پادویش

رابط OneUI 5.1 در کنار سری گلکسی اس 23 معرفی می شود

رابط OneUI 5.1 در کنار سری گلکسی اس 23 معرفی می شود

شایعات قوی در اینترنت وجود دارد مبنی بر اینکه سری Samsung Galaxy S23 به طور رسمی در تاریخ 1 فوریه 2023 عرضه می شود. این مجموعه شامل سه گوشی هوشمند مختلف خواهد بود. Galaxy S23، Galaxy S23+ و Galaxy S23 Ultra. تصاویر تبلیغاتی دو دستگاه از این مجموعه قبلاً لو رفته بود. خب، از ناکجاآباد، اخبار ناگهانی به صورت آنلاین ظاهر می‌شود که ادعا می‌کند این برند می‌تواند OneUI 5.1 را در کنار سری S23 در همان رویداد ارائه کند.

فرادرس

طبق گزارش‌ها، سامسونگ در حال آزمایش داخلی به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی S22، S22+ و S22 Ultra با نسخه میان‌افزار S90xEXXU2CVL7 است. سفت‌افزار آزمایشی روی سرورهای سامسونگ کشف شد و چند روز پس از عرضه سری گلکسی S23 می‌توان آن را برای سری گلکسی S22 صادر کرد. طبق استراتژی معمول سامسونگ، One UI 5.1 ابتدا در سری گلکسی S23 منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود آخرین پوسته نرم‌افزاری تغییرات جزئی ایجاد کند، زیرا در حال حاضر واقعاً منتظر تغییرات عمده در نرم‌افزار نیستیم.

در حالی که مشخص نیست One UI 5.1 چه ویژگی هایی ممکن است ارائه دهد. با این حال، چند ماه پیش، این شرکت فاش کرد که برخی از قابلیت‌های شخصی‌سازی صفحه قفل را برای One UI 5.1 که مبتنی بر اندروید 13 خواهد بود، رزرو کرده است. ما دوست داریم این شرکت طراحی ویجت پخش کننده رسانه جدید اندروید 13 را در ناحیه اعلان‌ها، و همچنین ژست‌های پیش‌بینی کننده برگشت، آینه‌سازی جزئی صفحه و بهبود نوار وظیفه. این برند همچنین ممکن است تغییراتی را در زیر هود انجام دهد تا تجربه کاربرپسندتر و روان‌تری را به ارمغان بیاورد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رابط OneUI 5.1 در کنار سری گلکسی اس 23 معرفی می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *