آنتی ویروس پادویش

رفع خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

رفع خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

حتی یک روز در اینترنت نیست که کاربران به ChatGPT سر نزنند. با این حال، هنوز در مراحل ابتدایی خود است و مستعد کمی کاستی است، و احتمال زیادی وجود دارد که با پیام “ChatGPT Is at Capacity Right Now” مواجه شده باشید. بیایید ببینیم چگونه این پیام را دور بزنیم و به استفاده از ChatGPT ادامه دهیم.

پیش از این، در ChatGPT نیز با مشکل شبکه مواجه بودیم که ما را از استفاده از این پلتفرم منع می کرد. با این حال، این یک اشکال بود، اما ChatGPT گفت که با ظرفیت کامل کار می کند، اینطور نیست. همانطور که این مقاله را می خوانید، متوجه خواهید شد که این مشکل دقیقاً چه معنایی دارد و یک سری راه حل برای رفع مشکل را خواهید آموخت. شروع کنیم.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now به چه معناست

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

همانطور که قبلا ذکر شد، ChatGPT هنوز در نسخه بتای عمومی خود است. هدف سازندگان آن، OpenAI، با انتشار ChatGPT این است که بفهمند مردم چگونه از آن استفاده می کنند، چگونه می تواند پذیرش هوش مصنوعی را تسریع کند، و چگونه ChatGPT می تواند در محصولات دیگر ادغام شود.

بنابراین، OpenAI به دنبال استنباط برای همه این مشاهدات است. و به همین دلیل است که ChatGPT بیشتر برای آزمایش در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این، داده هایی که ChatGPT برای تولید نتایج استفاده می کند مربوط به سال 2021 است، بنابراین بسیار مشکوک است که OpenAI ChatGPT را به عنوان یک محصول کاملا قابل استفاده یا کاربردی برای همه موارد استفاده منتشر کند.

بنابراین، آنها فقط تعداد محدودی سرور را برای رسیدگی به ترافیک کاربران اختصاص داده اند و زمانی که از حد مجاز فراتر رفت، به شما نشان می دهد که با ظرفیت کامل است و ممکن است پس از مدتی شانس خود را امتحان کنید.

خوشبختانه، چند راه حل برای همین وجود دارد و می توانید این محدودیت را دور بزنید. برای دانستن بیشتر به بخش بعدی نگاهی بیندازید.

رفع  «ChatGPT Is at Capacity Right Now» و استفاده از CHATGPT

در اینجا هشت روش مختلف وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید به استفاده از ChatGPT حتی پس از اینکه گفت که ظرفیت کامل است، ادامه دهید. اجازه دهید با بازخوانی برگه ای که در آن از ChatGPT استفاده می کنید، شروع کنیم.

 

ChatGPT را دوباره بارگیری کنید

ریلود کردن چت جب پی تی

هنگامی که برگه ChatGPT را به روز می کنید، تلاش دیگری برای به دست آوردن یک نقطه در سرورها است. اغلب اوقات، بارگیری مجدد صفحه به ما کمک کرده است که از پیام «ChatGPT Is at Capacity Right Now» عبور کرده و از پلتفرم استفاده کنیم. خودتان آن را هم امتحان کنید!

اگر این نیز جواب نداد، می‌توانید از سیستم خارج شوید و دوباره وارد ChatGPT شوید.

 

از سیستم خارج شوید و وارد ChatGPT شوید

این روش دیگری از شانس مجدد برای یافتن یک نقطه در سرور ChatGPT است، و مانند روش قبلی، این نیز به ما کمک کرده است تا با دور زدن محدودیت، از پلتفرم استفاده کنیم.

مرحله 1: در صفحه اصلی ChatGPT، گزینه Log Out را در منوی نوار کناری خواهید دید. روی آن ضربه بزنید تا از سیستم خارج شوید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 2: اکنون، برای استفاده از ChatGPT دوباره وارد شوید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

اگر این نیز جواب نداد، می توانید اتصال شبکه خود را بررسی کنید.

اتصال اینترنتی را بررسی کنید

وقتی می‌خواهید به ChatGPT دسترسی پیدا کنید، ممکن است یک اتصال اینترنتی ضعیف باعث ایجاد مشکل شود. به خصوص زمانی که در فضای سرور محدود همراه با تقاضای بالا در حال اجرا است. بنابراین، مطمئن شوید که اتصال اینترنت پرسرعت دارید. علاوه بر این، همچنین مطمئن شوید که سیستم شما به یک سیگنال وای فای قوی متصل است.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

در مرحله بعد، اجازه دهید بررسی کنیم که چگونه پاک کردن حافظه پنهان و داده های مرورگر شما می تواند به رفع مشکل کمک کند.

بیشتر بخوانید  چگونه مکالمات ChatGPT خود را به اشتراک بگذارید

کش مرورگر را پاک کنید

در صورتی که در حین تلاش برای دسترسی به ChatGPT دائماً « ChatGPT Is at Capacity Right Now ت» به عنوان یک خوشامدگویی ضد خوش‌آمدگویی می‌بینید، این احتمال وجود دارد که نسخه ذخیره‌شده صفحه را مشاهده کنید. بنابراین، مطمئن شوید که کش مرورگر وب خود را پاک کرده و سعی کنید دوباره از ChatGPT استفاده کنید.

کش مرورگر و کوکی ها را در کروم پاک کنید

توجه: سابقه مرور و دانلود، کوکی‌ها و حافظه کش شما از Google Chrome حذف می‌شود. تا زمانی که انتخاب نشده باشید، گذرواژه‌های شما حذف نمی‌شوند.

مرحله 1: روی نماد سه نقطه در نوار ابزار کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 2: روی ” Privacy and security ” کلیک کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 3:  Clear browsing data را انتخاب کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 4: روی منوی کشویی محدوده زمانی کلیک کنید و دوره ای را که می خواهید داده های مرور را حذف کنید انتخاب کنید.

مرحله 5: اکنون روی پاک کردن داده ها کلیک کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

کش مرورگر و کوکی ها را در فایرفاکس پاک کنید

مرحله 1: فایرفاکس را باز کنید، روی منوی 3 خطی کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 2: روی “” Privacy & Security  در نوار کناری کلیک کنید و روی Clear data کلیک کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 3: در آخر، روی Clear کلیک کنید تا از شر کوکی ها و کش در فایرفاکس خلاص شوید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید، به راهنمای ما در مورد نحوه پاک کردن کش و کوکی ها در فایرفاکس نگاهی بیندازید.

VPN را غیرفعال کنید

استفاده از VPN برای مسیریابی شبکه شما از طریق یک سرور خصوصی خوب است. با این حال، ممکن است سرعت و پایداری اینترنت شما را کاهش دهد. بنابراین، سعی کنید از ChatGPT بدون VPN استفاده کنید و ممکن است بتوانید بدون هیچ محدودیتی به آن دسترسی داشته باشید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

با این حال، اگر هیچ یک از روش های بالا کار نمی کند، ممکن است هیچ مشکلی در پایان شما وجود ناشته باشد. ChatGPT ممکن است فقط با خرابی مواجه باشد.

بررسی سرورهای ChatGPT

سرورهای ChatGPT ممکن است با خرابی مواجه شوند، و از این رو ممکن است بدون در نظر گرفتن ظرفیت، به هیچ وجه نتوانید به سرویس دسترسی داشته باشید. در چنین حالتی، ممکن است پیغام خطایی را در زیر مشاهده کنید. بنابراین، فقط باید منتظر بمانید تا ChatGPT دوباره راه اندازی و اجرا شود.

اینها همه راه هایی هستند که از طریق آنها می توانید مشکل را دور بزنید. با این حال، آیا می‌دانید که یک نسخه پریمیوم از ChatGPT وجود دارد که می‌تواند بدون هیچ محدودیتی دسترسی اولویت‌دار به ChatGPT را برای شما فراهم کند؟ در بخش بعدی این مقاله بیشتر بخوانید!

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

از ChatGPT Plus استفاده کنید

OpenAI یک طرح اشتراک برای ChatGPT منتشر کرد، نسخه پلاس که قول دسترسی اولویت به آن را می دهد. بنابراین، به شما کمک می کند تا از پلتفرم بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

علاوه بر این، آنها همچنین اشاره می کنند که ChatGPT Plus دارای زمان پاسخگویی سریعتر به همراه دسترسی زودهنگام به ویژگی ها و پیشرفت های جدید است. در اینجا نحوه ارتقا به نسخه پریمیوم آورده شده است.

مرحله 1: ChatGPT را باز کنید و روی گزینه Upgrade to Plus در نوار کناری کلیک کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

مرحله 2: روی برنامه Upgrade  کلیک کنید.

خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

همانطور که می بینید، قیمت آن از 20 دلار شروع می شود. پس از مشترک شدن، دسترسی به ChatGPT در زمان های تقاضای بالا همیشه امکان پذیر خواهد بود.

این تنها چیزی است که شما باید بدانید که چگونه از ChatGPT استفاده کنید، علیرغم اینکه می گوید ظرفیت کامل آن است. اگر سؤال بیشتری دارید، می توانید به بخش سؤالات متداول زیر نگاهی بیندازید.

سخن پایانی

باید بگویم که شما تنها نیستید و اینگونه مشکلات برای خیلی از کاربران رخ داده است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now را حل کنید و بدون هیچ محدودیتی از ChatGPT استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد CHATGPT

آیا ChatGPT هنوز رایگان است؟

بله، استفاده از ChatGPT هنوز رایگان است.

آیا ChatGPT در همه کشورها فیلتر است؟

ChatGPT در کره شمالی، ایران، چین، کوبا، سوریه و سایر کشورهایی که قوانین سانسور قوی دارند فیلتر است.

چرا ChatGPT همیشه مشکل دارد؟

ChatGPT توسط بسیاری از کاربران در سراسر جهان قابل دسترسی است که ممکن است بار سرورها را بیش از حد سنگین کند و از این رو، ممکن است اغلب با خرابی مواجه شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

https://www.guidingtech.com/fix-chatgpt-is-at-capacity-right-now-error/

نظرات در مورد : رفع خطای ChatGPT Is at Capacity Right Now

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *