راهنمای خرید اشتراک یوتیوب موزیک (YouTube Premium)

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب موزیک (YouTube Premium)

 راهنمای فعالسازی یوتیوب پریمیوم با اکانت فور آل و بررسی تفاوت های یوتیوب پرمیوم با یوتیوب موزیک : یوتیوب بزرگ‌ترین سرویس تماشا ویدیو در جهان به شمار می‌رود.

 این پلتفرم محبوب و پرطرفدار در سال 2005 در اختیار عموم قرار گرفت و امروزه به عنوان مدرسه ‌ای برای یادگیری انواع فنون مختلف شناخته می‌شود. اگر از این برنامه استفاده کرده باشید، باید بدانید که تعداد بی‌شماری ویدیو در آن وجود دارد. از این رو می توان گفت که هر فردی می‌تواند برای یادگیری، سرگرمی یا تماشای موزیک ویدیوها از یوتیوب بهره‌مند گردد.

با این حال تنها کاربرد این سرویس به تماشای ویدیو یا موزیک ختم نخواهد شد، بلکه افراد می ‌توانند با آپلود فیلم و ویدیو بر بستر یوتیوب درآمد قابل توجهی داشته باشند. اما اگر فردی تنها برای تماشا ویدیو به این سرویس مراجعه نماید، متوجه تبلیغات آزاردهنده در این نرم‌افزار خواهد شد.

راه حل این موضوع این است که شما می‌توانید با خرید اکانت یوتیوب از این تبلیغات فرار کنید.

برای تهیه اشتراک و بررسی قیمت های انواع اشتراک ها ی یوتیوب میتوانید به صفحه یوتیوب پرمیوم اکانت فور ال مراجعه کنید.

اگر شما هم نیاز به استفاده بدون محدودیت و بدون تبلیغ از یوتیوب دارید، بهتر است فکری برای خرید یوتیوب پریمیوم و موزیک داشته باشید.

 در ادامه به معرفی و بررسی یوتیوب پرمیوم، یوتیوب موزیک و تفاوت این دو با یکدیگر خواهیم پرداخت.

یوتیوب پریمیوم چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم، یوتیوب بزرگ‌ترین سرویس پخش و تماشا ویدیو در جهان است. افرادی که در یوتیوب ویدیو آپلود می کنند مانند کارمندان این شرکت محسوب می‌شوند.

 از این رو یوتیوب برای این افراد حقوق و دستمزدی را نیز در نظر گرفته است. این سرویس با پخش تبلیغ درآمد زایی می‌کند تا از این طریق توانایی پرداخت حقوق این افراد را داشته باشد.

 اکانت یوتیوب رایگان دارای برخی محدودیت‌های آزار دهنده برای کاربران است. لذا یوتیوب برای اینکه رضایت افراد را جذب کند سرویس جدیدی را به نام YOUTUBE RED معرفی کرده است.

در این سرویس تمام محدودیت‌ها و تبلیغاتی را که در اکانت معمولی وجود داشت از بین رفت، اما این سرویس به صورت رایگان عرضه نمی‌گردد. این سرویس یوتیوب در حال حاضر به نام یوتیوب پریمیوم شناخته می‌شود و کاربران قادرند با خرید اکانت یوتیوب پریمیوم از آن بهره ببرند.

سرویس های مختلف یوتیوب پریمیوم کدامند؟

گوگل در نام‌گذاری سرویس‌ها رویکرد عجیب و گاها نادرستی دارد و در یوتیوب نیز، همین روند را می‌توان دید. به‌عنوان مثال، بسیاری از کاربران سرویس یوتیوب رد (ِYoutube Red) را می‌شناسند که تا پیش از سال ۲۰۱۸، به‌عنوان سرویس پولی و اشتراکی یوتیوب شناخته می‌شد. پس از مدتی و با برندسازی مجدد یوتیوب موزیک به‌عنوان سرویس و اپلیکیشن مجزا، بخش اشتراکی به یوتیوب پریمیوم تغییر پیدا کرد. ازآن‌جا‌‌که درحال‌حاضر سرویس‌های متنوعی با برند یوتیوب وجود دارند، در ادامه هریک از آن‌ها را با هزینه و قابلیت‌های وابسته شرح خواهیم داد.

یوتیوب پریمیوم‌: سرویس اصلی پولی و اشتراکی یوتیوب به شمار می‌رود.

یوتیوب موزیک: سرویس مجزای استریم موسیقی است که با اپلیکیشن اختصاصی دسترسی رایگان به انواع موسیقی را فراهم می‌آورد. یوتیوب موزیک به‌نوعی رقیب اسپاتیفای و اپل موزیک محسوب می‌گردد.

یوتیوب موزیک پریمیوم: نسخه‌ی اشتراکی و پولی یوتیوب موزیک است که با پرداخت ماهانه ۹/۹۹ دلار فعال می‌شود. این اشتراک قابلیت‌هایی همچون پخش موسیقی در پس‌زمینه و دانلود و پخش آفلاین و باکیفیت‌‌تر موسیقی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این اشتراک را می‌توان به‌عنوان بخشی از اشتراک ماهانه‌ی یوتیوب پریمیوم هم دریافت کرد. درحال‌حاضر، یوتیوب موزیک پریمیوم دسترسی به گوگل پلی موزیک را نیز شامل خواهد شد؛ اما به‌زودی به‌صورت کامل جایگزین آن در می‌آید.

یوتیوب تی‌وی: سرویس پخش زنده‌ی تلویزیونی شبیه به Hulu و سرویس‌های دیگری است که امکان مشاهده‌ی برنامه‌های تلویزیونی و ضبط DVR به‌کمک سرویس‌های ابری را فراهم خواهد کرد.

یوتیوب کیدز: اپلیکیشن اختصاصی برای کودکان است که تنها محتوای مناسب سن آن‌ها را عرضه می‌کند. ناگفته نماند که قابلیت‌های یوتیوب پریمیوم شامل این سرویس هم می‌شود.

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب موزیک (YouTube Premium)

تفاوت اکانت یوتیوب پریمیوم با اکانت یوتیوب موزیک

یوتیوب موزیک زیر مجموعه یوتیوب پریمیوم محسوب می‌شود و شما با تهیه اکانت یوتیوب پریمیوم، در واقع سرویس یوتیوب موزیک را هم در کنار آن خواهید داشت. از طرفی، امکان تهیه سرویس یوتیوب موزیک به صورت جداگانه هم وجود دارد که می‌توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

گفتنی است که قیمت اشتراک یوتیوب موزیک از یوتیوب پریمیوم کمتر خواهد بود. در مجموع، سرویس یوتیوب پریمیوم یک بسته گسترده‌تر است که همه ویژگی‌های یوتیوب موزیک را شامل می‌شود و به تجربه کامل‌تری از مصرف محتوای ویدئویی و موسیقی منجر خواهد شد.

آیا اکانت پریمیوم یوتیوب برای ایران قابل دسترس است؟

چنین سوالاتی در زمان نقد کردن درآمد یوتیوب نیز به وجود می‌آید. در پاسخ به این پرسش باید گفت که سرویس YouTube Premium در بیش از ۸۰ کشور دنیا از جمله ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی در دسترس قرار دارد. همچنین این سرویس برای کاربران ایرانی هم در صورت فعالسازی و پرداخت هزینه آن قابل دسترس خواهد بود.

راهنمای فعالسازی یوتیوب پریمیوم اکانت فور آل

فعالسازی اکانت پرمیوم یوتیوب بسیار ساده و راحت است. برای این منظور، فقط بایستی مراحل زیر را طی کنید:

·   ابتدا وارد وبسایت youtube.com/premium شوید.

·   وارد حساب گوگل خود شوید و روی گزینه Try it free یا  Get YouTube Red کلیک کنید.

·   روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

·   حال در مرحله آخر، برای تکمیل تراکنش روی گزینه Buy کلیک کنید.

راهنمای خرید اشتراک یوتیوب موزیک (YouTube Premium)

جمع بندی

یوتیوب پرمیوم، یک سرویس اشتراک پولی است که مزایای زیادی از جمله مشاهده ویدیو بدون آگهی، امکان مشاهده ویدیو به صورت آفلاین، پخش ویدیو در پس‌زمینه، دسترسی به محتوای انحصاری و دسترسی به YouTube Music و YouTube Kids را به کاربران می‌دهد. با توجه به هزینه اشتراک آن نسبتا بالای آن به ازای هر ماه، اینکه خرید آن ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر، به نحوه‌ی استفاده شما از یوتیوب و ترجیحات شخصی خودتان بستگی دارد.

اما اگر ویدیوهای زیادی را در یوتیوب تماشا می‌کنید، تبلیغات را آزاردهنده می‌دانید یا دوست دارید به محتواهای انحصاری دسترسی پیدا کنید، خرید اشتراک YouTube Premium برای شما ارزش هزینه کردن را خواهد داشت. ولی از طرفی دیگر، اگر ویدیوهای زیادی را در یوتیوب تماشا نمی‌کنید یا به تبلیغات اهمیتی نمی‌دهید، خرید اشتراک آن برای شما ارزش صرف چنین هزینه‌ای را ندارد.

منبع سایت اکانت فور آل : https://account4all.ir/

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : راهنمای خرید اشتراک یوتیوب موزیک (YouTube Premium)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *