درصد افزایش یافته است. به همین ترتیب، تعداد تراکنش‌های روزانه این ارز دیجیتال بین 100 هزار تا 1 میلیون دلار نیز در همین مدت 186 درصد بیشتر شده است که نشان‌دهنده افزایش علاقه و فعالیت نهنگ‌های AAVE است.
تون کوین (TON): داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که تعداد سرمایه‌گذاران TON که بین 10 تا 100 میلیون توکن TON دارند، در 30 روز گذشته 12 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، این گروه از دارندگان TON شامل 7319 آدرس است که بالاترین تعداد از زمان عرضه این ارز دیجیتال به حساب می‌آید.

چه عواملی در این خریدها نقش دارند؟

انتظار راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم: بسیاری از تحلیلگران معتقدند که راه‌اندازی ETFهای اسپات اتریوم می‌تواند تقاضای قابل توجهی برای این ارز دیجیتال و سایر ارزهای مرتبط مانند LDO، AAVE و TON ایجاد کند.
افزایش خوش‌بینی به بازار: بازار ارز دیجیتال در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد و بسیاری از سرمایه‌گذاران نسبت به آینده آن خوش‌بین هستند. این امر می‌تواند انگیزه‌ای برای آنها باشد تا دارایی‌های خود را افزایش دهند.

آیا این خریدها نشان‌دهنده روند کلی بازار هستند؟

هنوز زود است که بگوییم این خریدها نشان‌دهنده یک روند کلی در بازار هستند یا خیر. با این حال، این فعالیت نهنگ‌ها می‌تواند نشانه‌ای مثبت برای آتیه‌ این ارزهای دیجیتال باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رمزنگاری در جولای: نهنگ‌ها چه سکه‌هایی را برای سود بیشتر می‌خرند؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *