آنتی ویروس پادویش

رقابت نفس گیر هوش مصنوعی (AI) و گوگل در سال 2024 به چه سمتی می رود؟

تغییرات و رقابت جدید گوگل و هوش مصنوعی

برای اکثرا کاربران اینترنتی ، گوگل همان اینترنت است. جان هرمان در این رابطه می گوید: گوگل  در واقع یکی از واسطه های اصلی است که مردم از طریق آن با اینترنت کار می کنند. اکنون این شرایط به طور چشمگیری در حال تغییر است:و هوش مصنوعی به طور بالقوه نحوه استفاده کاربران از اینترنت و نحوه دسترسی کاربران به اهداف مورد نظرشان از استفادهی اینترنت تغییر داده.

تغییرات جدید گوگل در حال حاضر چگونه به کاربران کمک می کند؟

دانیل هاولی در Yahoo Finance می گوید: گوگل در حال ارتقاع خود برای دوران هوش مصنوعی است.کاربران هنگامی که از گوگل برای جستجو استفاده می کنند، به سادگی لیستی از لینک ها و آدرس های اینترنتی را دریافت نمی کنند، درواقع، یک نمای کلی خلق شده توسط هوش مصنوعی را مشاهده می کنند که پاسخ های مختصر و کوتاهی به سوالات را همراه با لینک هایی به منابع ارائه می دهد.

واشنگتن پست می‌گوید: «این تغییر اساس وپایه استفاده از وب ها را متزلزل می‌کند، چون موتور جستجوهای جدید و هوشمند به طور مستقیم به سوالات پاسخ های پیچیده و چند پاراگراف پاسخ می دهد. این ممکن است از یک جهت مفید باشد ولی لینک هایی را که کاربر به دنبال آن است امکان داردبه لینک های انتهای صفحه و کم اهمیت، هدایت کند.

 آیا گوگل می تواند پاسخ های هوش مصنوعی را بدون خطا به کاربر ارائه بدهد؟

نیویورک تایمز می‌گوید: اگر بخش خلاصه سازی هوش مصنوعی به خوبی کار کند، کاربران به هیچ عنوان نیازی به کلیک روی هیچ لینکی نخواهند داشت.

متئو وونگ در آتلانتیک گفت: «اهمیت ابزار جستجوی هوش مصنوعی جدید گوگل از اطلاعات آنلاینی می‌آید که گوگل می‌تواند از قبل به دست بیاورد، و یک ربات چت به سادگی می‌تواند آن را به قالبی قابل فهم ترجمه کند و به کاربر ارائه دهد».

لورن گود در وایرد گفت: «گویا گوگل کارت‌های فهرست فیلمنامه‌ای را که در 25 سال گذشته می‌نوشت، را برداشته و به هوا پرتاب کرده است تا ببیند کارت‌ها شانسی کجا قرار دارند. همچنین گاهی اوقات مطالب کوتاه و خلاصه شده اشتباه هستند. و هنگامی که کاربران به  مطالب خلاصه شده نگاه می کنند مطالب نامرتبط و نامفهومی را مشاهده می کند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  فهرست کامل گوشی های پشتیبانی کننده اندروید 15

نظرات در مورد : رقابت نفس گیر هوش مصنوعی (AI) و گوگل در سال 2024 به چه سمتی می رود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *